Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě a s přehledem, až na jeden drobný problém: Často ho při tom chytnou. Jako recidivistu čeká Jacka několik desetiletí za mřížemi. Jackovi se tam ale nechce. Místo toho chce provést ještě jednu poslední velkou akci a pak spokojeně žít z "vydělaných" peněz. Problém nastane, když se při útěku z vězení setká s pohlednou federální agentkou Karen. Chvíli se dohadují, kdo koho vlastně unesl/zatkl a nakonec se za kuriózních okolností rozejdou. Ovšem Karen našla v sympatickém zločinci zalíbení, zdá se jí o něm a něco ji k němu prostě neodolatelně táhne. Musí ho znovu vidět. Přinejmenším vidět... (oficiální text distributora)

Ichabod

Ano. Muzu rict ze filmy Stevena Soderbergha mi prinasi radost z filmoveho umeni a nejlepsi na tom je ze je jedno jestli jde o v podstate koncepcne banalni film ala Ocean´s eleven nebo i neco slozitejsiho jako temer dokumentaristicky Traffic. Jsou to skvele filmy ktere funguji tak jak maji a vzdy je vse jak ma. Proc se mi Out of sight pres drobne neduhy libi nemusim vysvetlovat. Je to Soderbergh+Clooney+Lopez. ()

P1tr

Už první spolupráce Clooney-Soderbergh byla dobře natočená, navíc jsme jako bonbónek dostali Jennifer Lopez. ()

Looser

Asi jsem jinej ale tenhle film se mi strasně libil, vyjímečně mi nevadila J-Lo a Clooney mi přišel jako cool chlápek. Vzájemné jiskření mezi hlavními protagonisty je až mrazivé, Trafic nejlepší, Out of sight asi nejoblíbenější ....... ()

sedm.1

Žánrový mix,který S.Soderbergh povýšil opět na něco jiného,lepšího.Tohle prostě neni obyčejný film!I zde je režiserův styl jasně nepřehlédnutelný.Je to opravdu od všeho trochu,ale vše ve správných dávkách,výborní herci,pohodová atmosféra,oddychovka první třídy,která v sobě má ale mnohem víc.Doporučuji!!! ()

herr_carter

Svižná kriminálka, která má spád, navíc mezi ústřední dvojicí to celou dobu příjemně jiskří...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

PALINO

Rukopis STEVENA SODERBERGHA je cítiť z každého záberu a aj preto je ZAKÁZANÉ OVOCIE dobrým a štýlovým filmom, ale ako celok tvorí iba ľahký nadpriemer. ZAKÁZANÉ OVOCIE je totiž jedným z tých filmov, pri ktorom sa človek baví a ani ho nenapadá, čo by mu vytkol, ale nemôže ísť s hodnotením vyššie. Je to skrátka film, ktorý má štýl, šmrnc, dobrých hercov, ale NIEČO mu chýba. ()

misstake

Standardní Soderbergh, standardní Clooney, nadstandardní Jennifer Lopez. U nějakého jiného jejího filmu jsem psal, že objeví-li se v nějakém filmu, je to záruka jeho nízké kvality. Tady ovšem působí jako docela fajn ozdoba. Zatím nejlepší film Jennifer Lopez. ()

Lukoboss

Pěkná podívaná se silným hereckým obsazením. Dokonce ani Jennifer Lopez mně tam nevadila, přestože ji ve filmu moc nemusím (no v hudbě vlastně taky ne :)). Dobře se to sledovalo, některým momentům jsem se zasmál, chvílemi bylo potřeba přivřít oko a brát to s nadhledem. Konec znamená (tradičně) o hvězdu míň a ještě nějaké to mínus za celek (těch chyb tam bylo víc). Takže celkově 3,5/5 ()

Perry-

Tak od kombinace Soderbergh a Clooney jsem čekal víc, než docela nudný film. Zpočátku se zdá, že film bude docela dobrý, ale zdání klame. Po půl hodině se dostaví nuda a u někoho změna kanálu. ()

joshula

Zklamání, jinak to nedokážu vysvětlit a okomentovat. Jiné slova ani nemužu najít. Můj názor je, že tento film si nominaci na Oskara nezasloužil, ale stalo se. Bohužel George a ani Jennifer mě nepřesvědčili o opaku. ()

Paity

Poměrně málo známé, ale o to více chytlavé. Zejména kvůli Georgi Clooneym to je na čtyři hvězdy. Naopak Jennifer Lopez je hlavní temná skvrna na snímku. ()

Petr.Kocfeld

Dvojice Clooney a Lopez zde jako bankovni zlodejicek a jeho pritelkyne.Tento film je dobry a mne se libi.Lopez je zde hezka a Clooney je zde dobry.60 procent si tento film zaslouzi. ()

F.W.Colqhoun

HITSVILLE, USA Pro všechny ty skvělé indie filmy pro Apple TV by jeden zapomněl, že Soderbergh pronikl do mainstreamu mimo jiné heist filmy a Erin Brockovich. V Ovoci, jakémusi přebroušeném zrcadle Tarantinových historek, s nímž se potkává a zároveň neprotíná v pozoruhodném počtu tečen (video-nerdovství; Samuel L. Jackson; Ving Rhames etc.) jsou svým způsobem cool a sofistikovaní i blbci, vykrádajících ve vilách republikánských kund sejfy s parukami a lednice se steaky. -- A všichni jsou tak mladí! Hyperelegantní je dokonce romantická rovina s jinak otravnou squaw J.Lo. Kinematografie není soutěž, ale Soderberghově estetice reklam na drahé hodinky s výhledy do detroitských skleněných věžáků a posh elektro-jazzem Davida Holmese dávám natruc přednost. Nechte prosím toho člověka natočit jablíčkem alespoň jednoho finančně neúspěšného Bonda. ()

Mleako

Sympatický snímek, který mě udržel u obrazovky od začátku do konce. Na druhou stranu ale nenabízí nic, co bychom už dříve neviděli. ()

Disease

Celkem v pohodě. Tarantino, Coeni nebo Guy Ritchie by z toho asi vytáhli víc. Kde chyběla scénáristická logika, nastoupil Deus ex Machina v podobě romantiky. Zkrátka takový "klasický film s Clooneym". ()

orkadimenza

Tak tohle Zakázané ovoce mi opravdu zachutnalo. Při slovním spojení "krimi komedie" si většinou představím nějakou nenáročnou podívanou ideální k večeru po práci a žádný velký trhák. Víceméně se tahle prognóza vyplnila, ale zato jsem vůbec nečekal, jak mě film do sebe neskutečně vtáhne. George Clooney je zde ve své nejlepší formě, své postavě přidává neuvěřitelný charakter (popravdě jsem dodnes moc nechápal, co na něm všechny ty bulváry vidí, ale zde zapůsobil) a Jennifer Lopez je fakt k sežrání. Takže od skvělé zvládnuté scény v kufru auta, kdy mezi nimi proběhla první "jiskra", jsem příběh hltal a čekal jak to celé dopadne. Solidní přidanou hodnotu tomu přidal i Don Cheadle, jehož jsem pro mě nezvykle viděl v roli záporáka, ale všichni (nemohu nezmínit režiséra Soderbergha) to zvládli skvěle a já se velmi dobře bavil (hlavně ta černokomedijní vsuvka při střelbě na schodech). Závěrečná scéna se Samuelem L. Jacksonem byla už jen třešničkou na dortu. ()

Skalda

Neškodilo by to natočit trochu svižněji - protože rozjezd filmu si o to dost říká, ale třeba je to takhle lepší. Asi. ()