Tak jako holce se mi líbily kostými a atmosféra seriálu.(29.5.2014)

• dyfur

moje zaujímavosti: Natáčanie prebiehalo v slovenskej obci Iľanovo, na Kamčatke a taktiež na Madagaskare. (dyfur) Jácinta Juhásza (Omalech) nahovoril v slovenskej verzii Leopold Haverl. (dyfur)(11.11.2014)

Epický príbeh, ktorý vo svojej dobe lákal k televíznym obrazovkám obrovský počet divákov.(26.3.2011)

Na svou dobu výpravný a atraktivní seriál, navíc natočený podle osudů skutečné historické postavy.(11.7.2007)

Asi první seriál, který když jsem ho viděl, tak mě hodně zaujal. S odstupem času jsem zjistil, že se do mě vepsal více, než jsem si myslel...Dneska už je to pro jeden z mnoha běžných seriálů, inu už nic nebude jako kdysi...***(19.10.2010)(19.10.2010)

• - Natáčanie prebiehalo v slovenskej obci Iľanovo, na Kamčatke a taktiež na Madagaskare. (dyfur)

• - Jácinta Juhásza (Omalech) nahovoril v slovenskej verzii Leopold Haverl. (dyfur)

• - Filmovalo se v kostele Brunovice, Bratislavě, Liptovské Štiavnici, v Praze na Malé straně, obci Zuberec, Diviakách, Svatý Jur a u skrytého vodopádu Studená dolina. (M.B)