• paascha

Musel bych to dát znovu, abych si oživil detaily, ale co si tak vzpomínám, není k tomu žádný důvod. Nezáživný a rozvleklý seriál, opakovaná nuda. Kožichy a dlouhé vlasy a kníry:-))))(13.2.2009)

Rozsiahly historický seriál natočený v spolupráci s maďarskou televíziou si určite dokáže nájsť diváka aj po toľkých rokoch. Adamovič v úlohe Mórica Augusta bol výborný.(29.7.2007)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 6.10.1975 - pôvodne 13 - dielny televízny seriál, ktorý ale kvôli účasti emigrantov bol v polovici 80 - tych rokov zostrihaný do 7 - dielnej podoby, v ktorej sa bohužiaľ uvádza dodnes. (13.2.2009)(13.2.2009)

Tak jako holce se mi líbily kostými a atmosféra seriálu.(29.5.2014)

Ako dieťa som tento seriál videla viackrát. No dnes už nie je veľmi o čo stáť. Adamovič prehráva ostošesť a komunistickej kinematografii sa nikdy nedarilo vytvoriť pre mladšiu generáciu adekvátnych hrdinov, s ktorými by sa boli mohli stotožniť alebo ich aspoň obdivovať. U mňa sa už vtedy dávno prejavila túžba po antihrdinoch, pretože najkrajší sa mi zdal uhrančivý pohľad záporáka Omachela :-)(1.5.2005)