Will Smith hraje s Genem Hackmanem ve strhujícím a napínavém thrilleru, kde se neustálá akce snoubí s nejvyspělejší technologií. Robert Clayton Dean je úspěšný washingtonský právník, u něhož - bez jeho vědomí – skončí video, které spojuje vysokého úředníka všemocné National Security Agency s politickou vraždou. Smrtonosná skupina dokonale vycvičených agentů NSA proti němu vede neúprosné tažení za použití té nejmodernější techniky, jehož cílem je Deana zdiskreditovat a získat zpět usvědčující důkazy. Členkou impozantního hvězdného obsazení je i Regina Kingová. Připravte se na ještě větší příval akce, zatímco Dean zoufale závodí s časem, aby získal zpět svůj kdysi normální život. (Cinemax)

kubilov

V podstatě dost velké překvapení, když jsem čekal lehce nadprůměrnou čtyřhvězdičkový akční thriller, avšak já dostal skvěle zvládnutou pětihvězdičkovou akční jízdu od pana režiséra Tonyho Scotta s výborným Willem Smithem v takřka Hitchcockovské roli a Gene Hackmanem s Jonem Voightem jako kvalitními představiteli klasických vedlejších rolí v tomhle typu filmu. Vlastně nejde o nic světoborného, jen jedni lidé chytají druhé lidi, zajímavé je až to, jak to vlastně dělají a jak to nakonec vypadá.. skvěle. ()

Mikecat

Tento film má všetko čo dobrý film má mať: výborných hercov, tajomstvo zápletku,rýchle akcie pekné ženy a excelentný pohľad do zákulisia sledovania a špiónov v roku 1998, nehovoriac o tom čo dokážu sledovací agenti teraz pomaly o 20 rokov neskôr, výborný nevedomý W.Smith a muž o krok popredu G.Hackman s plnou hlavou informácii a chytrými nápadmi ako ich použiť: "...a netelefonuj!...."; "prečo si to vyhodil do vzduchu?","lebo si telefonoval!" ()

wanry02

Filmů ve kterých je tak akorát humoru i akce moc není a tento to rozhodně má. Jednou z dalších skvělích věcí bylo vybírání herců, protože skoro u všech to byl skvělí herecký výkon. 90% ()

Nonna

Jak si ve špionážních filmech nijak nebahním, tenhle mě dostal. Kvůli hlavní excelentní trojce Smith, Hackman, Voight, kvůli zajímavému a hrozivě reálnému příběhu a kvůli celkové strhující náladě, která z něj vyzařuje. ()

AndrewNewman

Zaujímavé je, že v roku 1998 sa natočil lepší špionážny triler, než v tomto technologicko-nabitom storočí! Samozrejme Smith ako vždy skvelý, ale takisto aj dej, či zdanlivo jednoduchá, avšak veľmi účinná zápletka. ()

Eridan

- Co jste to udělal? - Odpálil jsem to. - Proc? - Protože jsi telefonoval! :-)) Jeden z nejlepsich filmu, plny skvelych okamziku, prupovidek a doslova napechovany napetim. ()

PlayBitch

Výborný akční film, který je okořeněný vtipnými hláškami Willa Smithe alá Bad Boys. Bude se líbit všem, kteří mají rádi teorii spiknutí a věří, že tajné služby nám neříkají vždy pravdu. ()

Sekel

Zajimavy akcni thriller s prumernymi Smithem i Hackmanem, kde ale stoji za povsimnuti zarodky kamerovych zbesilosti Tonnyho Scotta, plne vyuzitych az v Man on Fire a Dominu. Krasne stylove natocene honicky. ()

geedee

Velice stylový hi - tech thriller. Fanoušci tohoto žánru jistě zajásali, ale mě ten film v podstatě nic neřekl. Proč tedy 4****? Za kameru a střih a za Scotta! ()

Methos-SK

Tak tento film mozem. Videl som ho asi 1000 krat a stale sa mi paci. Takto ma vyzerat dobry film- Super herci,napad,scenar proste vsetko.... ()

Vault_13

Všem, kteří tady mluví o hi-tech nesmyslech: V době premiéry tohoto filmu se k němu vyjádřil jeden člověk "z branže" s tím, že věci, které v něm jsou zobrazeny jsou tak minimálně 10 - 15 let pozadu. Ale třeba si dělal srandu.)) ()

redalert21

Uf trochu moc Hi-tech...ale proc ne...Utikalo to jak na bezicim pase a to hlavne jde : ) na nudu cas nebyl...Will se dostal "omylem" do sracek a postupne zjistuje co se deje a dostava se z toho, klišééé... ()

Kada80

Povedenej filmeček. Jednou takhle potkáte svýho spolužáka a už vtom pěkně lítáte. No po tomhle filmu radši žádnýho potkat nechci! I když být nepřítelem našeho státu by byla spíš sranda! A hlavně díky našim politikům je u nás nepřítelem státu asi každý !!! NEZAPOMENUTELNÉ : Závěrečná scéna. Prostě Tonyho přestřelka kdy to schytá každej kdo si zasloužil ! 85% ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore

04.03.2023

R.I.P. Tony Scott (1944 – 2012)

R.I.P. Tony Scott (1944 – 2012)

20.08.2012