Veterán (2012)

Všetko okrem akčných scén bol jeden veľký prúser. Dialógy a monológy boli v tomto filme tak tupé, až boli nechtiac aj vtipné :I

Pohřešovaný (2012) (seriál)

Už len za to, že aspoň spomenuli Bratislavu, musí byť hviezdička navyše :)

Umění lhát (2009)

"A Quiet Place to Think About the Man in the Sky."

Komparz (2005) (seriál)

Prvý diel Komparzu nebol príliš vydarený, avšak netreba sa nechať odradiť, zvyšok naozaj stojí za to! :)

Pomsta (2011) (seriál)

Viac by sa celej zápletke hodila skôr miniséria. Ako to však vyzerá. Emily sa bude mstiť do konca života/sledovanosti..

Tranzit (2012)

Vzhľadom na nízky rozpočet ide o veľmi dobrý thriller. Nechýba napätie ani akcia počas celého filmu. Nenudil som sa a občasné (ne)správanie sa niektorých postáv sa dá odpustiť.. Zaslúžené štyri hviezdy, piata kvôli odpadu ;)

Jeden musí z kola ven (2011)

Z počiatočného nadšenia hereckým obsadením až po neskutočné sklamanie. Neprehľadná zmeska informácií s prelínaním rôznych časových rovín vyústilo v jedno vyše dvojhodinové pomalé monotónne a nudné dielo, z ktorého priemerný divák, bez predchádzajúceho oboznámenia sa s predlohou, zostane akurát tak len zmätený a poriadne sklamaný. Napätie vo filme celkom absentuje, avšak v žánri "uspávanka" naozaj vyniká. Spolu s filmom Drive pre mňa najväčším sklamaním roka 2011. Je mi ľúto tých, ktorí v tomto filme videli viac, ako v skutočnosti ponúkol..

Noc žraloka 3D (2011)

V tomto filme takmer nič nefungovalo. Od nevydarenej zápletky až po tupý koniec. Záver všetko len potvrdil, kde Sara bola "uväznená" v klietke, ktorej otvor bol dosť široký na to, aby ním dokázala bez námahy prekĺznuť. No my sme si však mali zrejme myslieť opak. Zlá animácia žraloka. Stupídne momenty, ako napríklad jednoruký černoch, ktorý v jednom okamihu zomiera na vykrvácanie a po chvíli sa rozhodne, že sa vydá s oštepom uloviť žraloka. Prvých 30 min., kde sa zoznamujeme s nesympatickými hercami môžete kľudne preskočiť, a vôbec nemusíte to radšej ani pozerať.. Niektorí tu prirovnávajú k filmu Piranha 3D, avšak tento film mu nie je ani zďaleka podobný. Piranha bol na horor krvavejší, masovejší, sympatickejší a dokonca aj viac sexy.