Frekvence (2000)

V podstatě je to obyčejná detektivka, ale s příchutí sci-fi. Výborně zpracované, super herecké výkony. A opět se tu ukáže, že zásah do minulosti má velký dopad na budoucnost.

Transformers (2007)

Na tenhle film jsem se těšila jak malé dítě. A vůbec mě nezklamal. Koukala jsem s očima upnutýma na obrazovku, jak se z transformerů aut postaví trasformeři roboti a opačně. Prostě super.

Kontakt (1997)

Další z mých oblíbených filmů. Spojení Jodie a Matthewa je prostě kouzelné. Celý snímek mě bavil od začátku do konce. Prožívala jsem s Jodie její snahu sehnat prostředky na zkoumání vesmíru, její setkání s Matthewem, její cestu do vesmíru, kdy jí nikdo nevěřil, že tam opravdu byla. Zajímavé skloubení vědy a víry. Ve filmu jsem nenašla ani jedno hluché či nudné místo. Prostě paráda.

Já, robot (2004)

Po prvním zhlédnutí jsem z tohohle filmu nebyla moc odvázaná. Po druhém a třetím už to bylo lepší. A o dost. Vydařený film, zajímavý příběh.

Hvězdná pěchota (1997)

Krve, že není kam plivnout, kusy těl. Je to trochu brutální dílo, ale zábavné. :-D

Hvězdná brána (1994)

Když jsem tenkrát odcházela z kina, ještě chvíli jsem přemýšlela nad tím, co, jak, kdy, kde a proč. :-) Pro mě hodně povedený snímek. :-)

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Mám ráda predátora i vetřelce, proto mě potěšilo toto spojení a boj predátorů proti vetřelcům. Trochu srandovní je, že z lidí zbyde jen jedna žena, která si získá uznání predátorů. Ale to bych nehodnotila. Prostě se mi to líbilo. :-)

Princ a já (2004)

Pohádka. A víc jsem od toho nečekala. A ani mě to nezklamalo. Trochu komicky působil výkon Luka a vůbec to, že dánský princ se zamiluje do obyčejné holky z farmy, ale jak jsem psala, pohádka. A tak jsem to i brala. :-)

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Asi jsem jedna z mála, kdo se rád kouká na filmy s Hilary. :-) Není to žádná oslnivá herečka, snad ani zpěvačka, ale já ji mám prostě ráda. Baví mě ty lehce přihlouplé filmy o mladých, s mladýma a romatikou. Tenhle film mě pobavil i rozbrečel. Je to příběh o holce, která ráda zpívá. Po cestě z koncertu ztratí bratra, který ji ve zpěvu podporoval. Vlastně díky němu se dostane na letní akademii. A tady začíná příběh, který je plný písniček, hudby, lásky, nenávisti... Takže ode mě má 4 hvězdy.

Moderní Popelka (2004)

A další Hilary. :-) A teď v pohádce o Popelce. Opět film o mladých, s mladýma a romantikou. Líbil se mi.