Malé dohazovačky

Na to treba dvoch

Olsen Twins: Na to treba dvoch

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1995, 97 min

Nothing more a nothing less than průměrná rodinná komedie o dvojčatech nedvojčatech, a o tom jak dát dohromady chrochtající Kirstie Alleyovou a vychytralou snoubenkou využívaného Stevea Guttenberga. TADY mi ještě ty dvě blbky nevadily, i když je to po všech stránkách slabší než původní Luisa A Lotka i než disneyovská Past Na Rodiče;) 50%(11.12.2004)

Nemam rad tuhle dvojici uz od mladi, ale tenhle films e mi libil a kdyz jsme ho nedavno videl, opravdu jsem se zasmal. Nevim sice, ktera je ktera tak reknu, ze obe hrali dost obre. Je to lepsi, nez ty jeji dalsi film yo tom, jak jsou v londyne, rime, milane nebo new yorku.(13.8.2006)

Nejlepší film Olsenek. Pak to s nimi jede z kopce bez brzd na neutrál. Co se tohoto filmu týče, tak Andy Tennant občas nečekaně natočí nějaký velmi dobrý film a "Malé dohazovačky" k nim rozhodně patří. Ale pokud už jste viděli "Past na rodiče", tak vás dohazovačky moc neuchvátí, ač byly natočeny první, výrazně zaostávají. Něco jako kdyby jste se nejdřív mrkli na Dokonalý trik a následně na Ilusionistu.(12.3.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $19,474,589Tržby Celosvetovo $-/40%/(24.2.2006)

Takřka stejný film jako novější "Past na rodiče" a i když jeho kvalit nedosahuje jedná se o slušnou podívanou a ve filmografii sester Olsenových se jedná o jediný snesitelný film.(5.8.2008)