Černoch Kevin Pope je špičkovým agentem CIA. Se šéfem Oakesem se právě pokouší koupit od ruského překupníka Adriana Vase kufříkovou jadernou bombu. Podaří se jim domluvit obchod, který se má uskutečnit za deset dnů. Na ulici však odcházejícího agenta napadnou neznámí útočníci a smrtelně ho postřelí. Oakes je přesvědčen, že za útokem stojí skupina teroristů, která má o zbraň také zájem, a že si její členové nejsou jisti, zda Kevina zabili. Dozví se také, že Kevin měl bratra dvojče. Za sto tisíc dolarů je ochoten ho zastoupit. Agenti ho podrobí intenzivnímu výcviku, jehož součástí je nejen proměna v elegantního světáka. I když Oakes zpočátku příliš v úspěch akce nevěří, muž ho překvapí svou přizpůsobivostí. Když se ubytuje v bratrově newyorském bytě a stane se terčem útoku neznámého vraha, raději zmizí. Oakes ho však najde, řekne mu pravdu a přesvědčí ho, aby pokračoval. (TV Nova)

Flyer

České prostředí, ve kterém se film z velké části odehrává, sice potěší, kromě toho se však jedná o čistě průměrný akčňák s ukázkově klišoidním příběhem a průměrnými hereckými výkony (což je, vzhledem ke slušnému hereckému obsazení, docela škoda). ()

Radiq

No v ději se sice nedalo čekat žádný překvápko, ale teda ty hlášky, co měl Chris Rock, ty stojí za zapamatování. Třeba když kouká na video se svým dvojčetem a říká: "Úplně mě to plete. Cítím se jako Michael Jackson hledící na staré obaly desek. Podívejte se na něj. Vypadá jako já, ale nejsem to já." Nebo při testu jeho postřehu: "Věděl jsem, že je to Swansonová, protože jsem na zádech cejtil její kozy. Věděl jsem, že je to Carew, protože jeho dech smrdí jako hovno. Asi protože vám tak moc líbá prdel. Věděl jsem, že je to Seal, protože jsem mu vzal peněženku. Hej, Seale, proč ženatý muž potřebuje kondom? Ví to žena?" Nebo: "Jestli se mnou takhle znova budete mluvit, nakopu vám prdel tak, že budete jedinej vozíčkář v nebi." A Vašut má furt nějaký hlášky o kabátech... ()

Noviik

Nejzajímavější zde byla Praha. Anthonyho Hopkinse jsem tak nudného ještě neviděl a Chris Rock mi přišel až příliš umělý. Škoda, oba herci mají na víc. ()

Sharlay odpad!

Za prvé: originální název je Bad Company (špatná společnost), ale CZ název je Česká spojka, tak co si o tom mám myslet? Za druhé: Odstřelovač ležící se špičkovou zbraní pod pylonem Národního divadla byla scéna u které jsem se smál až jsem si nebyl jistý jestli mi někdo do pití nedal nějakou drogu. Za třetí: Nečekal jsem, že to bude tak hrozný a ono bylo. ()

SeanLSD

„Kde ste ? - Na rohu Poser sa a Choď do riti.“ ____ Po rokoch si už všetci spomínajú len na krásne nasnímané české exteriéry, ale ten film nie je taký zlý, ako sa s obľubou tvrdí, pravda, okrem „napínavého“ finále, to je ultrazlé. ZLÁ SPOLOČNOSŤ (nech si český distribútor so svojim vlasteneckým názvom vytrie riť) je napoly paródia a napoly akcia vo vandammovskom príbehu o dvojčati, ktorá ale nie je zle vymyslená a ponúkne jednu z najnesúrodejších hereckých dvojíc v histórií filmu – Rocka, hláškujúceho tak, ako sa na čiernu hviezdu patrí a znudeného Hopkinsa so šiltovkou. Tomu zrejme akčná poloha k srdcu neprirástla, čo ale nič nemení na tom, že vidieť ho behať, strieľať a mlátiť sa v idúcom aute je tiež zážitok, kvôli ktorému človek proste musí milovať filmy. ()

Triple H

Joel Schumacher a veľký rozpočet, to je ako mlieko s čerešňami. Vždy z toho vyjde len pekná srajda. Hopkins sa sem absolútne nehodí a celé natáčanie mu myšlienky zjavne behali len po tom, čo si dá na obed. Ale odpad to zase nie je. ()

hans500

Průměrný thriller; průměrný scénář, průměrná režie (ve srovnání s jinými filmy J. Schumachera) a nezachrání to ani dobrý Chris Rock a samozřejmě výborný Hopkins. Některé akční scény jsou místy trochu nevěrohodné. Takové lepší 3*. ()

A.L.E.S.

