Malé dohazovačky

Na to treba dvoch

Olsen Twins: Na to treba dvoch

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1995, 97 min

Film, který mi připomíná Past na rodiče s Linsday Lohan v hlavní roli. I zde jde o dobrovolnou záměnu dvou dětí (děvčat), které jsou si nesmírně podobné. Tentokrát to sice nejsou sourozenci a namísto jedné herečky jsou ztvárněny opravdovými dvojčaty (Olsenovy), ale i přesto je podobnost obrovská. Otec a patronka netuší, že dítě o které se starají s nimi nemá nic společného, otec se chce oženit za velmi nepříjemnou slečnu a to určitě ještě není všechno. Ale jelikož jsem výše zmíněnou PnR viděl dříve je pro mne jasnou volbou. I když tento film taky není špatný. 60%(24.2.2012)

Olsenky v akci. Občas to možná trochu přehrávaly nebo to bylo tím dabingem, ale lepší nežli šneci. xD(2.12.2009)

Olsenky ve své snesitelnější verzi se sympaťačkou Kirstie Alley a Rossovou manželkou. No, vykradená Louisa a Lotka a o třídu slabší než Past na rodiče. Milá rodinná komedie, která nikoho neurazí a za chvíli se vám vypaří z hlavy.(19.4.2009)

Nemam rad tuhle dvojici uz od mladi, ale tenhle films e mi libil a kdyz jsme ho nedavno videl, opravdu jsem se zasmal. Nevim sice, ktera je ktera tak reknu, ze obe hrali dost obre. Je to lepsi, nez ty jeji dalsi film yo tom, jak jsou v londyne, rime, milane nebo new yorku.(13.8.2006)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $19,474,589(23.1.2007)