Giro di vita (2001) (TV film)

Trapný, nesměju se. p.s. Teda Máslo k čemu ses to propůjčil?

Nebezpečné známosti (1988)

Fenomenální koncert. Malkovich a Glen Closeová jsou naprosto elektrizující. Tedle film mě vždy naprosto pohltí.

Valmont (1989)

Kdykoliv si to pustím tak to nedokážu vypnout. Takhle má vypadat historický film, jenom sedíte, hltáte děj a naprosto nic vás neruší. Opájíte se detaily výpravy, dokonalostí kostýmů a nic jinýho neřešíte. Skvělé Pištekovy kostýmy, parádní Ondříčkova kamera, skvělé výkony herců a samozřejmě geniální Formanova režie provázejíci nás s citem zápletkou a úskalými lásky jsou nezapomenutelné. Výkon Annette Beningové je fascinujíci. Fenomenální kousek, ale ten s Malkovichem prostě větší drajv.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Akčňák, který se promění v psychologickej film. Přijemný, konečně se to odprostilo od klišé bombastických závěrečných přestřelek.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Splácanina s hezkejma efektama. Nedovařenej scénář, kdy návaznost logiky jednání jednotlivých postav je místy až amatérská. Škoda chtěl jsem se bavit víc.

Skladiště 13 (2009) (seriál) odpad!

Blábol, zpatlanina Akt X, Ghostbástrs, chorých producentských mozků myslících jen na prachy a fantasmagorických scénáristů snažících se jim zavděčit, keří z šuplíku tahají jedno klišé za druhým. To vše obklopeno ochotnickejma rekvizitama a kulisama, a když už nevědí kudy kam tak tam vrazej jakýkoliv kouzlo co je zrovna napadne. Další seriál do počtu k takovejm povrchnostem jako jsou amatérské Krajní meze.

Krajní meze (1995) (seriál) odpad!

Neuvěřitelně stupidní seriál s velmi povrchním obsahem. Asi jako když si na dětským táboře večer hrajou děti u vohýnku na tajemno a k tomu dělá kulisu hlas pana Lukavského. Zřejmě si to mělo hrát na akta X nebo co.

Gottland (2014)

Fuj, hned na začátku Prestige, nejodpornější kopyta pod sluncem!