Smrtonosná past (1988)

"Už nikdy v životě nevlezu na tak velký barák."

Sázka na smrt (1988)

Poctivé završení, mojí oblíbený detektivky )

Náhlý úder (1983)

Další nářez, kde se Clint řeže, sype hlášky, má drsný výraz a střílí, ze svojí magnumky 44 - velké finále je epické.

Tanec ohnivých draků (2010)

Zklamání. Čekal jsem fakt špičkový - Hong Kongský snímek, který nabídne mnoho akce. Jo, akce je tu hodně, přestřelky, výbuchy, ale to je všechno. Hudba se mi moc nezamluvila, příběh hodně kombinovaný, pramálo fightů a nesympatický herci. Navíc konec mohl být akčnější a napínavější a né tak odfláknutý. Kamera mi taky vadila, až se mi opět palice motala, ale je tu i klidnější. Celkově průměr, ke konci jsem to stejně přetáčel, takže čistý průměr, jinak je akce skvělá. :)

Protiúder (2002)

Místama nuda, což mně mrzelo. Čekal jsem masakrovou akci, kde Arnold sesekává všechny protivníky. Pramálo soubojů, za to hodně explozí, ale zase málo přestřelek. Arnold nedržel v ruce bouchačku, nemohl jsem si zvyknout a nikdy si asi nezvyknu. Zápletka hodně dobrá, příběh jednoduchý, s menší jednohubkou navíc. Mohlo být víc, škoda, ale nevadí :)

S nasazením života (1993)

Opět jsem se dočkal napínavé kriminálky, kde Clint opět sype hlášky. Udržel si pořád ten drsný výraz ve tváři a ignoroval jsem to, že se na něm to stáří podepsalo. Akce je tu minimum, jedna naháněčka ulicí a druhá skákačka po střechách. Na stará kolena předvedl cápek, dokonalej výkon. Vychutnával jsem si jeho hraní na piano a mrzela mně smrt jeho parťáka. Konec napínavý a nejlepší scéna: " Jestli se otočí, tak o mně má zájem. No tak, otoč se! Jen malinkej kukuč! "

Železný stisk (1977)

Další peckovej nášup, s Eastawoodem, který opět sype řadu skvělých hlášek! Mohlo být víc akce, příběh jednoduchý a beru to jako jednohubku. Nejvíc mně rozsekala scéna, v tom vlaku :D " Holku neuhodíš. Že?! " " Ale ano! " No a konec mohl být lepší. Na to, jakou jsem měl na hovno náladu, mi jí tenhle film zpět vrátil. :)

Útěk z Alcatrazu (1979)

I když tu hrál Clint parchanta, tak jsem mu fandil. Napínavý snímek, ve kterým hraje skvělý herec. Sem tam vysype Clint hlášku a v některých scénách, které byli hodně napínavý mi fakt padal pot. Opravdu by mně zajímalo, co se stalo s těma bratrama a s Morrisem. Je to jeden z nejlepších filmů, s Clintem, ale Násilník je pořád u mně top. Uvidíme, co Gran Turino.

Zločinec (2008)

Posraná kamera, motala se mi palice! Proč u takový bomby musí být špatná kamera?! Časem ve filmu se uvolnila, takže jsem to v cajku dokoukal, jinak, ovšem ten kameraman si ho asi leštil, když točil. Ale dost už. Zločinec je prostě top. Škoda, že nebylo víc fightů, to bych ho měl v topce. Dorff mi strašně připomíná Bacona :D ale je to sympaťák, stejně jako Kilmer, kterého jsem sotva poznal. 90%!

Mechanik zabiják (2011)

Mám-li být upřímný, tak jsem zklamaný. Od takového filmu, s takovým obsazením si přeji vidět akci, jak to jenom půjde, jenže první polovina mně absolutně nebavila, druhá je o akci, jenže ta je strašně rychlá, takže jsem si nic nevychutnal. Strašně málo fightů, na ty jsem se těšil nejvíc, a když už nějaký fight nastane, rychle uteče, a když se střílí, tak z toho mám velkou píču, protože je všechno strašně rychlý a neměl jsem šanci si to užít. Mechanika jsem chtěl mít v topce, já věřil, že tam zapadne, ale takovej propad jsem nečekal. Slabší 4* a bojím se, že Blesk s Jasonem bude ještě větší odvar. I to Safe bylo lepší. )