Sousedi 2 (2016)

V každé hollywoodském bijáku musí být začleněna nějaká menšina, černoch, žid, lesba, gay, maminy (ono v normálním jazyce jsem nikdy nepoužil takové slušné výrazy, ale věřím, že i na čsfd je parta buzíků, kteří kontrolují, je li vše politicky korektní). Nápad slabý, hlavní protagonista se stane převlékačem kabátů, bez vtipu. Co je vtipného na tom, dívat se na 19 leté feministky, které si myslí, že spasí svět a že jim robertek nahradí chlapa. Nebo na hloupé amíky, kteří neví co podepisují a jejich dcera si hraje s robertkem, jelikož tlusťochovi stál naposledy za císaře pána....Prostě slabota-ne nejsem zasedlý na americké komedie, jen si myslím, že humor filmů za velkou louží jde dolů.

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Skvělé, úžasé, fantastické. Všechny čtyři díly stály za to. Doufám, že se dočkáme navazujícího dílu, Návštěvníci a náckové. Herecké výkony výborné a velkou radost mi udělali čeští herci, kteří se zhostili rolí znamenitě. Hollywood by si měl vzít příklad z toho, jak se dělá dobrá komedie.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Nevím proč, ale film mi něčím připomínal Spalovače mrtvol. Stejně temný příběh a hlavní protagonista. Když nebudu mluvit o Olze, jelikož ta byla nejspíše šílená, nemocná a bošelvik ji nedokázal pomoci. Tak nechci říct, že film byl nudný, ale nudný bohužel byl. Psychologické drama podle skutečné události, kdy mladá dívka má pocit, že celý svět stojí proti ní a chce se pomstít. Herecké ztvárnění supr, některé scény se mi opravdu líbily, hlavně ty, ve kterých se herečky ukazovaly v plné kráse. Některé scény mě naprosto nudily, matka lékařka, dcera řidička náklaďáku, která neví co se svým životem, takové klišé. Stálo to za jedno shlédnutí, vícekrát však toto dílo viděti nechci.

Polednice (2016)

Tleskám, totiž zprvu mě příběh přišel velmi slabý, takový nevýrazný, bez barvy, bez všeho, člověk div málem neusne a ejhle, najednou začne skvělá hudba, střih a najednou se klepe strachem. Žádné děsivé záběry, žádné "neživé" bytosti...pouze střih, zvuk a dobrá maskérna....Ke konci jsem se už díval na hodinky, kdy už že to skončí, tak jsem se bál. Sice to byl úplně jiný horror než jsme zvyklí z USA, ale tento mi seděl o dost více..o mnoho více...

Už je tady zas (2015)

Kontroverzní dílo, smíšené pocity, promlouvání sama sebe do svého nitra. Začnu Tarantinovsky...na konci filmu Adolf řekl:"V každém z Vás je kousek mě" a ano, měl pravdu, i když vím, že to co ve filmu říkal, je špatné, hrozné a do dnešní společnosti nepatří, v koutku mé duše jsem s ním souhlasil a po filmu měl hořkou chuť na rtu. Nicméně obávám se, že to tak měli všichni diváci co tento film viděli. Film je natočen jako dokument/hraný film. Zprvu je Áda úsměvný, považují ho za komika, říká líbivé věci, lidé ho moc neposlouchají, nicméně asi v polovině film začne nabírat na obrátkách...Jde vidět, jak jsou lidé fanatizováni tím, co říká...tak jako je to dnes ve společnosti. Film jako by byl natočen v nejvhodnější dobu jakou kdy mohli vybrat...Ukazuje na lidi, že se vůbec nezměnili za těch 70 let...Stále stejné povahy, jen datum se mění. Myslím, že stojí za to...i když troufám si říct, že po zkouknutí budete cítit hořkou pachuť na rtu...

Grimsby (2016)

ROFL,ROFL,ROFL. Ano, tato komedie byla šílená, od začátku sranda, někdy až nechutná sranda, ani sekundu nebyla nuda, jak už to tak bývá, Cohen do toho dal svůj styl a humor, takže můžete čekat hodně spermatu, koulí, obecně genitálií. Oddechový film, nečekáte nic a z kina odcházíte a bránice vám vibruje až do večera, jste překvapeni. Tak to má u těchto filmů býti..Za mě vysoká spokojenost.

Rudý kapitán (2016)

Sice bych uvítal tento film jako televizní mini seriál, protože dle příběhu, střihů, kamery, nepodobal se klasickému celovečerňáku. K filmu, film je akční, rychlý, člověk musí dávat pozor, aby se neztratil, moc jmen, špatně pamatovatelných, cítíte strach, ve vzduchu je cítit napětí v celém kině, přejete hlavní postavě zvítezit nad těmi sviněmi a přesto víte, že se mu to asi nepodaří, duch devadesátých let na vás dýchá odevšaď, Bratislava, jak si ji jen málokdo pamatuje. Jediné co bych vytkl byl nejspíše dabing...pokud ten film je původně ve slovenštině..měli to v ní nechat a ne znova překládat...pokud to je originál, tak pak byl nejspíše vadný zvuk. Nicméně co se týče díla, tak musím dát 5/5..spokojenost nade vše.

Zoolander No. 2 (2016)

Zamiloval jsem se! Ano, už při prvních 15 minutách tohoto filmu jsem cítil jisté pnutí u srdce a musel jsem se stále dívat na Penelope Cruz, na konci filmu, byla má závist vůči Derecku Zoolanderovi nekonečná. Film je skvělý, hodně povedený remake, hned od první chvíle se člověk směje, hvězdné obsazení, zastřelení Biebera (bomba :D), vtipné hlášky, vtipné pohyby, dělání si srandy z dnešní generace hipsterů....prostě MEGA. Někteří tvůrci komediálních filmů by se měli povinně dívat a učit se, jak se dělá komedie, a ani TROŠKU jsem se nenudil. 5/5

(J)elita ze střídačky (2006)

Fajn úsměvná komedie, člověk se může hodinu a půl bavit a nemusí nad ničím moc přemýšlet. Za mě palec nahoru

Billy Madison (1995)

Uvolněná komedie, sranda, člověk se pobaví, žádné stresy, nádherná paní učitelka...Skvělý film jako všechny filmy z tohoto období. Za mě palec nahoru