Děsnej dupák (2009) odpad!

Když točíte filmy zhulení, jde jen o jedu věc...dobrej model..nebo špatnej model..

Nezvratný osud 4 (2009)

Tohle se může opakovat do nekonečna, takže zaleží na kvalitní kreativitě režiséra, však tahle série je jak hračka, pohrát si s kombinacemi...ale...aspon ta logika by měla být v rámci mezích zahována..a tomhle díle chybí všechno, co jsem zmínil.

Rande na jednu noc (2008)

Doufam, ze uz Michaela Cera neuvidim jako ustredni postavu romantickeho filmu. S jednim pohledem si muze vystacit tak maximalne orlando bloom.

Holka z města (2009) odpad!

Hloupé, stupidní, nudné, křečovité a snad nejhorší romantická dvojce, co jsem u filmu s vyšší ambicí viděl.

Horká noc, hořké ráno (1999)

Začíná to jako milá rozprávka typu "After sex (2007)", pak se do toho vloží dramatická linka a ke konci se to obrátí na romantickou, vlastně celý film tápete, co nám chce autor říci, protože nám předkladá názory typické pro určitě osobnosti, o kterých bychom věděli a dokázali předpokládat i bez tohoto filmu. Ale i přesto si vás to nakonci trochu film získá, ale nejspíš jen diky soundtracku.

Krvavý Valentýn (2009) odpad!

Pokud to je v 3D kine zabava tak ok. Ale v tom pripade by tahle stupidita nemela opustit zdi kinosalu.