Kokosy na sněhu

• USA Cool Runnings (více)

Jamajka je země slunce, tropického ovoce a rychlých sprintérů. Bohužel však při kvalifikaci na letní olympijské hry dojde k hromadnému pádu a naděje sportovců jsou na čtyři roky pohřbeny. Kupodivu se však objeví naděje v osobě obtloustlého amerického outsidera Irvinga, bývalého olympijského vítěze v jízdě na bobech. Pod jeho vedením se začnou pružní a opálení atleti v doslova neuvěřitelných a velmi komických podmínkách tropické země připravovat na Zimní olympijské hry. Nadšení je obrovské, peníze žádné a najít sponzora pro tak bláznivý podnik je skoro nemožné! Nakonec muzeální bob osedlaný čtveřicí prokřehlých sportovců stojí na startu olympijské bobové dráhy... (TV Nova)

Mike.mk1

Tohle mě vždycky pobaví, i popadesáté. Místy trochu trapné rádoby vážné situace ale vtip to přebíjí zdatně. ()

cielle

Super film,u kterýho se směju celou dobu..k týhle komedii se ráda vracim a těšim se na Sankovy zmrzlý dready:)) ()

Elin

Kokosy na sněhu jsou kouzelnou komedií, která neztrácí nic na lesku i po několikerém skouknutí. Spíš naopak. Opět jeden z filmů, který si neodpustím, když jej nabídne nějaká naše televize. ()

Colleague

Osobně nechápu, proč neni vyšší hodnocení. Co téhle komedii chybí? Já jsem asi slepý, ale nic nevidim. Vtipné scény jsou skvěle vybalancované, takže to nepřekročilo hranici trapnosti (aspoň pro mě ne), herecké výkony jsou prostě skvělé, některé hlášky dokonce zlidověly a znají je lidi na celém světě, děj je napínavý a závěr sice smutný, ale o to hezčí a navíc je to založené na skutečnosti. Osobně nezám lepší komedii a žádný jinej film jsem neviděl tolikrát jako právě Kokosy na sněhu. ()

Lars

Nezlobte se, ale já tady musím dát plné hodnocení. Krásně jsem se pobavil, navíc byli všichni čtyři černoši velice sympatičtí. Líbil se mi i dabing. ,,Chyť svůj rytmus, kupředu! Cíl už máme v dohledu!" ()

Krchy

Už to sice nevypadá jako taková bomba, když mi bylo deset, ale pořád pobaví. Chtě nechtě musím těm klukům opáleným fandit, i když vím, jak to dopadne :) A narozdíl od jiných komedií podle stejného vzorce mě tu neirituje ani dojemný konec - sehr gut, Jamaica! ()

Akana

Milá, přímočará sportovní komedie. Někomu se může trochu zajídat to jamajské vlastenčení, ale je třeba si uvědomit, že pro Jamajčany znamená pojem národní hrdost něco podstatně jiného, než naše pivní "Kdo neskáče, není Čech". ()

pospech11

Film se sice nedrží úplné pravdy, ale to je asi nejlepší, kdyby se to natočilo podle pravdy nebyla by to moc velká komedie. Takhle je to pro mě kultovní komedie a znám ji celou zpaměti. ,,Když se Švýcaři uvolňují..., Co to tady kecáš ?!. ()

Pet 510

Blbůstka, která je ovšem tak prosycena pozitivní energií a dobrou náladou, že si zaslouží čtvrtou hvězdičku. Já osobně jsem se opravdu výborně bavila, i když samozřejmě film má svoje mouchy, ale jsou to mouchy tak úzce spojené s žánrem komedie, že je hotový zázrak když je nějaká komedie nemá. Filmy tohohle typu jsou důležitým odětvím kinematografie a Kokosy na sněhu jsou toho důkazem. "Nekteří lidi nevěří, že Jamajskej klub zvítězí..." nevim jak vy, ale já jsem si to zpívala když jsem si šla čistit zuby xD ()

rekkky

Skvělá komedie, nabitá energií i přesto, že větší část děje se odehrává v zimním období. :D Má šmrnc. Upovídaní Jamajčani plodí hlášky jak z partesu. Driving force vidím v ujeté myšlence poslat Jamajský bob na zimní olympijské hry. POZOR! Některé scény nelze vymazat z paměti! :D ()

Luk Skywalker

To je skvělá komedie, která vždycky pobaví a některé scény si určitě zapamatujete např. příprava na mráz v mrazícím autě. I I přesto, že je to smyšlený příběh, tak základ a pár událostí je reálných. ()

Hapretor

Pokud jste jako malí rádi bobovali a nemáte hodinu a půl co dělat, tak jděte do toho. V opačném případě s klidem od toho. ()

Wolvie

Kdysi jsem měl tenhle film rád,ale neustálé omílání v televizi s kámoši,kteří ho přímo milují,mi ho pořádně znechutilo.Sorry hoši,další projekce už se nezúčastním. ()

trnkon

Úžasná komedie, která mě vždy dostane svými skvělými hláškami a velice zajímavým a originálním příběhem, jasná volba pro milovníky komedií (jako jsem třeba já) u tohohle snímku se určitě nudit nebudete!!! ()

Hugh Jackman a skoky na lyžích

Hugh Jackman a skoky na lyžích

21.01.2015

Sportovních filmů nikdy nebyl nedostatek, jen málo z nich se ale věnuje zimním sportům. Hokejový zázrak, Kokosy na sněhu nebo Sjezdař s Robertem Redfordem teď ale nafasují dalšího celovečerního… (více)

Nick opět lovcem pokladů

Nick opět lovcem pokladů

04.08.2006

Rozdělaných a ohlášench projektů není v případě Nicolase Cage nikdy dost. Kromě práce na snímcích Kokosy na sněhu) a ve filmu se objeví všechny hvězdy z předešlého dílu od Harveyho Keitela přes… (více)