• Krátkometrážní

The Guild (2007) (seriál)

Chce to být asi trochu nerd, aby člověk porozuměl alespoň trochu tomuto seriálu. Jsem tím šmrnclej jen opravdu lehce, ale i tak se skvěle bavím. 70%

Jimmy Kimmel Live! (2003) (pořad)

Jimmy pro mě není jakožto moderátor tak strašně vtipný jako Conan, ale nemá k němu vůbec daleko. Scénky, kterými doplňuje svou talkshow nemají vůbec chybu. Nemám v podstatě větší výtku. 90%

Conan (2010) (pořad)

Absolutně top top talkshow. Conan je tak neskutečně vtipný a charizmaticky ošklivý až to bolí. Kde nemůže host Conan doplňuje. Opravdová salva smíchu a zábavy, hltám každý díl, každého hosta, každou jeho hlášku. 95%

Muži v naději (2011)

Ach Vico, Vico posunula jsi ženskou smyslnost v českém filmu na novou úroveň. Počáteční obavy vystřídal smích a opravdu skvělý divácký zážitek. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy na konci českého filmu zamačkával slzu v levém oku. Jsem rád, že ještě umíme natočit pěkný film, který oslový ikdyž se neodehrává za komunismu nebo v druhé světové válce. Sice těsně, ale pořád ještě 4 hvězdy. 85%

Disturbia (2007)

Super, hezcí lidé, zajímavý příběh, bavilo mě to, ale měl jsem celou dobu pocit, jako bych už to viděl, ikdyž neviděl. 70%

Zkus mě rozesmát (2011)

Klasický sandlerovský průměrný průměrňák, u kterého už po 15 minutách budete přesně vědět jak to celé dopadne a to včetně zápletky před koncem. Ale na druhou stranu je to pohodový film na klidný večer a sem tam se i upřímě zasmějete. Pro mě osobně však poslední film se Sandlerem, na který se dívám. 50%

A Funny Thing Happened on the Way to the Moon (2001)

Wow až je mi z toho trochu těžko. O konspiraci ohledně přistání na měsíci jsem toho četl a viděl mnoho, ale tenhle dokument přichází na povrch s novými a pro mě šokujícími novinkami. Někoho to pohorší a někoho nadchne. Já miluju konspirační teorie, pro mě je to jen další bod do toho obrovského vládního spiklení :) 90%

BlackBoxTV (2010) (seriál)

Parádní hororový krátkometrážní webový seriál. Při každém dílu mrazí, po každém dílu vás to nutí trochu přemýšlet. Úžasná atmosféra která vás strhne a na konci s váma flákne o zem. O skvělém zvuku a hudbě nemluvě. Ke sledování každé úterý na http://www.videacesky.cz/tag/blackboxtv Bohužel s přibývajícími díly musím jít s hodnocením dolů. Kvalita je v dalších dílech poměrně hodně kolísavá.

Hanna (2011)

Já myslim, že paráda :) Hanna bez minulosti běží o život :) Zase jednou film, který se nedrží zaběhlých standardů. Je to akční a je to jiné, je to zajímavé a je to dobré 80%