• Pohádka

King Kong (2005)

Natočený je to nádherně. Hezký záběry, lidi, hudba, kostýmy... Ale jako příběh? Dojem? Pocity z filmu? A ta nelogičnost a hloupost většiny scén... Strašný. Lidi zlí, bezohlední, bez nápravy... nemám ráda takové filmy. Život je možná takový, ale u filmu si člověk dává od života pauzu. A ne aby vypínal televizi vystresovanej. 2,5*

Yes Day (2021)

Nelíbí se mi ta americká přehnanost a nereálnost. Zničí auto, televizi, dům, ale všichni jsme šťastní a všechno je OK, hlavně že se máme rádi. Jinak pohoda film. 3,5*

Brave New World (2020) (seriál)

Já to nepochopila. Věřím, že ti, co četli knihu se neztratili a obohatilo je to o vizuál. Kdo ji však nečetl, se ztratil v nevyřčených myšlenkách a nevysvětlených náznacích.

Cesta do Ameriky 2 (2021)

OMG, tohle nemá s jedničkou nic společnýho. Nebere se to vážně. Je to spíš parodie na pokračování. Oceňuji krásné záběry, návraty herců a ze všeho nejvíc narážky na jedničku. :) Jinak to ale bylo vcelku nudný a ty písničky? Proč??? Nicméně.... neurazí to, ale hitem se to nestane. 2,5*

Zakleté pírko (2019)

Stále se dá do pohádky vložit originální nápad. To bych nečekala. :) Čekala jsem však lepší herecké výkony. Zejména u hlavních představitelů. 3,5*

Loupež na úrovni (2013)

Neotřelý humor a celkem předvídatelná zápletka, ačkoli já ji nepředvídala. Konec mě překvapil, potěšil a musím říct, že mám chuť se na to podívat znovu. Stopáž byla navíc skvěle krátká a přitom se tam toho strašně moc stalo. Fakt jsem nadšená.

Půlnoční nebe (2020)

Taky jsem čekala útok kamenů, protože jsem viděla Gravitaci. A co? Přišel. :) Myslela jsem, že mě to teda bude bavit víc, ale tak nějak jsem do třičtvrtě filmu nevěděla o co tam jde.

Tenet (2020)

Jeden z lepších Nolanových filmů. 4,5*

Joker (2019)

Jako jó, dobrý. Lepší než většina filmů, ale to extra ultra bájo, které jsem čekala, podle toho jak o tom ostatní básní, se nekonalo.