Pějme píseň dohola

Let's All Sing Around

Komedie

Československo, 1990, 103 min

• igi B.

Nelze jinak... Vlastně to byla jenom (citace z filmu) "...normálně taková ňáká blbá kanada, ne?..." . . . Upřimně jsem se u téhle >komedie< doopravdy zasmál jen jednou - když Bob dostal při potápění koulí do hlavy. Pak snad ještě u jeho ztrapňování se ve sprchách. Docela smutný výsledek na >legendární< sklepáckou komedii coby porevoluční pohled na témata předrevoluční... Zbytek vidím jen jako lacině trapné >vyhrávání< , neschopnost scénáristy napsat a herců odehrát opravdu vtipný dialog (to blbé hýkání a deklamace některých protagonistů byl opravdu hnus), k tomu mizerná postprodukce a tak dál a tak dál... Vlastně je to jen hodinuatřičtvrtě trvající uměle natahovaná nuda... A budu se opakovat, ale musím to říct znovu a znovu - film není divadlo, soudruzi umělci! . . . Jedna hvězdička tedy za film, a ta druhá spíš jen za ty Vávrovy koláže coby intermezza. Tahle píseň tedy poprávu dávno vyšuměla. I s refrénem... - - - - - (Poprvé viděno kdysi tenkrát v dobách rozezpívaných, komentář zde po repete 18.11.2009 na >holém prostoru< jako zhola mnohý - 18.11.2009)(18.11.2009)

• Andersis

Za BOBA!!!! :)(9.7.2010)

Sklepáci, co víc dodat. "Víš Ondro, civilizovaná společnost vylučuje jakoukoliv náhodu v rození dětí. Antikoncepční prostředky slouží k tomu, aby se předešlo nežádoucímu otěhotnění. Dá se to provést zcela mechanicky, použitím prezervativu neboli ochraného návleku na pohlavní úd."(22.1.2010)

"Na hudebním táboře... jsem si strčila flétnu do pí*i. Co jsem dělala na pionýráku, to ani nechtějte vědět..." Já osobně jsem tuhle éru těsně minul, takže nemůžu vzpomínat na nic. Každopádně některé scénky jsou tak absurdní, že by se daly vymyslet jen těžko...(16.10.2007)

Na pionýrskym táboře jsem nikdy nebyl a vidim, že jsem o hodně přišel. Tenhle film je tak strašně stupidní, že je až skvělej. Bob, Saďour, Bizon a další vám prostě nakopou prdel! Jeden z mála porevolučních českejch filmů, kterej stojí za vidění. A představitel Boba (jakýsi Radek Říha), kterej má dost brutální problémy s vyslovovánim sykavek, je naprosto dokonalej. Koukej přinýst něco pořádnýho. - A co kouzelný slovíčko? - ŠVIHEJ!!! Opravdu by mě zajímalo, kde je tomuhle týpkovi konec. P.S. A ta hra je opravdu výborná :-)(15.7.2008)

• - Při vystupování z auta na začátku filmu má Ondra (Václav Chalupa) dlouhé kalhoty, poté ve scéně, kdy prochází vchodem tábora, má kraťasy a vzápětí - když vchází do budovy vrátnice - zase dlouhé. (ABLABLABLA)

• - Píseň, kterou zpívá Bob u táborového ohně, se jmenuje "Tramp" a v originále ji nazpívali Brontosauři (resp. Jan Nedvěd). (mi-ib)

• - Úplně poprvé si ve filmu zahrála tehdy zcela neznámá dospívající dívenka Aňa Geislerová. (SeanBean)