Lovec stínů II (1994)

Android obsadí středisko s atomovými zbraněmi a požaduje vrtulník. Film je celou dobu tak tmavý, že v něm není nic vidět, včetně děje. Teroristé, které tam zavedl android, střílí vše co se hýbe a hlavní hrdinové přežívají, zatímco android chodí nahatej po středisku a policejní auta v okolí vybuchují. Velice, velice špatná napodobenina Terminátora. Jednička hodně ušla, ale tohleto je úplná katastrofa.

Saltová (2010)

Na rozdíl od jiných jsem si film velmi užil.

Kick-Ass (2010)

Násilí rulez. Tenhle film taky.

Pád do tmy 2 (2009)

No, tedy, tímhle pokračováním jsem velice zklamán. Naprosto zbytečný druhý díl, který často nedává moc velký smysl a po stránce strašidelnosti je to bohužel takové, jak se dalo čekat - velmi slabé. Od podprůměru to zachraňuje fakt, že dějová kostra není úplně nejhorší - hrálo se tu dost na jistotu, a taky docela slušné gore, které tedy v původním a perfektním Descentu hrálo pramalou roli. Občas tu byly světlé momenty, třeba scéna ve vodě, houpající se mrtvola ze stropu, nalezení první mrtvoly... To nejlepší na dvojce je vlastně to, že se dozvíme, jak to vypadá v jeskyni po konci Descentu. Možná bych dal o bod víc, nebýt dosti levného a hloupého závěru. 5/10

Svítání (2009)

Tak já vám nevím, možná to bylo tím velkým plátnem a super zvukem, ale já prostě nemůžu jít níž než za osm. Výborná podívaná s upíry, která si může podat ruku i s Near Dark, ke kterému nemám nějaký velký vztah, ale tak jako tak, je to jeden z nej upír filmů vůbec a tohle tím pádem taky. Skvěle natočené, parádně atmosferické, dosti brutálně krvavé a v závěru si to přímo říká o zapsání krvavým písmem do zlaté knihy upírského žánru. Tedy je ale taky pravda, že já upíry moc rád nemám, ale tohle jsem mohl a hodně.

Illuzija stracha (2008) odpad!

Na Ukrajině kouří slušně radioaktivní matroš. Absolutní P******a.

13 (2008) (TV film)

Parádní adaptace špionážního komiksu XIII. Vyniká jak po stránce scénáře, tak i v provedení, které je na televizní poměry více než slušné.

Aréna (1989)

Slušný B film, kterému k dokonalosti chybí lepší propracovanost soubojů v aréně.