Malé dohazovačky

Edward Pisoni

Kostýmy:

Molly Maginnis
  • mandes

rozpočet : ? tržby americke : $19,474,589(23.1.2007)

To ještě byly Olsenovic dvojčata snesitelné a roztomilé, kdo by jejich miloučkým obličejíčkům a šibalským očkám odolal. Asi nikdo. Hodně mi to připomínalo Past na rodiče s malou Lohanovou. Dohazovačky mají i podobné téma, ne-li shodné.(21.9.2009)

Nejlepší "olsenovka".(31.10.2005)

Film, který mi připomíná Past na rodiče s Linsday Lohan v hlavní roli. I zde jde o dobrovolnou záměnu dvou dětí (děvčat), které jsou si nesmírně podobné. Tentokrát to sice nejsou sourozenci a namísto jedné herečky jsou ztvárněny opravdovými dvojčaty (Olsenovy), ale i přesto je podobnost obrovská. Otec a patronka netuší, že dítě o které se starají s nimi nemá nic společného, otec se chce oženit za velmi nepříjemnou slečnu a to určitě ještě není všechno. Ale jelikož jsem výše zmíněnou PnR viděl dříve je pro mne jasnou volbou. I když tento film taky není špatný. 60%(24.2.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $19,474,589Tržby Celosvetovo $-/40%/(24.2.2006)

• - Kemp ve filmu je ve skutečnosti "Camp Mini-Yo-We" ve městě Muskoka v kanadském Ontariu. (Elwanelyn)