• BoPo

Veronika Freimanová bola za mlada skutočne pekná herečka. Viac pozitívneho ma o tomto filme nenapadá.(6.2.2010)

Pomerne zdarilá veselohra o predsvadobných útrapách.(20.3.2011)

• Dexter1

Film založený len na Menšíkovom výkone. Ako celok dosť nevydarené.(10.4.2009)

• Pepinec

Půl domu bez ženicha a film komplet bez humoru. Cholerik Menšík neustále balancuje na hranici infarktu, Vydra čumí jak vejr, holkám to nesluší, vila je hnusná, konec zase...počkat, ono to vlastně žádný konec nemá! Podle všeho po osmdesáti minutách došla páska, tak to stopli a rozjeli se za soudruhy pro cenzuru. Kdyby to smetli do šuplíku, česká kinematografie by o nic zásadního nepřišla.(29.5.2012)

• Huntelaar

Jediná * a to především za running joke s Vyskočilem. JInak je to běs. O absenci konce už se tady někdo ozval (pouze nastoupí závěrečné titulky), ale mě hlavně iriruje ta předpotomní myšlenka otec-barák-věno, a přes to vlak nejede.(31.12.2010)