Star Wars: Klonové války (2008)

I já konzument Star Wars v jakémkoliv množství musím konstatovat, že toto bylo takové nemastné neslané. Animace lidí špatná a oproti tomu všechny ty obludky a roboti vypadali zase, jakoby sem zaskočili z hraného filmu. Souboje a bitky byly takové nezáživné a kostrbaté a co se týče příběhu, tak se měli tvůrci vykašlat na celovečerák a udělat z toho třeba dvě epizody v seriálu, kde těch dvacet minut na jednu epizodu je pěkně nacpaných akcí a dějem. Dále mi dosti vadila ta hudba. Míchání rockových melodií s universem Star Wars mi moc nesedí. Jinak jde ale o celkem slušné rozšíření známého a zůstává tam ten nádech SW a to mi bohatě stačí aspoň k průměrnému hodnocení.

Poslední pevnost (2001)

Ano je to další variace na vězeňské téma, kterak zlý ředitel věznice terorizuje ty nebohé trestance a pak přijde někdo, kdo je dá dokupy a milého pana ředitele sesadí. Nevadí, protože tady je to okořeněno válečným hrdinou a vojákem každým coulem, který vystupuje proti někomu, kdo si na vojáka pouze hraje. Nechybí amerikanské téma s vlajkou a všechny možné klišé, ale díky hercům a slušné kameře a ne moc stupidním dialogům to drží pohromadě. Vlastně tím hlavním lepidlem a vynašečem hodnocení na vyšší příčky jsou oba herci v titulních rolích. Jak na Jamese Gandolfiniho tak na Roberta Redforda je radost pohledět a já jim to všechno věřil a žral.

Velcí bratři (2008)

Ty dvě hvězdičky jsou jen a pouze za KISS. Jinak ten malý afroameričánek byl absolutní opruz a hrozně nesnesitelný. Sean William Scott byl lehčí magor z American pie a Paul Rudd byl strašnej vůl. Opravdu jen nástup na bitvu a výstroj Kissáků byli opravdu vtipné.

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

U jedničky jsem vyplodil ještě nějakou tu hvězdu. Po konzumaci tohoto ze mne vypadl akorát odpad na spláchnutí.

Můj život v Neuilly (2009)

Milý a povedený filmeček, který pobaví, lehce nadhodí sociální téma a v příjemném rozpoložení skončí. Nic víc, nic míň. Díky za takovéhle pohodovky.

Susedia (2006) (seriál) odpad!

Snažil jsem se odolávat docela dlouho, cca 8 epizod. Vím není to moc, ale déle už to nejde a já tomu musím napálit to co jsem napálil. Asi to není tak úplně hrozný, ale potom co jsem několikrát odolal a nedal ho jiným, tak se to ve mně nahromadilo a tento seriál na mne zapůsobil jako rozbuška. Bum prásk ratata bum, flák jsem ho tam.

Sex ve městě (2008)

Kde nic není, ani smrt nebere aneb vše co jste nechtěli vědět o sexu a teď se bojíte zeptat. Nerad dávám odpad a tak ani tady nebudu syslit a tu jednu tomu přihraju. Asi za to, že ikdyž je to moc zdlouhavé, tak jsem to po dvou a půl litrech kafe a se sirkami v očích dokoukal a za těch pár vtípků, které mě docela slušně pobavily, ale s odstupem času už ani nevím, které to byly.

Papoušek Paulie (1998)

Ano dám tomu nadprůměr. Pohodový rodinný film s typickými citovkami a trochou humoru. Nic omračujícího, ale prostě klídek, pohoda, papoušek.

Znovu 17 (2009)

V konečném důsledku povedená komedie, které dosti překvapivě vévodí "idoldívčíchpokojíčků" Zac. Zde naznačuje, že nemusí zůstat jen u pěkné tvářičky, ale že umí i něco víc. Skoročtyřicátníka v mladém těle vyšvihl opravdu skvěle a s grácií. Všechno ostatní je vlastně teenage film s lehkým kořením něčeho nevysvětlitelného. Naštěstí nejsme svědky vysvětlení co a jak a proč a to si myslím je dobře. Zůstává milý pocit ze slušné komedii s prvkem lehkého tajemna. PS: Určitě jsem to neviděl naposledy. Rád se na to někdy v budoucnu podívám znova.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Naprosto předvídatelná a dopředu čitelná amerikánská romantická komedie. Co ji v mých očích zvedá lehce nahoru, je začátek a seznamování s postavami, včetně naprosto dokonalého entré kapely POP! Co mi vadí? Tak hlavně ta mladá popová hvězdička Cora a stále stejný mustr všech romanťáren bez invence. Poďte, ti dva se pomalu dají dohromady, pak se pohádají, aby on mohl v co největším davu vyznat svou lásku a to písní. Je to tak sladké, až jsem dostal cukrovku a musím někde pokoutně sehnat inzulín. Naštěstí do průměru mne vrátila titulková sekvence. Je pravda, že jsem to neviděl jen jednou, ale pro příště se dost rozmyslím, jestli to dám znova.