Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Svá česká "tragi"komedie o jednom umanutém otci rodiny, kterému vlastní dcery začínají způsobovat více vrásek na tváři díky svým vrtochům s láskou... :-)(14.11.2009)

 • sud
  *

  Docela se divím, že tenhle scénáristicky prázdný blábol má na svědomí Hynek Bočan. Film totiž nenabízí zhola nic vtipného, smutného ani zajímavého, navíc i Vladimír Menšík je zde ve své roli krajně nesympatický. Za Vyskočila, který většinu filmu sedí na balkóně a pije pivo 15%. P.S.: Když Menšíka v obdobné (a mnohem sympatičtější) roli, pak raději Když rozvod, tak rozvod!.(4.11.2005)

 • blackrain
  ****

  To byl teda geniální nápad. Postavit moderní vilu, vdát dvě dcery, vystrojit jim dvojitou veselku. Barák se postavit povedlo, ale s dvojitou veselkou to bylo mnohem komplikovanější. Dospělé děti mají jiné představy o svém životě. Neudělá s nimi nic ani tvrdohlavý otec, který svým dcerám život pěkně nalajnoval.(29.10.2008)

 • Pepinec
  **

  Půl domu bez ženicha a film komplet bez humoru. Cholerik Menšík neustále balancuje na hranici infarktu, Vydra čumí jak vejr, holkám to nesluší, vila je hnusná, konec zase...počkat, ono to vlastně žádný konec nemá! Podle všeho po osmdesáti minutách došla páska, tak to stopli a rozjeli se za soudruhy pro cenzuru. Kdyby to smetli do šuplíku, česká kinematografie by o nic zásadního nepřišla.(29.5.2012)

 • Tosim
  ***

  Snímek, ke kterému psal scénář známý moderátor Antonín Přidal, měl být jakousi ironickou glosou o maloměšťácích, nicméně se to celé rozpadlo na jakýsi nicžánr s podezřelým koncem...(17.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace