Farma (2012) (pořad) odpad!

Tak tohle je útok na zdravý rozum diváka!!! Neskutečná stupidita.. jenže co čekat na holé skále?

Auf Wiedersehen, Champion (2006)

Fanoušci Michaela Schumachera snad ani nemohou hodnotit jinak! Byl to člověk na pravém místě s obrovským potenciálem a sílou vést lidi dál. Rozhodně nostalgická podívaná!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Skvělé sentimentální zakončení partičky! Stifler opět dává nálože přisprostlého humoru a jeho (anti)kámoši to jen s břidkým úsměvem tolerují. Fim s jistým nádechem nostalgie nás donutí ke smíchu.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Filmy Lasse Hallstroma mají pro mne osobní kouzlo. Jeho viditělný rukopis je znát stejně jako vímě, že světelný meč patří k Lucasovi. Ewan je neskutečně charismatický herec s obrovským rozsahem. Nikdy mne nezklamal a já si myslím, že se mu to ani nepovede. Emily Blunt okouzlující jako vždy.. Anglická poetika nabitá do 111 minut a vy máte chuť si okamžitě nalít čaj a smysluplně popíjet s překříženýma nohama. Jedno z mých překvapení roku!

Gejša (2005)

Nádherná poetická podívaná! Skrytá a nevnucující se myšlenka příběhu vás strhne a nese v orientálním větříku. Touha z získáním toho nejcenějšího mizuage a naprosto dokonalá hudba Johna Williamse nám umožní spomalit tep na minimum a pouze vnímat tu nádheru. Jsem jeden z obdivovatelů tohoto snímku, protože jak kostými, exteriéry a ty nádherné herečky, tak i zahrady a celkoý dojem mě naprosto okouzlil! Jak je řečeno... ztrátu nelze popsat slovy, tu musíme pocítit!

Amazing Spider-Man (2012)

Mé očekávání bylo stejně vysoké jako moje následující zklamání! Člověk až žasně, jak někdo může degradovat mého oblíbeného hrdinu. Samotný příběh se rozjíždí vcelku slušné linii a my se těšíme na akční podívanou. Andrew spolu s Emmou proplouvají zdatně scénáristickým patosem "zamilovanosti" a mi se zaťatými zuby sedíme v křesle kinosálu doufajíce, že nastane změna k lepšímu a z filmu se stane to, co jsme čekali. Rhys Ifans v roli ještěra dostal stejnou porci místa jako američtí hrdinové-jeřábníci! Posledních 50 minut se stává naprostým utrpením a to nejen pro čtyřletou holčičku sedící o řadu níže! Hold jsem se opět nechal nalákat krásným přebalem knihy a když jsem ji otevřel, zjistil jsem, že je v ní návod na rychlé střevní vyprázdnění!

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Tohle je hodně smradlavej odpad. Chudák Joe Lando měl radši překecat Queenovou k pokráčování westernovských radovánek se slečnou dokonalou!

Rembrandt (1999)

Galadriel a ostatní recenzenti nepochopili o čem úmění opravdu je! Ano je tam sexualita a smrt jenže toto naplňuje člověka jen z části a umělec se pak cítí prázdný. Zde nastává chvíle, kdy Rembrandt se vzdává vysokého postavení ve společnosti a místo toho chce mít svobodu v malování! Kdo nedokázal nic vytvořit, těžko pochopí tento snímek a úmění jako takové!...

Jeden den (2011)

Smíšené pocity z tohoto snímku neopadly ani několik dnů po jeho zhlédnutí. Příběh nás vtahuje to vztahu dvou lidí, kteří se přitahují jako opačné póly magnetů a vy jen s napětím čekáte kdy "to" přijde. Hlavní hrdina vám přijde nechutný a rozhodně k němu nechováte sympatie. Emma je zase hrdinka, kterou sotva chápete.Tato hořkost snímku pro mě opadla v "roce 2000" a já s dvojicí začal sympatizovat. Příběh má svoji rozhádanou linii a místy jsem se přistihl, že přemýšlím nad něčím jiným... přemýšlel jsem nad tím jak mám vlastně co nejrychleji ovlivnit tu svou "linii" a za to tvůrcům děkuji. Krásný příběh s hořkým koncem věčné lásky. Nevzpomenu si kdo to řekl, ale pouze věčná láska má hořký konec a proto se stává nesmrtelnou. Film si asi vícekrát nepustím, ale stojí za to jej vidět!:)

Vincent & Theo (1990)

Výborný snímek poukazující na to jak nás naprostá vášeň může zničit! Herecké výkony jsou bravůrní a vy si po zhlédnutí snímku musíte uříznout ucho! Bravůrní a zjevně nepochopený snímek o tom jak stinnou stránku může mít genialita!