Nastala chyba při přehrávání videa.
 • consuela1
  ***

  O panu Menšíkovi a jeho snad pokaždé brilantním herectví se tady už zmínilo mnoho uživatelů. Nelze než plně souhlasit- i tady, stejně jako jinde ho mám moc ráda. Myslím si však, že i když na malé ploše, je tady herecky zajímavá i paní Medřická- její postava se mi vždycky líbila. Jedna z nejlepších scén filmu- Medřická a Menšík při předání svatebního daru :-)))(22.6.2010)

 • Tosim
  ***

  Snímek, ke kterému psal scénář známý moderátor Antonín Přidal, měl být jakousi ironickou glosou o maloměšťácích, nicméně se to celé rozpadlo na jakýsi nicžánr s podezřelým koncem...(17.4.2003)

 • Tommassi3
  ***

  "Kde je Jiřina ??" - "Šla pro ni Olina !!" - "A kde je Olina ??" - "No, šla pro ní Jiřina !!" ;)(19.4.2015)

 • Radek99
  ***

  Poněkud nešťastným se dle mého soudu jeví rozhodnutí tvůrců žánrově vymezit svůj film coby ztřeštěnou komedii s nádechem satiry, neboť tento bezesporu velmi zajímavý portrét maloměstského/vesnického stavitele a dominatní hlavy rodiny - uzurpátora svobodného rozhodnutí ostatních členů rodiny, který neempaticky diktuje své manželce i svým dětem, jak mají žít svůj život, je věrným obrazem skutečného stavu světa a svou tragickou podstatou by mnohem lépe konvenoval s žánrem čistokrevného dramatu. Vím dobře, o čem mluvím, můj otec jakoby Francovi (Menšíkovi) z oka vypadl...(6.10.2014)

 • dyfur
  **

  ...skúsený režisér,ktorý si i písal scenár,hudba od L.Štaidla,dobré herecké obsadenie a.....nič...resp.skoro nič... i Vladimír Menšík sa trápil.Výsledkom je jalový film....(18.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace