Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě a s přehledem, až na jeden drobný problém: Často ho při tom chytnou. Jako recidivistu čeká Jacka několik desetiletí za mřížemi. Jackovi se tam ale nechce. Místo toho chce provést ještě jednu poslední velkou akci a pak spokojeně žít z "vydělaných" peněz. Problém nastane, když se při útěku z vězení setká s pohlednou federální agentkou Karen. Chvíli se dohadují, kdo koho vlastně unesl/zatkl a nakonec se za kuriózních okolností rozejdou. Ovšem Karen našla v sympatickém zločinci zalíbení, zdá se jí o něm a něco ji k němu prostě neodolatelně táhne. Musí ho znovu vidět. Přinejmenším vidět... (oficiální text distributora)

FilmFan24

Po letech znovu viděné - a líbilo se mi tak moc, že musím původní hodnocení zvednout. Charismatický Clooney spolu s JLo tvoří pár nepár, kde to prostě jiskří. Množství vedlejších motivů možná zbytečných, ale v knižní předloze to tak prostě je. I nejmenší role či camea S. L. Jacksona a M. Keatona nemají chybu...Keaton se mihl ve stejné roli policajta už v Tarantinově Jackie Brownové, která vznikla taktéž podle románu Elmora Leonarda. ()

Skip

Přiměřeně svižné a vtipné, má to spád, herecké výkony nejsou vůbec špatné. Celkově spokojenost. ()

Martin741

Opat slusny film od rezisera Steven Soderbergha s nadpriemernym scenarom, Georgeom Clooney-m, aj ked ho nemam rad, dokazem sa preniest cez mne nesympatickeho herca, vybornym Vingom Rhamesom a aj Jennifer Lopez este tusim v roku 1998 mala miestami nieco do seba. namakane po vizualnej ajpo hudobnej stranke, a ako oddychovka vhodne. 76 % ()

Figu

Odjakživa pro mě fráze "zakázaný ovoce" znamenala trochu něco jinýho oproti tomu, co mi tady předvedl Clooney s Lopezovou. Zbytečně dlouhej film, tolik známých ksichtů a taková kokotina. To ovoce bylo zkažený a zakázat jsem to měl já svým očím sledovat! Lopez pro mě nikdy nebyla herečka a zde svojí nekvalitu opět potvrdila! No a z čeho jsem fakt zklamanej je George... I ten Bruce Wayne alias Batman mu ladil víc (v tom kostýmu se to i ztratilo), ale role Jacka Foleho byla naprosto katastrofální. Jen pořád nerozumím tomu vcelku šlušnýmu hodnocení?!. Asi mi něco uniklo. 40% ()

pakobylka

"Zakázané ovoce" ? Na pohled pěkné, jako malované, přímo k nakousnutí. Leč klame tělem - jeho chuť není tak plná ani tak lahodná, aby se mohla poměřovat s jeho vzhledem. Snad že je příběhem křiváků ... co je platné, že se v některém z nich občas pohne svědomí. Snad že ve mě nedokáže probudit upřímný úsměv ... zmohla jsem se jen na útrpný úšklebek. Snad že George Clooney nepatří mezi mé oblíbence ... krom toho jsem zrovna nebyla naladěná na romantickou vlnu. Ne že by to mezi oběma hlavními protagonisty nejiskřilo. Jenomže co se mě týká, všechny žhavé jiskřičky napadaly do stojatých vod rybníka mého nezájmu, při dopadu na hladinu jen trochu nesouhlasně zaprskaly a pak nenávratně zmizely někde hluboko pod vodou. Uměřené 3* ... přičemž nevylučuju, že nenadšená konzumace "Zakázaného ovoce" je jen můj osobní problém. ()

c.tucker

Tak tyenhle film od Stevena Soderbergha mohu vidět pořád. Celkem zábavný a hlavně to mezi ústřední dvojcí jiskří. Mohlo by se sice trochu zrychlit tempo, ale i takhle je to dobré. ()

emo

Zatiaľ asi najslabší film od Soderbergha čo som videl. Počas pozerania filmu som sa nevedel zbaviť pocitu, že bol celý robený na kolene a ako by ani sám režisér nevedel aký žáner to vlastne má byť. Ako jediné pozitívum vidím Jennifer, ktorá je fakt krásna a sexy... ;-) ()

