Pokoj (2019)

Velmi zajímavý scénář, který ale bohužel v mých očích docela pohřbívají nelogické lapsy obou hlavních postav. Je to trochu škoda, protože The Room mohl být i něco víc, než mysteriózní béčko. Alespoň se v něm celkem dobře ukazuje Olga Kurylenko, která dokazuje, že umí i hrát. 60%

Hodinářův učeň (2019)

Herci nudní, děj slabý, triková a zvuková stránka je to nejlepší ve filmu. 40%

Máma (2019)

Octavia to skvělé táhne a nebýt ji, je to jen laciný horůrek. Škoda, že to ničím nepřekvapí. Scénář, zvraty a vše okolo je strašně tuctové. 60%

Město podivínů (2018)

Nechytlo mě to, chválím povedený námět, avšak samotná realizace byla jalovější. Šlo to udělat lépe a to o dost! 60%

6 underground: Tajné operace (2019)

Crazy akčňák, crazy Bay. 6 underground není dobrý film a jeden z nejslabších od Baye a proto se v podstatě stydím, že jsem si to užil :) Ono se na to prostě krásně kouká a dobře to vypadá a to někdy stačí ke štěstí. Můj guilty pleasures! 70%

Manželská historie (2019)

Skvělý černý humor, skvělé ústřední duo Johanssonova a Driver a skvělý scénář. Asi nikdy v životě by mě nenapadlo spojit tyhle dva do role manželů, ale funguje to skvěle a oba to táhnou s přehledem. Dlouho nepamatuji, že by mě takhle bavili dialogové scény a že bych se těšil na další. Fajn film a určitě jeden z těch lepších, co momentálně vychází z Netflixu. Palec nahoru!

Roztříštění (2019)

Dneska už se tohle moc netočí a je to škoda. Fajn thriller se Sam Worthingtonem v hlavní roli je sice předvídatelný až běda, ale stokrát raději si od Netflixu pustím tohle, něž jejich padesátou variaci romantického filmu. Brad Anderson se začíná pomalinku ukazovat jako solidní řemeslník. 60%

Město lží (2018)

Fandové rapperů Tupac a Notorious B.I.G budou nejspíš spokojení, ale běžný filmový konzument nikoli. Kriminálka v čele s Deppem a Whitakerem má nesmírně pomalé tempo a to ji láme vaz. Občas potěší prostřih na reálné záběry, ale je to málo. Furman nikdy nebyl nějaké eso v oboru. 50%

Kde je moje tělo? (2019)

Ruka hledá po městě svého majitele, jak to asi dopadne? Originální, atmosferický a na zamyšlení hodně slušný francouzský animák. Dan Levy tady dost povážlivě vykrádá Zimmera z Posledního samuraje a ta hloubka příběhu zase tak hluboká ve finále nebude o kterou se to snaží. Nicméně originalita se cení a to někdy stačí. 70%

Irčan (2019)

Scorsese to pořád umí, ale stejně mi nikdo nevymluví, že se podstatně více stříhat mohlo. Už to není ta chlapácká gangsterka (viz. Casino, Goodfellas), protože zkrátka ty roky poznat jdou, ikdyž se digitálně omlazuje o sto šest. Příběhově je to také slabší a už to bylo jinde a lépe. První dojem tedy relativně zklamání, ale uznávám, že to ve mě alespoň malinko zraje. 70%