Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě a s přehledem, až na jeden drobný problém: Často ho při tom chytnou. Jako recidivistu čeká Jacka několik desetiletí za mřížemi. Jackovi se tam ale nechce. Místo toho chce provést ještě jednu poslední velkou akci a pak spokojeně žít z "vydělaných" peněz. Problém nastane, když se při útěku z vězení setká s pohlednou federální agentkou Karen. Chvíli se dohadují, kdo koho vlastně unesl/zatkl a nakonec se za kuriózních okolností rozejdou. Ovšem Karen našla v sympatickém zločinci zalíbení, zdá se jí o něm a něco ji k němu prostě neodolatelně táhne. Musí ho znovu vidět. Přinejmenším vidět... (oficiální text distributora)

Astonko odpad!

Prvý film, ktorý som naozaj nedokázal dopozerať. Nič ma k tomu nenútilo, keďže film nemá dej ani zápletku a nie je tak ničím iným ako len obrovskou nudou, i keď s fajn hercami. Hudba mi tiež vadila, pôsobila v mnoha scénach rušivo napriek tomu, že sama o sebe znela dobre. 1 bod za JLo 1/10 ()

PTuranyi

Slušne natočená gangsterka s romantickou linkou. George Clooney ako neodolateľný bankový zlodej džentlmen aktuálne na úteku z väzenia. Šarmantný, bystrý a prefíkaný. Má však "smolu", že pri tom narazí na rovnako neodolateľnú Jennifer Lopez v úlohe federálnej agentky. Nuž a sympatie sú vzájomné, a tak musia obaja voliť medzi svojím "povolaním" a citmi, ale nemienia sa vzdať jedného na úkor druhého. Nejde totiž o nič menšie ako o nespracované diamanty v hodnote 5 miliónov dolárov. Žánrovými klišé sa tu nešetrí, ale používajú sa s citom. Vyskytuje sa tu v náznakoch aj jemný čierny humor. Napríklad keď biely Bob pri vlámačke vybieli chladničku a vďaka svojej nešikovnosti sa potkne na schodoch a sám sa zastrelí. Produkcia je profesionálna rovnako ako herci. 70% ()

Decadence

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů a důkaz, že i netalentovaná herečka (J-Lo) dokáže zahrát schopně, když dostane do ruky vynikající charakter. A opravdu, bravo pane Soderberghu - skvěle natočená odreagovávačka s jako vždy elegantním Georgem C, kterému supluje vynikající Ving Rhames, přičemž jejich protipartem je tentokrát afro americká houžvička v podání Dona Cheadlea. Skvělé na noční večery ať už s přítelkyní, či jen tak - se sklenicí vychlazeného piva v ruce. ()

P.Venuše

Na tomhle filmu docela „ujíždím“ a pokaždé si vychutnám jiskření mezi Georgem Clooneym a Jennifer Lopez. Jako u spousty filmů mi filmový zážitek trochu kazí český dabing, speciálně Lucie Zedníčková dabující hlavní ženskou roli. Jinak skvělá režie, skvělý soundtrack. ()

zurivymlok

Možná trochu podhodnocuji, ale pro mě je toto neuvěřitelně nudný snímek, který nezachrání ani hezký ksichtích Jennifer Lopez. ()

gizi

Film, na který se dá podívat jen jednou. Má totiž zbytečně složitý děj, chvílemi člověk neví, zda jde o komedii, parodii, krimi či krvák. Ano, sem tam se tam podařil nějaký ten vtípek, ale jinak je to nuda. 60%. 7.11.10. ()

jazzuSKA

musím říct,že Jennifer je jedna z nejméně věrohodných hereček(tady to není zas tak špatný).. George miluju a jedním z nejlepších. Je pravda,že film je velmi originální,ale tak nějak to někdy trochu vázne. Proto jen čtyři hvězdičky..Tak i tak skvělej film a vždycky se něj ráda podívám.. ()

Stinger78

Steven Sodenbergh se tu zřejmě rozcvičoval na Dannyho parťáky a nedopadlo to zase tak nejhůř. Neurazilo a vcelku pobavilo.JLo "kusantní", Clooney elegantní a Farina s Keatonem rozpoznatelní (jen v tom dobrém) na sto honů. Poslední scéna v antonu byla sice pŕedvídatelná, ale v tomto filmu to tvůrcům milerád odpustím. ()

Mark1983 odpad!

Tyhle krimi romantické snímky jsem nikdy nemusel a vynechal jsem žánr komediální, protože tohle má do komedie hodně daleko. ()

Vaso

Komedie? krimi? drama? romantika? od všeho trochu a nic z toho moc výrazně nevyčnívá, takže jsem chvílemi nevěděl, jestli má scéna vyznít komediálně nebo romanticky. Nicméně přestože to běželo do tří hodin ráno, bez problémů a zívání jsem to dokoukal. ()

padlar

Takovým pomalým tempem plynoucí pohodový filmeček ve kterém se do sebe zakoukají bankovní lupič a policistka. ()

RAPTTTOR

Mám dojem že by měly existovat další dvě kategorie. Jak jsou dramata horory scifi tak by měli alespoň dle mého soudu existovat: romantická komedie pro muže a ženy. Pokud by to tak bylo film Zakázané ovoce je romantická komedie pro muže. To ovšem neznamená že se na tohle ženský nemůžou koukat.  Pozoruhodné je že tady každý herec hraje přesně jako hodinky. Dokonce i Jennifer Polez… Grázl je grázlem a třeba hlupák hlupákem. A konec filmu? Velice příjemný…  jo Florida je daleko… tak jedem! ()

Pecca007

To, že film režíroval Soderbergh, že tam Clooney hraje ten typ postavy, který je mu jako ušitý na míru a že Jennifer Lopez byla stejně krásná i v roce 1998 z toho ještě nedělají dobrý film. Upřímně, byla to nuda! ()

Dodge-I

Pokud by to bylo o pul hodiny kratsi, pridam dalsi * Trochu vycpele, ale par napadu se najde - jeste ze jsou tam ty "krivky" :-) ()

ffiikkyy

((78%)) Lehce romantická krimi komedie o tom, že i bankovní lupič může být sympaťák a gentleman. A koho jiného vybrat do hlavní role než Clooneyho, který charismem jen srší. Místo něho už bych si tam do role dokázal představit maximálně B. Pitta či Dicapria. Do toho krásná a sexy Jennifer Lopez se svým rajcovním zadečkem dodává tomuto filmu ten správný šmrnc! Film, který nikoho neurazí a na který se rád mrknu znovu někdy časem. Ideální pokoukání na chmurné nedělní odpoledne s fajn soundtracky, které dávají snímku pozitivní energii. ()