WolfR

George Clooney byl sice v hlavní roli dobrý a charismatický, a Soderbergh se za kamerou snažil, ale přesto to bylo velmi průměrné krimi, avšak pobavilo. 3 hvězdy. PS: Ving Rhames a Don Cheadle jsou borci! ()

tom88

Absolútne priemerný americký film, ktorý ma ničím neprekvapil ani neoslnil. Herecké obsadenie je vcelku dobré, ale to je tak všetko. Dejovo mi to neprišlo nijak zaujímavé, atmosféru som si ani nevšimol a nie som si vôbec istý nomináciou na scenár. Clooney je síce charizmatický človek, no v tomto filme neviem. Zakázané ovocie mi príde ako úplne obyčajný a zbytočný film. 60% ()

eye candy

dvě hodiny nadprůměrné "beznásledkové" televizní zábavy. Záměr zbytečně divákovi nedloubat do mozkové želatiny velkými psychologicko-filozoficko-poeticko-mučícími pomůckami se podařil. Soderbergh si na to opět sezval silnou jedenácktu charismatických herců, g clooney klasika, j lopez mně nijak moc ve filmu nevadí, don cheadle, farina, keaton, guzman, rhames radost sledovat. Navíc na rozdíl od Ocean's Eleven je film vylepšen o několik těch technických vychytávek..i přes dost nevydařený konec, který asi musel stývnovi pošeptat do ouška šotek dementek se jedná o jednu z dalších jeho pohodových krimi komedií ()

mo cuishle

Bezmimicka JLo , jeste ze to aspon ten George tahnul...a mega role pro Samuela : ) Nejlepsi scena jak si typek na schodech prostreli hlavu :D To za to stalo to videt,ale jinak tenhle snimek uz opravdu vickrat ne e , asi 3x me to hodilo do mikrospanku... ()

Motinski

Celkom zábavné ale strašne obyčajne a s nedotiahnutým scenárom. Soderbergh často zablúdi do priemerných vôd a toto je skvelý príklad. Ničím výnimočné krimi s komediálnym nádychom a fajn hercami. Hlavne Clooney je v tomto absolútne doma. Dosť u mňa uberá že Dannyho Parťákov natočil ten istý režiser a nedokážem sa vyhnuť porovnávaniu. ()

lennyd

Jack Foley (George Clooney) je bankovní lupič. Nikdy nic jiného nedělal, a nic jiného taky neumí. Jen má poslední dobou hroznou smůlu, třebas tenkrát, kdy mu po perfektně vydařené loupeži nenastartuje kára. Při posledním útěku z vězení se ale rozhodl - ještě jeden velkej kšeft, a už půjde od válu. Při útěku ale narazí na sličnou agentku FBI Karen Sisco (Jennifer Lopez), která vůči jeho pohledům taktéž není lhostejná. Jenže - bankovní lupič a federální agentka - to asi nebude příliš jednoduchý vztah... Tak co se mi líbilo - určitě to byla základní zápletka, ta je docela fajn, i když možná bych si dovedl představit víc romantiky, a méně krimi. Pak herecké obsazení - George Clooney je bezkonkurenční, a J'Lo to prostě sekne - fakt mi oba dva k sobě skvěle seděli. Zbytek hereckého obsazení pak považuji za takovou sladkou třešničku na dortu (Ving Rhames, Luis Guzmán, Don Cheadle, Dennis Farina, Isaiah Washington nebo Steve Zahn). Co se mi ale nelíbilo - jak už jsem psal výše, asi bych čekal trochu víc romantiky, navíc několik věcí jsem nějak moc nechápal (proč Buddy furt volal ségře, která ho vždycky naprášila), a celkově takovou trochu zmatenost celého příběhu, včetně - ne úplně povedeného konce. V rámci žánru nadprůměr, ale Steve Soderbergh - navíc s takovým hereckým obsazením - má určitě navíc... ()

Pavlínka9

Film o dvouch neskutečně sexy lidech, kteří mi k sobě ale vůbec jako pár nesedí...Příšerná hudba nabitá sexem téměř v každé minutě filmu, neskutečně zmalovaná Jennifer Lopez stylem konce 90.let minulého století, zastavený záběr cca každých 10 minut, případně v situaci, kdy to je opravdu nutné :D :D A plytkost a namachrovanost, kterou se snaží Lopez narvat do každého záběru...Ne,ne, ne a už nikdy to nechci vidět!!! Jediné, co bylo fakt super, byl rozhovor Clooney/Lopez v baru, který vrcholil tím nejlepším, na co všichni, včetně nich, čekali....Je to pakárna a Soderbergh na tom zbytečně ztratil plno času, kterých mohl využít rozhodně jinak... ()

Pupidyk

Steven Soderbergh je až striktně průměrný. Jediná pořádná věc je série Dannyho parťáků. Tak si říkám, že bych každý jeho další film poznal. ()

Ichabod

Ano. Muzu rict ze filmy Stevena Soderbergha mi prinasi radost z filmoveho umeni a nejlepsi na tom je ze je jedno jestli jde o v podstate koncepcne banalni film ala Ocean´s eleven nebo i neco slozitejsiho jako temer dokumentaristicky Traffic. Jsou to skvele filmy ktere funguji tak jak maji a vzdy je vse jak ma. Proc se mi Out of sight pres drobne neduhy libi nemusim vysvetlovat. Je to Soderbergh+Clooney+Lopez. ()