Je to špatný!!! Tak kvalitní herec v tak nekvalitním filmu. Nevím, jakou čest nám dělá samotný název. Měli bychom se tím snad chlubit? A navíc, co můžeme čekat od břídila Schumachera? ()

PeterNet

"Kde je tady nemocnice, mám vaginální infekci..." :-D BTW, ty ty dementy co překládali název bych zavřel do Opavy. ()

karlik4801

Nezajímavý a divně prolnutý děj se zábavným, bohužel pro tento film nepoužitelným, Chrisem Rockem. Absolutně nezajímavý Antony Hopkins, taktéž zbytečný. Kvůli těmto dvěma hercům jsem zklamaný, protože jsem od filmu s nimi čekal více. Jinak nevím proč se Marek Vašut furt smál, asi mu přišlo vtipné že ho měli každou chvíli rozstřílet. ()

kinghome

Podprůměrný akční film, nechápu proč se tomuhle propůjčil zrovna Hopkins... Upřímně dvě ze tří hvězdiček jsou za České prostředí. Zbytek je jen podprůměrný film, který kdyby se nenatočil, tak se vůbec nic nestane. ()

Tyny

I když jsem filmu z počátku chtěla dát zlatý průměr, tedy 3*, změnila jsem názor po tom, co jsem si snímek shlídla znovu. Chris svou roli zahrál dobře, vše bylo udělané tak, jak to nejspíše mělo být. Vtipné scénky, které měli být vtipné, byli opravdu vtipné. Hopkins podal dobrý výkon, ale určitě má desítky lepších rolí, než byla tato, v tomhle filmu prostě tak nějak nevynikl, nemůžu si pomoct. Má navíc, rozhodně. Chris Rock mně, ale velice příjemně překvapil svým hereckým výkonem a šarmem, který ve filmu měl. ()

lennyd

Na rozdíl od ostatních hodnotících se mi Bad Company (odmítám používat ten stupidní českej název) líbil. Je sice pravda, že je zde několik hluchých míst ("Převádím všechna čísla na šachové tahy", atd) ale jako celej se to dalo, automobilová honička po českých vesnicích a po poli byla zdařilá, a Praha taky vypadala pěkně (líp než minulý týden v reále :)). Takže poctivé 3 hvězdičky za film, a další za Karlův most.. ()

MiCM

Takový pohodový, komedialním Chrisem Rockem odlehčený akční film.. Asi bych nevolil pojmy jako nadprůměrný film za současného hodnocení dvěmi hvězdičkami, jako jsem zahlédl u jednoho z komentářů.. ()

mickyreed

Film který řadím mezi průměrné. Motiv moc nezaujme. Rock to celkem kazí. Hopkins sám celý film prostě nezachrání. Tento počin je opravdu hodně průměrná záležitost. ()

BoncheR

Na to že amerika točí kvantum filmov, a mnohé z nich sa nedajú pozerať, tento film bola akčno-komédia ako vyšitá. V obľube mám filmy takéhoto typu, kde je hlavným hrdinom černoch, ktorý nešetrí sarkastickými hláškami. Aj keď, ako POMO spomenul, nemá to príliš sofistikovaný scenár , je to viac než pozerateľné. Ale ako rád vravím, oscara to vyhrať nemusí, preto ak od toho veľa nečakáte, veľa nedostanete ale budete sa smiať. ()

JohnSmith

Na tomhle nepříliš povedeném dílku zaujme nejvíc Praha a Anthony Hopkins.Nulové napětí, průměrná akce,prostě tak trochu nuda.Joeli vrať se radši k filmům s menším rozpočtem, které ti jdou mnohem líp a ty Jerry vsaď radši na duo Smith-Lawrence. ()

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin