Akční / Thriller / Krimi

USA / Mexiko, 1995, 104 min

Rodriguezovsky nadsazené akční inferno aneb příběhově nekomplikovaná oslava westernových archetypů s milionem vypálených kulek, desítkami rozstřílených gringos a černým humorem. Antonio Banderas v životní roli. Důkazem zábavnosti snímku je i fakt, že ačkoli jsem jej viděl v pozdních nočních hodinách, má hlava zůstala až do závěrečných titulků v bdělosti (a díky Salmě i ta druhá :-)). 80%.(10.8.2013)

Skvělá akční jízda.(8.11.2004)

Na tenhle film jsem se nechtěl podívat, protože mě ničím nepřitahoval ...vyhýbal jsem se mu ... ale když jednou nic jiného nehrálo, tak jsem se podíval ... A zjistil jsem, jakou chybu jsem dělal ...Výborný film ... klidně se na něj kouknu kdykoliv. ..(21.5.2009)

Antonio, snad poprvé pro mě předvedl co v něm je. Akční scény bylo mimořádně dobře děláný sice někdy uplně "mimo" , no prostě jak říkám mimořádně dobrý. Humor filmu nechyběl, -- vždyť se obtěžoval nám říci jeden vtip sám velký Tarantino. A kdo by snad s pánů váhal s hvězdičkama, tak vzpomeňte na Salmičku a máte dost dobrej důvod. Dámy jistě také nemusí váhat s hvězdičkami jen místo Salmičky, zřejmě zvolí Antonia při svých vzpomínkách.(23.6.2006)

Bez mučení se přiznám, že Banderase moc nemusím. Ale v tomhle filmu je opravdovej macho. A když se k němu přidá Salmita, uťápnutej Steve Buscemi a potoky krve a spousty olova, není co řešit. Viva Rodriguez!(23.1.2003)