poster

Pějme píseň dohola

 • anglický

  Let's All Sing Around

Komedie

Československo, 1990, 103 min

 • bouncer
  **

  Celkem jsem se těšil, protože pár krásných filmů už z dětských výletů a táborů u nás bylo natočených. Ale pro mě obrovské zklamání, ani se nedivím proč film není moc známý. Nezasmál jsem se a postavy mi přišly strašně povrchní a nezajímavé. Nuda.(28.10.2006)

 • Pishin
  ****

  Jako nemuzu si pomoct ale v tomhle filmu se sype jedna hlaska za druhou a stejne tak jako opomijeny Kour se jedna o nejzajimavejsi komedii natocenou tesne po revoluci. Stejne tak upadla do zapomeni coz je skoda.(4.7.2006)

 • HenryS.
  *****

  ...a blesk k tomu nechcete? Zeptala se mě paní v trafice v Proseči, když jsem to dvd kupoval. Podíval jsem se na ni pohledem, že ji určitě přešlo do konce života nějaké takové otázky svým zákazníkům pokládat. 1) geniálně načasované vydání, prvních 14 dní v červenci vždycky jezdím na 2) pionýrský tábor na Budislav (ano, stále, i v r. 2008), místo, kde se mj. natáčela scéna u rybníka s vrhem koulí a potápějícím se Bobem. 3) Takže jsme si s vedoucíma mohli pustit po večerce tenhle film na pionýrském táboře... Prostě stoprocentní zážitek. Zaujalo mě, že Bob mívá stejné hlášky jako my... Nástup na odpolední zaměstnání!!! Mimojiné, film s nejapokalyptičtějším koncem, jaký jsem kdy viděl!!!(1.11.2006)

 • dobytek
  ****

  Na pionýrskym táboře jsem nikdy nebyl a vidim, že jsem o hodně přišel. Tenhle film je tak strašně stupidní, že je až skvělej. Bob, Saďour, Bizon a další vám prostě nakopou prdel! Jeden z mála porevolučních českejch filmů, kterej stojí za vidění. A představitel Boba (jakýsi Radek Říha), kterej má dost brutální problémy s vyslovovánim sykavek, je naprosto dokonalej. Koukej přinýst něco pořádnýho. - A co kouzelný slovíčko? - ŠVIHEJ!!! Opravdu by mě zajímalo, kde je tomuhle týpkovi konec. P.S. A ta hra je opravdu výborná :-)(15.7.2008)

 • anais
  ***

  Příšerný postsynchron, a ne vždy je patrné jestli jsou výkony stylizované nebo špatně zahrané... Ale vizuálně je to nádhera (kompozičně, barevně + věrohodná prostředí jsou využita na maximum) a celé to má velmi příjemnou atmosféru podivnosti předrevolučních dob. A k tomu nemalou měrou přispívají i krásné koláže Davida Vávry.(19.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace