Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

Steny94

Film sa skladá zo 4 príbehov.Vy si ale musíte počkať kým prvé dva prejdú ak sa chcete začať konečne baviť!Prvé dva od Allison Andersovej a Alexandre Rockwella sú nudné až tragické a vy sa divíte čo to vlastne pozeráte za kravinu.Potom ale prídu dva dokonalé diely od Roberta Rodrigueza a Quentina Tarantina a vy si to užívate a na začiatočný odpad pekne zabúdate!Pre mňa osobne vyhral ale príbeh číslo 3 od Roberta!Keď sa nabudúce k tomuto filmu vrátim tak určite preskočím hneď na tretí a štvrtý diel pretože až táto časť je u mňa za 4 hviezdy!! ()

Terzeus

Špeciálne prvé dve poviedky sú totálnou nudou bez sebemenšieho zmyslu plné dementných a zbytočných kecov. Tretia už človeka viac menej rozosmeje aj vďaka slušnej réžii. Štvrtá je Tarantinovsky skvelá ale príliš natiahnutá. Suma sumárum - film neurazí, je tu dostatok miesta na pobavenie ale ohúrenie sa nedostaví - alebo aspoň nie v takej forme v akej by ho človek očakával. Nuž a Tim Roth svoju rolu zvládol na jedničku! ()

drake31

Boli časy keď ma tento film bavil, ale ako ten čas plynie tak som si uvedomil aký je ten film o ničom :) Áno skvelé výkony hercov, hlavne Roth, skvelá ta technická stránka, ale tie jednotlivé príbehy už dokážu zaujať ťažšie - to môže byť spôsobené tím že už som ich videl, ale túto teóriu moc nepodporujem. Aj napriek krátkej stopáži, sa to príliš ťahalo a bolo ťažké držať krok ... Four Rooms je filmom ktorý má svoje kvality, ale cez ten ťažkopádny dej je sa k ním ťažko dopracovať. Nakoniec zmena na 3* a myslím že tento stav sa nijako nebude meniť v budúcnosti ... ()

lykan9

Dalo by se říci skoro dokonalost. Byl jsem však zklamán z první poloviny čtvrté povídky. Kupodivu byla tato povídky z rukou Quentina Tarantina. Přitom já miluju jeho debatující části ve filmech, ale ve Čtyřech pokojích se mi zdála nudná. Naštěstí to druhá polovina čtvrté povídky napravila. Další věc, která by mohla člověka zarazit, je herecký výkon Tima Rotha. V prvních minutách jsem si říkal jestli pojetí postavy Teda nebyla až moc stupidní, ale postupem času jsem si ho zamiloval. Ve výsledku jsem byl nadmíru spokojen. ()

cross

Naprosto ujetý povídkový film, který je sice značně kvalitativně nevyrovnaný, avšak kvůli několika opravdu dobrým chvílikám stojí za vidění.Předně, Tim Roth je ve své roli poslíčka naprosto geniálně roztěkaný a když nic víc, je radost koukat na něj. První příběh je celkem zajímavý a netradiční, což se rozhodně nedá říct o příběhu druhém, který naprosto nedává smysl, nudí a pouze překáží. Rodrigezova psycho-fantazie hlídání dětí je naopak vrcholně zábavná i vizuálně zajímavá a rozhodně je tím nejlepším, co film nabízí. Quarantino pak většinu času svého příběhu pouze nudí nezajímavými dialogy, aby následně úžasně důstojně a s vytříbenou přesností celý film zakončil. Nesourodý to koktejl: 60% + 40% +80% + 60% = 60%. ()

Jacob23

Ty druhe 2 povidky jsou vazne skvele!posledni natocena bez strihu:ocelemu tomu ale podle me vladne uzasne groteskne infantilni Tim Roth! ()

ganz

Nebýt první historky, která byla absolutně o ničem( madona měla zůstat u "like a virgin"), dal bych filmu 5*. Po prvním shlédnutí mě film zase tolik neoslovil ("nó nebylo to špatný"), po druhém mě zaujal, po třetím sem si uvědomil o jaký klenot se jedná. Zvláště pak "Man from the Hollywood" s dokonalou a zároveň šílenou kamerou, skvělým quentinem, flaškou jim beama a devíti prsty. Film je jiný a to je jeho kouzlo a pro mnohé možná věc která odradí... je mi líto že pokoje nebyly pouze tři( nebo 5 podle původního plánu). Tim Roth roztomile přehrává a vůbec to nevadí, právě naopak. Kdybych měl hodnoti 2-4 pokoj dal bych pět, první bohužel kazí vše (druhý taky není za pět, ale alespoň mi s rodriguezem a tarantinem trochu "ladí"). ()

jitrnic

Tim Roth tu opravdu předvádí něco strašného a nedovoluje mi film hodnotit lépe. Což by si jinak zasloužil, protože povídky mají chronologicky silně vzestupnou tendenci (od tragické první až po skvělou, báječně vypointovanou poslední). ()

greetchen

První dva pokoje jsou nudné, nezajímavé, bez nápadu. Třetí pokoj se mi asi líbil nejvíc, geniální rozehrávka jak zlobivých dáblíků, tak Tima Rotha a Antonia Banderase, i když je na obrazovce minimálně. Poslední pokoj má sice super nápad, je to ale možná až moc chaotické a zbytečně natahované. Kdybych měla hodnotit každý pokoj zvlášť, tak je to 30 %, 30 %, 90 % a 80 %. ()

vyfuk

Co o filmu říci - téměř ztráta času. První dvě povídky - katastrofa. Rodriguez to trochu vyvážil, ale jeho povídka mě také nějak nenadchla. Quentin to vše nakonec docela udržel. Jeho povídka, měla příběh a byla normální. Bavil jsem se u ní a líbila se mi. Měla také moc dobré herce. Kdybych Rotha neviděl už v Pulp, myslel bych si, že je to cvok. Krotil se tam, jak prd ve větru (odkaz na VZVS) a působil jako mentálně zaostalý poberta. Kdyby film neměl Tarantina asi bych sotva dal tři. ()

Magniel

Asi tak jako všichni tady, první dva pokoje absolutní hrůza, zbylé dva, zvlášť poslední, skvělé. Ale jak se říká, konec dobrý, všechno dobré :) Takže za 4*. ()

Jaro.Krafcik

Tak toto nevyšlo. Hviezdne obsadenie ako Willis,Madonna,Banderas atď potešilo ale nepostačilo na dobrý výsledok. Štyri izby, štyri poviedky. Bavili ma len 2 a aj to.. Humor takmer žiaden. Sklamanie, človek určite čakal viac, hlavne keď je za tým Tarantino. 2* ()

Ementaler86

První pokoj, nic moc. Druhý pokoj už měl něco do sebe, ale vesměs žádná sláva. Až s třetím pokojem přišla ta pravá zábava, kterou jsem od filmu očekával. No a poslední pokoj mě opravdu dostal. Jenom kvůli němu se podle mě vyplatí si to pustit. Sledovat Tarantina, jak se s Brucem Willisem chystají useknout černochovi prst, to je prostě moje. Sice nevím, proč se Tim Roth celou dobu tak nakrucoval, ale definitivně to obohatilo jeho postavu. ()

Nepi

Čtyři zvláštní povídky od čtyř zvláštních režiserů z nichž výrazně excelují Tarantino a Rodriguez...Celkem bohaté obsazení (Willis,Banderas,Hayek,Madonna)...Jako celek ale trochu nevyvážené... ()

silent cut

Hej člověče, tohle je šílený...jo, šílený to je, ale co dneska neni trochu uhnutý? He? Tim Roth se stal sekundovým lepidlem čtyř úchylných příběhů po okraj naplněných bizarními charaktery. Bylo to nějak extra dobrý? No ani ne. Bylo to dobrý... Tak proč čtyři hvězdičky chlape? Protože tam jsou čtyři režiséři a má to koule... ()

V-Ray

Nejpříjemnější je podlě mého názoru hitorka od Rodrigeze, nejoriginálnější Tarantinova.. Druhý příběh se snaží vyrovnat se posledním dvěma ale nedaří se mu to. Nejstupidnější první historka je z neznámého důvodu na začátku, a dívák po dvou minutách tohoto stupidního výtvoru vypne DVD, což je obrovská škoda. Příjít o poslední 2 příběhy by mě mrzelo. ()

Krasus

Tenhle společný projekt Tarantina+Rodrigueze a spol. na mě působí stejně jako "Death Proof".První polovina(první dva příběhy) jsou nekoukatelné a nahuštěné absolutně zbytečnými kecy,ale hned jak dojde na Rodrigueze a Tarantina tak si to začínám užívat,zvlášťě potom se Salmitou svíjející se u tyče a neustále fuckujícího Bruce s obroučkama."Na krásu našich koní a rychlost našich žen" pro mě dodnes zůstavá nejkultovnější hláškou všech dob! ()

jefff

Jak už tu bylo řečeno několikrát,první dvě části filmu jsou šílený. Vůbec jsem nepochopil co tim chtěli oba autoři říct a čím chtěli zaujmout. Zato další dva díly jsou super.Antonio Banderas či Quentin Tarantino svoje role záhráli naprosto senzačně. I přes první dva příběhy tento film docela doporučuju. ()