• Krátkometrážní

Zkažená úča (2011)

Po většinu času jsem se spíše nudil, ale poslední půlhodina celkový dojem zachránila. Ve chvílích kdy dostal víc prostoru Segel jsem se bavil o poznání více než se samotnou Cameron, která sice byla nesmírně sexy, ale celý film se jí samotné táhnout nedařilo. Celkově musím říct, že jsem čekal o dost více, slabší 3.

Po čem ženy touží (2000)

Strašně pohodová záležitost. Gibsona jsem si v takového roli představit neuměl, ale byl výborný, vtipný - sedlo mu to, jak jen mohlo. Ženské role byly také obsazeny výborně a i příběh měl jen málo vad na kráse. Moc pěkný film.

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)

No vida, další kandidát na post nejzbytečnějšího filmového pokračování. U týhle státaniny sedí více přídomek ,,ještě nudnější". Dvě s odřenýma ušima.

Slečna Drsňák (2000)

Na to, jak nemám rád Sandru Bullock jsem se překvapivě celkem bavil. Ano, vývoj dějové linie je zřejmý po úvodní desetiminutovce, ale tvůrci to pojali velmi solidně a nabídli pár zajímavých momentů. Na to, že jsem neočekával vůbec nic jsem vskutku spokojen.

Mission: Impossible II (2000)

2 hodiny akční nudy, ze které se do paměti vryje jenom Cruisova jízda na motorce. Čekal jsem víc.

Kráska a zvíře (1991)

Legendární snímek, který se mi ale z klasických Disneyovek líbí asi nejméně. Ta hudba je ale nádherná, o tom žádná.

Poseidon (2006)

Na to, že se jedná o katastrofický film to nebylo vůbec špatné. Hlavním plusem je ale krátká stopáž a kromě několika napínavých scén zde stejně není nic k vidění.

Město bohů (2002)

Už dlouho je mým snem podniknout výlet do jihoamerického města jako je například Rio. Musím říct, že mě tento film malinko odrazuje, ale sen zůstává přesto dál. Zpět k filmu. Něco tak drsného jsem dlouho (možná nikdy) neviděl. Malí děti umírající se zbraní v ruce, trochu větší děti vydělávající balíky peněz v obchodu s drogami - to vskutku udělá dojem a pomáhá to přiblížit, jak to tam vlastně chodilo či stále chodí. A jeden vypravěč, který sleduje přerod Města Bohů na Město Mrtvol, plné kaluží krve a děr po kulkách a šikovně kličkuje, vyhýbajíc se smrti. Výborně napsané postavy, výborně vylíčené prostředí, výborně zpracované příběhy, které se neustále překrývají a navzájem se doplňují. Jedinou výhradu mám k samotnému závěru, kdy mi stále připadá, že by si vůdce ulic Ria zasloužil podstatně jiný konec. Bavil jsem se ale pořádně.

Scary Movie 2 (2001)

Vyhýbám se této sérii jak to jen jde a tento díl byl dlouho jediný, který jsem viděl. Musím říct, že to bylo o něco lepší než jsem čekal, ale do dobré komedie, kterou bych si pustil znova to má sakra daleko. Snaha vytřískat vtip z každé situace je až zoufalá a místy je to fakt nechutný.

Holky to chtěj taky (2001)

Němci jsou divní a jejich fantazie je zvrácená. Něco jiného, co jsem zjistil z tohoto filmu? NE!