Rosana

Já asi takové filmy moc nepobírám, ale scéna, kde Quentin vypráví vtip, ta je nezapomenutelná a já se držám hesla, že pokud film obsahuje nějaký skvělý záběr nebo scénu, tak stojí zato se na něj koukat. ()

SaNcHeZ_cz

Rodriguez ukazuje jak na to. Servíruje sice lehce slaboduchou akční řežbu v oldschoolovém stylu, avšak obohacuje ji o detaily, které tento snímek tvoří kultovním. ()

Praxis

Suprový brutální nářez, který Rodrigueze skutečně katapultoval mezi hollywoodské celebrity. Banderas je libovej, Salma úchvatně sexy (jaj, kolikrát jsem z ní měl vlhké sny), režie i scénář klape jako hodinky..Co jiného než skvělé čtyři hvězdy... ()

Ellmariachi

Píše se rok 1995. Papež Jan Pavel II navštívil ČR. K Eu se přidalo Rakousko , Švédsko a Finsko. Microsoft přináší Win95. Svět opouští zpěvák Michal Tučný a herec Josef Kemr. Jiný herec někde na druhý straně zeměkoule právě trefil Bingo. A to hned 2x. Antonio Banderas má ten rok hned dva velký zářezy. Po Nájemných vrazích přichází Desperado. AB hraje truchlícího a pomstychtivýho pistolníka, kterej se umí vystřílet ze všeho. A umí to tak, že mu charisma chčije všude okolo. Jeho charisma chčije na bar, chčije na stůl, chčije na židle a chčije i na barmana. Je to prostě největší mexikánec jakýho mohl Robert Rodriguez v tu chvíli zvolit. I ty krvavý stopy na zdi mely svoje kouzlo. Vedle něho zdatně sekunduje nádherná Salma a po krku mu jdou borci jako Danny Trejo. Tenhle film mě prostě dostal. Od první do poslední minuty mě baví. Pro mě nejlepší Banderasův počin a 95 procent. ()

MikO_NR_1909

Miestami zábavné, má to dobrý atmosferický šmrnc. Škoda len, že je to prizabité samými blbosťami. Čas ukáže, čo preváži. Pri Desperadovi si nechávam otvorené dvierka, je to svojim spôsobom kult. ()

Vojcl

Vynikající brutální a zároveň vtipný snímek od Roberta Rodrigueze. Má to ten správný náboj, vyvážené tempo a celou řadu kultovních hlášek. Kromě ústřední dvojice Banderas-Hayeková zaujme ve vedlejší roli výtečný Steve Buscemi a v drobné roličce se tu mihne i sám Quentin Tarantino. ()

numi

První polovina filmu je naprosto bezchybná, Antonio Banderas je neuvěřitelně přesvědčivý pomstychtivec a akce je prokládána odlehčujícími humornými scénami či dokonce jedním vtipem (s Quentinem Tarantinem v hlavní roli). Pak se snímek přehoupne do čistě akční polohy, které chybí jediné. Velkolepý závěr. Ten se tentokrát nekoná a možná je to trochu škoda. Dohromady napínavá akce s dokonalou hudbou, stylovým Antonio Banderasem a nádhernou Salmou Hayek. Jo, a hromadou klasických hlášek... [říjen 2005] ()

zipper111

Steve Buscemi v geniální roličce, neskutečná bohyně Salma a naprosto luxusní Bandaska, ti všichni pod špičkovou taktovkou Rodrigueze, neskutečná kombinace, neskutečný film! Kultovka! ()

gogos

Jeden z nejlepsich snimku RR. Je to skvelou kombinaci akce, napeti, vtipu s vynikajici hudbou. Salma je jako vzdy uzasna, pro Banderase je to jeden z nejlepsich snimku a perli hlavne Quentin. Taky muj oblibenec Danny Trejo je zde uzasny... Je to proste nejlepsi film z cele te trilogie... parada... ()

blackrain

Pomsta, pomsta a zase pomsta, tak to je ústřední motiv celého akčního filmu s Antoniem Banderasem v hlavní roli. Akce je tu opravdu hodně. Film je prošpikovaný černým humorem, vtípky a nejrůznějšími hláškami, jako by si i na chvilku dělal legraci sám ze sebe. Za zmíňku stojí i Tarantinův příchod do baru, zahláškuje a pak mu ustřelí hlavu. ()

KiritoSenpai

Antonio Banderas jako velký desperado v Mexiku, tasí kolty a střílí vším možný do svých nepřátel. Pokud je mu nejhůř, zavolá si své kamarády kteří ve svém kufru mají raketomet a těžký kulomet. Pak se prohodí pár vtipů a rázem tu máme film hodný 5-ti hvězdiček! ()

kaylin

Tohle je prostě film, který mám moc rád. Vždycky mi sice trochu vadilo, jak to nejlepší se stane tak do hodiny a čtvrt, ale ono se nedá nic dělat. To, že Rodriguezovi nevydrželo tempo až do konce je snad jediný problém, který s tímhle mám. Skvělý Banderas, krásná Salma a výborné scény, které už z paměti prostě nedostanu. Tarantino i Buscemi válí. ()

topi

Je jasně vidět, že Robert Rodriguez a Quentin Tarantino jsou jako bratři, jejich rukopis je velice podobnej....Film Desperado mám velice rád!! ()

Maq odpad!

Filmy této úrovně jsou důvodem, proč i velmi blbým filmům tu jednu hvězdičku většinou dám. ()

Damiel

Takhle by se měly točit akčňáky. Perfektní romantická dvojka Banderas - Hayek, pekelný spád, skvělí vedlejší herci, brutální hlášky (Tarantino) a parádní hudba. ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?