Malé dohazovačky

Na to treba dvoch

Olsen Twins: Na to treba dvoch

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1995, 97 min

To ještě byly Olsenovic dvojčata snesitelné a roztomilé, kdo by jejich miloučkým obličejíčkům a šibalským očkám odolal. Asi nikdo. Hodně mi to připomínalo Past na rodiče s malou Lohanovou. Dohazovačky mají i podobné téma, ne-li shodné.(21.9.2009)

Film, který mi připomíná Past na rodiče s Linsday Lohan v hlavní roli. I zde jde o dobrovolnou záměnu dvou dětí (děvčat), které jsou si nesmírně podobné. Tentokrát to sice nejsou sourozenci a namísto jedné herečky jsou ztvárněny opravdovými dvojčaty (Olsenovy), ale i přesto je podobnost obrovská. Otec a patronka netuší, že dítě o které se starají s nimi nemá nic společného, otec se chce oženit za velmi nepříjemnou slečnu a to určitě ještě není všechno. Ale jelikož jsem výše zmíněnou PnR viděl dříve je pro mne jasnou volbou. I když tento film taky není špatný. 60%(24.2.2012)

Jsou to sice dneska již docela pěkný ženský, dokázaly toho v životě mnohem víc, než by mě třeba jen napadlo, že bych někdy mohl dosáhnout a to ještě mnohem dřív než mi dneska je, mají svou vlastní kolekci oblečení, vlastní kdovíkolik milionů dolarů a jánevímcoještě, ale nikdy mě jejich filmy nebraly. Rozhodně ne ty, kde jim je víc jak dvanáct třináct, protože pak jsou to opravdu hovadiny, který točí jenom proto, aby si užily. Ale ve svých prvních rodinných komediích se mi líbily. Tady tento film navíc dal i další příležitost Stevu Guttenbergovi, kterýho je opravdu škoda, že moc nehraje. Sice s ohranou zápletkou, kterou asi ukradli už Luiselotě (pro neznalce maminka z knížky Luisa a Lotka), ale jinak fajn rodinná komedie se vším, co si pod tímhle slovním spojením člověk dokáže představit.(24.12.2005)

"Dospělí nad vším moc přemýšlí.."(4.5.2015)

Takřka stejný film jako novější "Past na rodiče" a i když jeho kvalit nedosahuje jedná se o slušnou podívanou a ve filmografii sester Olsenových se jedná o jediný snesitelný film.(5.8.2008)