Neznámý (2011)

Mixáž From Paris with Love, 48 hodin v Paříži a trochu i Taken. Akorát je to v Berlíně s product placementem Mercedes Benzu. Naštěstí si tvůrci odpustili nějaký hodně debiln spin off v posledních 5 minutách, takže jak film začne, proběhne, tak i skončí v tempu, bez zbytečných hovadin.

Viděl jsem ďábla (2010)

Přirovnání k Vengance trilogii se víc než nabízí. Nedá se než zopakovat, že stopáž je trochu víc, i když to není tak hrozné jak se při pohledu na počet minut může zdát. Víc mi vadila na mně už přetažená úroveň násilí, to co u OldBoye byla lahůdka se tady začíná stávat zbytečností.

Drive Angry (2011)

Cesta správným směrem po směšných pokusech, trochu jiné kafe. Co na tom, že je to "skoro" béčko. Když se to nebere vážně, moc se nevysvětluje tak je to dobrá jednohubka.

Světová invaze (2011)

Super zábava, která zaskřípe vždy když se hlavní hrdina rozhodne moralizovat (min. 2x). Kdyby nebylo těchto dvou přehmatů, klidně bych dal pět. Takhle zamrzí ta pachuť umělého heroismu. Akce mi hodně připomínala FPS, kde killujete EMZáky všeho druhu - Half Life, Resistance apod. Kdo má rád tenhle druh zábavy, ten si film rozhodně užije.

Jsem číslo čtyři (2011)

O trochu lepší než Jumper, o dost než Push. Přesto je to taková jalová jednohubka pro teens.

Manažeři (2010)

Vůbec ne nereálné, myslím, že tvůrci mohli zajít s lehkovážností amíků klidně i dál. O to víc je zbytečný happy end, který je pohádkou na dobrou noc. Affleck nic moc.

Londýnský gangster (2010)

Vše co ostatní odsoudili se mně líbilo, Colin je bůh, dobrej hudební podkres, dobrej casting, hrdinové taky ok. Možná je Colin až moc bůh, ale to mi vůbec nevadilo a v rámci tohodle žánru tady byly rozhodně větší přehmaty.

Zelený sršeň (2011)

Bez ústředního vozu a Kata by byl film úplně na pikaču.Hlavni záporák, Cameron a Rogen pouze prohloubili krizi....

Varieté (2010)

Úplně si nejsem jistý názorem. Film je prakticky klišé samotné, vše je postavené dle té nejjednodušší šablony. Cher i oba mladí milovníci mi přišli tragický, ale na Stanlyem a Aguileře bylo něco zajimavého.

Megamysl (2010)

Nechápu tak nízká hodnocení, já se vyloženě bavil.