Goethe! (2010)

Mladý zamilovaný Goethe a pro mne nečekaný filmový zážitek. Herci skvěle vybraní a věrohodní. Jen jsem litovala toho hollywoodského konce, což sráží i mé hodnocení.

Bez dechu (2011)

Abolutní propadák roku, jemuž nohy podkopává neherectví Taylora Lautnera. Hvězdička navíc je za talentovanou a krásnou Lily Collins.

Tři mušketýři (2011)

Noovodobá modernizace klasiky mne chvílemi spíše připomínala parodii. Triková stránka je na vrcholné úrovni, i když mnohdy na úkor ztvárnění. Herečtí představitelé Tří mušketýrů (i když vlastně byli čtyři) jsou typově přesní, ale nejcharismatičtější postavou je padoušská Milla Jovovich, kvůli které stojí zato tento film vidět. Ale repete si už nechám ujít.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Neuvěřitelně nevtipná a neromantická americká romantická komedie. Pouze potěšil charismatický Chris Evans.

Nechápu, jak to dokáže (2011)

Absolutně zbytečný film. Hvězdička navíc je za charismatického bondovského Pierce Brosnana.

Kamarád taky rád (2011)

Sice už tu bylo pár podobných filmů na stejné téma (Hlavně nezávazně, Láska a jiné závislosti), tak tenhle u mne z nich jasně vede. A tomu napomáhají vtipné hlášky, skvěle vybraní herci, chemie mezi Milou Kunis a Justinem Timberlakem a rytmický soundtrack. Ale na nejvyšší hodnocení tento film nemá.

Drive (2011)

Tolika lidmi opěvovaný film mne málem unudil k smrti. Pouze se mi líbila hudba a sexy Ryan Gosling.

Šmoulové (2011)

Žádný velký průšvih to tedy není, ale klasickému televiznímu seriálu, který běžel v 80. letech, nesahá ani po kotníky. Modrá zábava pro děti i dospělé pobaví, dojme, ale neuchvátí. Hank Azaria v záporné roli Gargamela je přímo famozní, naopak mne zklamal Neil Patrick Harris v roli člověčího kamaráda šmoulů. A na druhý díl se těším.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Ten film měl tak zajímavý nápad, ale výsledek děs a hrůza. Šeď a nuda. Z tohoto filmu si budete pamatovat tak akorát stále sveřepě se tvářícího Harrisona Forda a sexy Oliviu Wilde.

Půlnoc v Paříži (2011)

Woody Allen se nechal okouzlit Paříží a mne okouzlil tento romantický film s prvky fantastična. A k tomu ještě hvězdné herecké obsazení ve vedlejších rolích. Ale úplně nejvíc se mne líbil Owen Wilson v hlavní roli, kterému připadla role Allenova alter ega a tato role mu sedla jako ulitá.