• Huntelaar

Jediná * a to především za running joke s Vyskočilem. JInak je to běs. O absenci konce už se tady někdo ozval (pouze nastoupí závěrečné titulky), ale mě hlavně iriruje ta předpotomní myšlenka otec-barák-věno, a přes to vlak nejede.(31.12.2010)

• Lima

Typický pokus o legraci z doby tuhé normalizace. Doba legraci nepřála, což bylo patrné nejen na hercích, ale hlavně na scenářích. Kurňa, čemu se vlastně člověk v tomhle filmu měl zasmát? Šeď, šeď a nuda.(20.9.2003)

• argenson

Uječená rádobyvtipná historka o sebeobětování otce pro rodinu se vážně moc nepovedla. Za zmínku stojí snad jen vzácné setkání Dany Medřické se synem Václavem Vydrou. Ovšem jako vizitka čerstvého národního umělce Vladimíra Menšíka je to docela průser.(18.6.2012)

• zette

Nehrat zde charismaticky Mensik, fakt nevim jake by bylo hodnoceni filmu na techto strankach. Uz to nemusim nikdy videt.(14.11.2009)

"Kde je Jiřina ??" - "Šla pro ni Olina !!" - "A kde je Olina ??" - "No, šla pro ní Jiřina !!" ;)(19.4.2015)