Malé dohazovačky

Edward Pisoni

Kostýmy:

Molly Maginnis
  • rt12

Už si nepamatuji o čem to bylo.(26.5.2014)

Film, který mi připomíná Past na rodiče s Linsday Lohan v hlavní roli. I zde jde o dobrovolnou záměnu dvou dětí (děvčat), které jsou si nesmírně podobné. Tentokrát to sice nejsou sourozenci a namísto jedné herečky jsou ztvárněny opravdovými dvojčaty (Olsenovy), ale i přesto je podobnost obrovská. Otec a patronka netuší, že dítě o které se starají s nimi nemá nic společného, otec se chce oženit za velmi nepříjemnou slečnu a to určitě ještě není všechno. Ale jelikož jsem výše zmíněnou PnR viděl dříve je pro mne jasnou volbou. I když tento film taky není špatný. 60%(24.2.2012)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $19,474,589(23.1.2007)

• xerno

Nic moc, nic moc - Dvě malý hloupý holky si velice rafinovaně vyměnily role, to je naprosto přitroblé - navíc ta děsná romantika, jak malí fakani, kteří maj své opatrovníky se je snaží dát dohromady - prostě popkorn, kterej vůbec nejni vtipnej, natož dobrej...(9.9.2007)

Olsenky v akci. Občas to možná trochu přehrávaly nebo to bylo tím dabingem, ale lepší nežli šneci. xD(2.12.2009)

• - Kemp ve filmu je ve skutečnosti "Camp Mini-Yo-We" ve městě Muskoka v kanadském Ontariu. (Elwanelyn)