Sucker Punch (2011)

Zack Snyder tohle prostě umí. Nedávno jsem tenhle kousek zkouknul a musím uznat, že vedle Avatara existují i jiné filmy stvořené pro 3D. Těch zpomalovaček je tam sice už trošku moc, ale prostředí naprosto uchvacuje...ale to co pan Snyder umí jako nikdo jsou detaily, které tenhle svět utváří, což mě definitivně trklo při nahánění letadla drakem, kdy je záběr jakoby ledabyle namířen mezi hrdinky, nádvoří plné rytířů, padající hradby a vzdálénou honičku draka a éroplánu a člověk najednou zjišťuje, že mu dvě oči a standardní lidské smysly nějak nestačí:) Vlastně vůbec nevím jak tenhle majstrštyk ohodnotit, protože to snad ani není film:))

Ocelová pěst (2011)

Já mám roboty a zápasy rád a tihleti kolosové působí impozantně. být tam ještě dvě bitky navíc, dám 5 hvězd. 85%

Válka Bohů (2011)

Nevím kolik procent by ubylo, kdyby tam neharál Miky Růrk, ale myslím že dost. Tohle je regulérní béčko, které se nízký rozpočet snaží všelijak obkecávat a zakrývat. čekáte obrovskou bitvu, ke které se přece celou dobu schyluje...hmmm nic. těšíte se na ztvárnění Titánů...hmm ti se teda nepovedli, ani bohové se nepovedli, ani kulisy či co to bylo se nepovedly. Takže nic:) 45%

Vyměřený čas (2011)

Nu ono je to s odstupem pěkná slátanina, ale já mám rád sci-fi, takže jsem stejně koukal. Ale smrt té jeho pěkné maminy mě dostala...představte si že vám ujede noční rozjezd a je to v tahu. Tenhle svět by nás odnaučil chodit někde pozdě. Nu a kdybych měl celej svůj život zobrazen na zápěstí, tak bych nosil zásadně dlouhej rukáv ať mám trochu soukromí. 65%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Líbí se mi ty střihové sekvence a skoky do minulosti a "co by kdyby":). Barney je borec a jeho past s výbušnou bagetou je naprosto famózní! Seriál má spád a to já můžu, takže dávám 90%

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Pan Zombie nás na začátku filmu varoval, a věděl dobře proč to dělá:) Prostě kdo v sobě nemá trochu toho čuněte, hromadu nadsázky a ironie...tak má smůlu:))). Výborný dabing a skladby!! 90%

Spartakus (2010) (seriál)

Je to sakramentsky dobře koukatelné a to hlavně z toho důvodů, že jsem jaksi nezaznamenal nějaká hluchá místa. Když to řeknu upřímně - krev teče, pořád někdo umírá, pořád se podvádí, zlé postavy vás překvapí tím, že jsou ve skutečnosti ještě horší, kladné postavy nejsou (kromě několika pěkných otrokyní). A když už si někoho konečně oblíbíte (jako jsem to udělal já s tím kudrnatcem jménem Varo), tak najednou umře tak blbou smrtí, že vás to rozesmutní, ale zároveň si říkáte "ano, takhle má vypadat kvalitní popcornový seriál". Pořád čekám kdy se objeví ten jupiterův pták, po kterém všichni tak touží...95%

Barbar Conan (2011)

Tak jsem viděl Conana v novém hávu...Teď už opravdu nechápu jak někdo dokáže nevyužít takový potenciál. Splantáno několik povídek dohromady, pořád se bojuje ve tmě, Conan neříká "U Croma" a spíš než jako seveřan, vypadá jako nějaký Jason Momoa z ostrova Samoa (vrcholem je jeho podoba s otcem „opičím ksichtem“ Ronem Perlmanem)..., Není zde žádný titánský souboj s něčím opravdu velikým (kromě obřího hada...obřího hada!!!!! V každém druhém fantasy filmu je obří had!!!). Drahý pane režisére a všichni kolem něj...Stygijské lichy na vás a ať vás ženou až na samý okraj pralesní říše Piktů!!!! 51%

A co dál... (1979)

Velice dobře se mi na tuhle záležitost koukalo a to nejen proto, že tu hraje "malý Quaid", malý (už tehdy velký) Daniel "Marv" Stern a malý Jackie "Rorschach" Haley:)). Je to pěkný příběh o mládí, dospívání a hledání své "životní role". Rozmary mladého zasněného cyklisty dávají filmu takovou sympatickou roztomilost. Výborné je dokoukat úplně do konce, kdy hlavní hrdina přestane mluvit před rodiči Italsky a ti si oddechnou...načež slyší "Bonjour papa" :D

X-Men: První třída (2011)

Tenhle kousek nemá třeba oproti Thorovi snad nijaká hluchá místa. Děj a vývoj postav je velice dobrý. Michael Fassbender má charisma a mluví snad všemi světovými jazyky (v Hanebných panchartech válel německy, tady pro změnu střídal francouzštinu a spanish:)). Kevin Bacon potěšil už jen tím, že ve filmu byl. Něco mi ale v průběhu sledování stále nesedělo a já nevěděl co...přišel jsem na to až při nejlepší scéně - setkaní s Wolwerinem. Ve filmu zkrátka chybí nějaký ten pořádný Tough guy. Fassbender, ač Němec, je zde spíš bondovsky šarmantní, Bacon vlastně pořádně hraje jen v první scéně a navíc u něj bylo jasné, že umře:)) (kdyby přišel s obuškem a v uniformě jako ve Spáčích, všichni ti mladí X-meni by se z něj podělali). Ostatní mutantíci jsou buď bez osobnosti (větrník, Azazel) nebo prostě ještě děťátka. Potěšil jedině Beast, ale za pět dvanáct. Co naplat, Wolverin tyhle všechny smáznul během třiceti vteřin. Konec strašně uspěchaný, nevěrohodný a trošku děravý. Přesto skvěle koukatelné!! 85%