Honem! Honem! (2000)

Komedie, u níž vám téměř po celou dobu nezmizí lehké povytažení koutků směrem nahoru (teda u mně až na pár momentů, které šly trošku mimo můj vkus: třeba 'scéna' v zahradní restauraci). Krom toho měli na castingu zřejmě šťastnou ruku, poněvadž na všechny herce se dobře kouká a zejména fotík je fakt neskutečnej sympoš:)

D-Tox (2002)

Nad kvalitami snímku se absolutně nemá cenu rozepisovat - film drží v béčkových vodách mizerný scénář, nicméně méně náročného diváka asi neurazí. Každopádně to, co mi u tohohle snímku vadilo víc -pro leckoho jistě paradoxně- byl Stalloneho herecký výkon. Většinou mi totiž Sylvestrovo hraní nevadí a někdy dokonce mile překvapí. Ale tady je to fakt bída, kterou nezachrání ani ty jeho "psí voči" .

Ajťáci (2006) (seriál)

Kdyby už né za skvělý humor, tak alespoň za informaci o změně telefónního čísla na britskou pohotovost z tězkopádného 999 na vcelku triviální 0118 999 881 999 119 725 3

Ukradni, co můžeš! (2001)

Jediné, co mi na filmu vadilo byla místy dost citelná nereálnost, jinak ale nadprůměrný snímek z kterého čiší originánost a je doprovázen kvalitními hereckými výkony v čele s Annou Paquin. Na zabití dlouhé chvíle ideální záležitost.

Quo Vadis (2001)

Bohužel, tady nemohu jinak a jakožto znalý knižní předlohy jsem ještě vcelku mírný, poněvadž srovnávat tohleto z Sienkiewiczovým veledílem naprosto nelze; což se dá na jednu stranu vcelku pochopit, ale že zaostává o míle daleko i za o 50let starší verzí (a to jakože naprosto ve všem) - to už je trošku moc..

Krátký film o zabíjení (1987)

Místy trochu nevyvážené ale poslední minuty filmu odehrávající se ve vězení dají zapomenout na menší nedostatky a nenechají chladného snad nikoho.Nemůžu opomenout Krzysztofa Globisze,který zde předvádí opravdu výborný výkon.

Night Porter's Point of View (1979)

Pár povedených momentů,kdy si ústřední postava protiřečí slovem a jednáním + spousta (jak na 17min.) radikálních názorů jednoduchého člověka.

Crash (2004) odpad!

Akademici (a kdyžtak koukám na zdejší hodnocení, tak nejenom oni, že;) se zase projednou nechali opít rohlíkem.. It's the sense of touch. In any real city, you walk, you know? You brush past people, people bump into you. In L.A., nobody touches you. We're always behind this metal and glass. I think we miss that touch so much, that we crash into each other, just so we can feel something. - Co k tomu dodat, prostě stupido movie a prachsprostý kalkul v jednom. bléé