Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (Netflix)

Heywood odpad!

Po 60 minutách jsem to vypnul. Na to se nedalo dívat. Hloupé, nechutné, trapné až oplzlé. Nevím, jakému publiku to bylo určeno, ale podmínkou zřejmě bylo IQ pod 80. Obě hlavní herečky mají na kontě rozhodně zajímavější filmy, proč se propůjčili k tomuto .....Jason Bateman býval zárukou solidnosti byť trochu těžkopádné, zde je to mizérie rovněž. Odpad s náskokem na nejhorší film roku. ()

corpsy

Superhrdinský taškarica založená na kameňákoch Melissi McCarthy ( teda vlastne scenáristu Bena Falconeho ). Je to dosť prízemné, povrchné a samozrejme politicky korektné. Na počudovanie som sa celkom bavil, zívol som asi len raz, dvakrát a zbehlo to rýchlo. Je aj možno dobré, že to nakoniec skončilo na Netflixe. ()

Marcos22 odpad!

To nejvýznamnější co Thunder Force do historie kinematografie přináší je skutečnost, že na pozici nejhoršího superhrdinského snímku všech dob střídá Catwoman. Přitom samotný úvod, který diváka seznamuje se zrodem Miskreantů, nevypadá vůbec zle a zdánlivě připomíná jeden z dílů Heroes. Záhy však zjistíte, že se jedná pouze o klamavou reklamu na jeden z nejtrapnějších filmů roku, ve kterém se několikrát přistihnete, že se stydíte za chování jednotlivých postav a za propůjčení jejich jména do takového projektu. Hlavní problém Thunder Force tkví v tom, že ani trapný humor nedokáže být dostatečně kvalitně trapný, tak jak to umí s noblesou prodat Adam Sandler. A to by mě vážně ani ve snu nenapadlo, že něco takového o Adamovi někdy napíšu. Scénář patří k těm nejprostodušším, vizuální efekty vypadají otřesně. Z hereckých výkonů vyčnívá Jason Bateman, který si tak postavou „kalamára“ krade film trochu pro sebe a pokud bude někdy v budoucnu zfilmována Futurama, je hlavním adeptem na ztvárnění Dr. Zoidberga. Upřímný úsměv na tváři mi vykouzlila pouze scéna s nastupováním do Lamborghini, a to je na 105 minut dlouhý film sakra málo. Naopak se bojím, jaké následky ve mně zanechá scéna s pracovním názvem „Mastím Ti klepejtko“, jak bych si teď přál mít neutralizér Mužů v černém. Vše výše napsané překonává zklamání ze skutečnosti, že byl opět napsán naprosto dementní scénář pro ženské superhrdinské postavy (tak jako v Catwoman, Supergirl, Tank Girl a Elektře). Pokud chcete vidět kvalitní odpočinkový film se zábavným scénářem a ženskou superhrdinkou, pak doporučuji Moji superbejvalku, u kterého nebudete v žádném případě litovat ztraceného času, tak jako u Thunder Force. Odpad! ⚰️ (09.04.2021) ()

Ja.Malachi

ako...nehnevajte sa ale nič proti černochom ..ale keby aspon vybrali niekoho kto vie trošku hrať...tá žaba nemá žiadny výraz toporná -len tie vypúlené oči..a tá akože 15ročná???úplné poleno a navyše to nemajú nejakú 15ročnú?to musí hrať 19ročná ,k tomu vyzerajúca na 25...keby nie tej bielej -pár fórov stálo na zasmiatie max*..aj to z odretýma očáma.. ()

silentname

Od "Thunder Force" som dokopy neočakával, že ma nejako výrazne sklame. Vedel som do čoho idem a podľa toho som sa aj nastavil. Režisérom a scenáristom je manžel Melissy McCarthy Ben Falcone. A jeho manželka opäť bude v hlavnej role. Tentokrát s Octaviou Spencer. Mne osobne Falconeho filmy nejako extra nevadia. Nie sú nejako extra dobré, no minimálne nad nimi nemusím premýšľam, viem čoho sa zhruba dočkám a občas ako nijako neobohacujúci film na večer mi to stačí. Hlavne keď si chcem pri telke skutočne len oddýchnuť a vypnúť mozog. Jop, to je presne to čo som čakal a čo som aj dostal. Mal som pocit, že úvodné časti keď boli Lydia a Emily školáčkami boli spracované celkom dobre. Obom herečkám som veril, že sú alter-ego svojich postáv a herečiek. A dokonca aj tá chémia medzi nimi tam bola spracovaná veľmi dobre. Čo už sa ale nedá úplne povedať o Octavii a Melisse keď sú dospelé. Miestami to funguje, no niekedy je to viac divné ako prirodzené. Vedel by som si predstaviť tie dievčatá robiť niektoré veci čo robili tie dve ženské, no im to spolu nie vždy ladilo. Humor je veľký "hit and miss". Niekedy som sa zasmial, častejšie som mal pocit, že nie. A niekedy Melissa vyslovene tlačila fóry nasilu von, až to prestávalo byť vtipné. Jason Bateman zobral svoju rolu (pokiaľ neviete akú tak ju nebudem spoilovať) maximálne vážne a jeho klikanie ma postupne fakt bavilo. So svojou charizmou ma fakt vedel presvedčiť, že zahrá úplne čokoľvek. Pom Klemetieff by na druhú stranu mala asi zmeniť svoj účes a farbu vlasov a zase si nechať narásť tykadlá. Ako zloduch tu totiž viac pôsobí ako postava vystrihnutá z nejakého z klipov kapely Die Antwoord. A neviem či to bolo cieľom alebo nie, ale miestami je to fakt skôr na hlavu než vtipné. Melissa McCarthy si ale svoju rolu opäť užívala. Napriek tomu, že dokopy zase hrá tú istú postavu čo vždy, tak ma vedela miestami celkom pobaviť. A dokázala, že vie aj hodiť celý autobus. Povedal by som ešte, že aj hlavný zloduch vie byť miestami celkom vtipný. A má sem tam nejakú tú hlášku. Ako celok, je to veľmi jednoduchý a ničím prekvapivý film. To jedno pozretie mi za to stálo, ale asi by som sa k tomu viac nevrátil. Pôsobí to trošku, že Ben Falcone si nechal otvorené zadné vrátka pre pokračovanie s "Laser", tak uvidíme. Hodnotenie: C ()

• Natáčanie začalo 25. septembra 2019 v Atlante v štáte Georgia a skončilo 10. decembra 2019. (Arsenal83)
  • "Surové kura boli v skutočnosti na tenké plátky nakrájané hrušky ošetrené kyselinou citrónovou a potravinárskym farbivom," potvrdil režisér Falcone. Melissa McCarthy dodala: "Vedela som, že je to hruška, ale bolo veľmi ťažké nepredstaviť si, že je to surové kura." (Arsenal83)