poster

Desperado

 • USA

  Desperado

 • Slovensko

  Desperado

Akční / Thriller / Krimi

USA / Mexiko, 1995, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  ***

  Desperada předcházela skvělá pověst zámořského Limonádového Joea, ale otevřeně řečeno, jeho odkazu zůstal mnohé dlužen. Oč méně je desperado vtipný, o to více je akční. Já ale nejsem příznivcem akčních filmů, navíc scénář mi přišel jen průměrný a především nevyrovnaný. Silné momenty se - především v druhé půli střídají s vatou vyplněnou samoúčelným násilím. K tomu, abych Desperáda akceptoval, potřeboval ještě kousek nadhledu a vtipu navíc.Celkový dojem 55 %.(20.12.2007)

 • RHK
  ****

  Jeden ze 100 nejlepších akčních filmů - 100 Greatest Action Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Dobrý, i když na můj vkus příliš drsný film. Trailer: http://www.csfd.cz/film/7741-desperado/videa/(10.7.2011)

 • Tyler
  ****

  Bez mučení se přiznám, že Banderase moc nemusím. Ale v tomhle filmu je opravdovej macho. A když se k němu přidá Salmita, uťápnutej Steve Buscemi a potoky krve a spousty olova, není co řešit. Viva Rodriguez!(23.1.2003)

 • sud
  ****

  Rodriguezovsky nadsazené akční inferno aneb příběhově nekomplikovaná oslava westernových archetypů s milionem vypálených kulek, desítkami rozstřílených gringos a černým humorem. Antonio Banderas v životní roli. Důkazem zábavnosti snímku je i fakt, že ačkoli jsem jej viděl v pozdních nočních hodinách, má hlava zůstala až do závěrečných titulků v bdělosti (a díky Salmě i ta druhá :-)). 80%.(10.8.2013)

 • Malarkey
  ***

  Stalo se přesně to, čeho jsem se obával. Desperado je totiž klasická, nesmyslně natočená blbost připomínající jatka, která má pár naprosto perfektních scén, jako například ta s Quntinem Tarantinem, ale tak 70 procent filmu se u něj prostě hrozně nudím a čekám, co Desperado svede dál. Tohle mě hrozně štve. Vím, že Rodriguez s Tarantinem mají hrozně rádi filmy a neberu jím to. Dokáží natočit scény, které se mi z hlavy nesmažou, scény, které napětím donutí diváka nedejchat a nedivil bych se, kdyby v světě zaznamenali případ člověka, který se u Desperada udusil. Jenže na to měl z celkového času tak 20-25 minut. Zbytek mi přišel jak nastavovaná kaše. Každopádně jsem rád, že jsem Desperada nakonec viděl. Můžu si totiž konečně odškrtnout další film, který má na hrudi napsáno...kultovní.(5.11.2011)

 • - Studio chtělo aby Carolina byla blondýna a Salmu Hayek odmítalo. Rodriguez je ale nakonec přemluvil. (cubajz)

 • - Předtím, než Bucho (Joaquim de Almeida) zastřelí muže v klobouku, muži se za opaskem mění barva zbraně z černé na stříbrnou. (Chris Masters)

 • - V čase 55:33 si lze v odrazu okna limuzíny všimnout zvukaře držícího mikrofon. (imagoo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace