poster

Pějme píseň dohola

 • anglický

  Let's All Sing Around

Komedie

Československo, 1990, 103 min

 • mchnk
  ****

  Velmi nevšední, ale přesto povedený pohled na praktiky pionýrských táborů. Nesmí chybět trocha realismu v podobě brutálních výkonů neherců a spousta hodně mladých, dnes známých obličejů. Film má v pozadí dnes uznávaná jména filmových tvůrců a má nesporně své kvality.(23.9.2012)

 • Pishin
  ****

  Jako nemuzu si pomoct ale v tomhle filmu se sype jedna hlaska za druhou a stejne tak jako opomijeny Kour se jedna o nejzajimavejsi komedii natocenou tesne po revoluci. Stejne tak upadla do zapomeni coz je skoda.(4.7.2006)

 • Marek1991
  *

  Hu! Hu! Hu! Jó! Staršia porevolučná táborová komédia, ktorá je úplne impotentná. Jej otrasný scenár majú na svedomí Hřebejk a Jarchovský a preto pôsobí ako totálna nuda s nevyužitým potenciálom v mnohých scénach s niekedy zaujímavými motívmi. Pár krát v úvode bola aj vtipná, no neskôr stratila dušu a nebolo v nej nič, maximálne trápnosť. Smiešna dnes môže prísť aj vtedajšia móda, no vtedy bola normálnou a tak to je skôr des.(6.7.2013)

 • Boogeyman
  *****

  Herecké výkony většiny vedlejších rolí jsou tak příšerné, až jsou doslova dokonalé! To samé platí o celém filmu, který je plný tak úžasných postav, situací a dialogů, že to nejde jinak než jít na maximální hodnocení!(4.7.2008)

 • Ruut
  ***

  Kultovní komedie? Tenhle popisek lže hned ve dvou slovech :-). Je to průmerný a hlavne ne moc k smíchu. Spíš na zavzpomínání si na dětská léta a vlastní pionýrské tábory.(21.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace