Rockeři (1994)

neuvěřitelně přehnané,ale přesto zábavné.Jó tenkrát se ještě amerika neřídila heslem že s vyděrači se nevijednává.

Hodiny (2002)

Zatraceně dobré,nejprve jsem se bál že se mi budou představitelky plést ale nestalo se,další obavou bylo že usnu,protože jsem jel po 12 hodinách noční domů,také ne,film mou pozornost udržel lépe než kdejaká akčňárna(kdyby to nezvládl tak by to bylo těžké pochopit :-) ) Obzvláště pasáže s Virginijí jsem si oblíbil a není se čemu divit při báječných hereckých výkonech hl představitelky.

Vánoční koleda u Černé zmije (1988) (TV film)

Skvělé tohle jsem nečekal,Zmije je nejprve dobrý a pak si uvědomí že být zlí se vyplatí(skoro jako realita).Jen ta budoucnost mi trochu vadila.

Černá zmije - Černá zmije IV (1989) (série)

Nejlepší série,přesně tohle chování bych od Edmunda čekal,Boldrick a Georg jsou zde nejlepší.Černá zmije se sérii od série zlepšuje a zlepšuje.A vše tak krásně vrcholí(stejně jako každá série smrtí).

Černá zmije - Černá zmije III (1987) (série)

Hugh Laurie dává této sérii šmrnc a je tu prostě boží,jeho nejlepší role ať si říká kdo chce co chce.Na konci dvojky byl trapný ale tady,je to skvělé.Kostýmy skvělé,brilantní konec.

Černá zmije - Černá zmije II (1986) (série)

druhá série je zase o krok blíž k pěti hvězdám,královna je skvělá,Baldrick je čím dál lepší,Běta je spíš epizodka ale je to takové milé zpestření.Edmund zde vypadá skvěle a kostýmy jsou zde a ve trojce nejlepší.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

I když první série byla nejslabší,stejně jsem upadal do záchvatů smíchu.Zvláštní že zdejší Baldrick se my zdá chytrý na rozdíl od třetí a čtvrté série.Naopak blbce tu hraje Percy.Vyděl jsem jeden díl a hned jsem stahoval všechny další.

Milionový závod (2001)

Film je skvělí to ať každý posoudí sám,asi ani neznám film z takovým množstvím komediálních superstár. Zajímavý je americký název,Rat race což je v překladu krysí závod,někomu to asi něco připomene, pokud znáte Roberta Kiosakiho tak určitě,ten totiž přirovnává život ke krysímu závodu,většina lidí se snaží vydělat spoustu peněz prací ale přitom jsou jako krysy v bludišti ale stejně vždy končí chudí,tohle mi ten film připomněl.

Still Crazy - Pořád naplno (1998)

boží boží boží,odkládal jsem shlédnutí tohohle filmu 2 týdny ale bylo to blbost,hudebně skvělé a opravdu bych si tyhle chlápky dokázal představit jak vystupují na koncertech po boku Aerosmith.

Pomsta živých smolařů (2004)

jo celkem prča, místy trochu přehnané.Jen nechápu proč hl hrdina letěl na tu bloncku když gotická brunetka byla doslova k sežrání.Během filmu se oběvilo pár opravdu vynikajících scén.