Dokonalý únik (2009)

Celkem zábavná blbost. Horror v žádném případě ne. A Milla to zachránila.

Záhada vyvoleného (2002) (TV film)

Slušná podívaná. Pointa je sice předvídatelná, akce a dobrodružství to ale plně vynahrazují. Dávám 7/10.

Vánoční koleda (2009)

Úchylná pohádka s ještě úchylněji nadabovaným duchem. Za pade do kina to ještě jde, ale za plnou cenu bych asi začal v kinosále panikařit. Jedinej klad byl Jim Carrey.

Sahara (2005)

Whow, tak tohle bylo hodně předvídatelný. Zívačka.

Symptom Pandorum (2009)

Třikrát fuj českým distributorům, že tohle nešlo do kin. Jedna z nejlepších sci-fi posledních let!

V (2009) (seriál)

Po slaboučkém pilotu se to začíná dobře rozjíždět. Rozhodně jeden z nej seriálů, který teď běží "v televizi".

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Co na to říct. Po osmi dílech mi přijde SG Universe jako velmi slabý pokus o spojení BSG, Star Treku a uměleckého filmu v jedno. Chybí tomu humor, napětí, cokoliv, co dělalo Hvězdnou bránu Hvězdnou branou. Rovněž mi vadí ploché postavy, to, jak se věnuje pozornost nudným scénám, které naprosto kazí tempo seriálového dílu a určitě taky to, jak se hvězdná brána málo používá, to je jistě taky velké mínus, které mu určitě nevytýkám jen já. Díly zatím dost slabota a fakt nevím, jak ještě dlouho se na to vydržím dívat, jelikož to jediný, co mě u toho drží, je fakt, že jde o seriál z mého oblíbeného světa SG. Po devátém dílu snižuji o hvězdičku. Nekoukatelné, to je slovo, které vystihuje tenhle seriálový paskvil.

Agent z vesmíru (2007)

Průměrná slabota. Ale úplně špatné to není.

Saw 6 (2009)

4/5

Nezvratný osud 4 (2009)

Stejné jako předchozí díly. Ne tak brutální a dobré jako dvojka.