Věc: Počátek (2011)

Film ve kterém se parta polárníků musí porvat s mimozemským organismem. Věc Johna Carpentera bývá považována za jeden z nejlepších hororů osmdesátých let a bez problémů si u ní zašpiníte trencle i dnes. Nepříjemná atmosféra, vzájemná nedůvěra, slušní herci, paranoia a výtečně udělané a prvotřídně hnusné monstrum.Nová verze má podle mě za cíl hlavně vydělat peníze na slavném jménu a naštvat fandy legendy.Mě ale neurazila. Jako horor pro jednadvacáté století šlape Věc: Počátek úplně v pohodě.Dostatkem akce a nějakým tím násilím funguje bez problémů. Neurážející hororová rutina.

Nadějný rok (2011)

Zatraceně silný film co se týče obsazení.Owen Wilson, Jack Black nebo Steve Martin.Každý si musí říct,to bude hustá jízda.Noooooooo ani ne,není to komedie.Hvězdu dávam za obsazení a krásnou přírodu.papa

Tři mušketýři (2011)

Snímek je stavěn jako velkolepá 3D atrakce s důrazem na efekty a současné publikum. Neumím si představit člověka, který by Tři mušketýry mohl přiřadit do osobního topu.Snímek obsahuje kvantum scén, které se doslova vysmívají logice a dělají si legraci z každého, kdo si přinesl do sálu mozek.Tenhle film má pro mě plusko v obsazení(oblíbený je u mě hlavně Mads Mikkelsen).Jinak je to omyl. OBROVSKÝ omyl.

Teror (2011)

Režisér Joel Schumacher a herec Nicolas Cage.Oba umí vytvořit stejně tak pamětihodné klasiky, jako šílené hovadiny.Kdysi se tyhle zlobivé hollywoodské děti sešly u drsného thrilleru 8 mm (1999) a byla z toho „téměř klasika“ .Letos mají coby svůj druhý společný projekt TrespassJe to film o partě zlodějů, kteří si vyhlídnou rodinu "na samotně u lesa" a zaměří se na jejich tajný trezor.Jasná šachová partie.Bohužel děj je minutu od minuty hloupější.Postupně se začne lámat v parodii sama sebe, v níž postava A lže o tom, že postava B viděla postavu C, jak s předmětem D myslela na postavu A, která nakonec věděla o tajemství postavy C s postavou B atd.. Nemůžu mluvit o nějak zvlášť nezvládnutém řemeslu ani smrtící nudě.ale jde o dokonale zbytečný a prázdný produkt.

Strašáci (2011)

Spíš než o remake jde o novou adaptaci.Přemístění děje z Anglie na americký jih a změně hrdinovy obživy (z matematika scenáristou). Samozřejmě, ikonické symboly a scény zůstaly (rozbité brýle, past na medvědy, legendární znásilňovačka).I když zůstaneme u srovnávání s originálem, Strašáci 2011 obstojí. Je to inteligentní, psychologicky propracovaný thriller.U tehle verze mam jeden problém a to je jak někoho, proboha, napadlo obsadit do role místního idiota nabušeného Dominica Purcella?To je na facku.

Hostel III (2011)

Tahle série opravdu nikdy nebodovala herecky, či dějově.Buď se vám to líbí, nebo ne.Pro mě v tomhle díle bylo poměrně málo krve a chybělo mi tam něco z jedničky.

Není kam utéct (2011)

Thriller napínavý od začátku až do konce, krásné prostředí a navíc náš Kája Roden,nevím jak vy,ale já se bavil.

Texaský kat (2011)

Příběh je hodně zajímavý, ale asi se z toho mohlo vymáčknout o hodně víc.Tohle je film plný bezúčelných momentů, které nikam nevedou, Přesto to mělo příjemně mrazivou,výborně hudbou podkreslenou atmosféru.

Uzavřený případ (2011)

Mladý policista je přiřazen jako pochůzkář do čtvrti, kde vyrůstal. Stará tajemství, která měla zůstat navždy pohřbená, mu opět hrozí zničením života i jeho rodiny.Herci jak vstali,tak šli hned na plac a tak dopadl i celý film,pomalý a naprosto zbitečný.

Nákaza (2011)

Hmm koukam plno hvězd,Dávam dvě ** za obsazení,jinak bohuzel po dlouhé době jsem nevyděl film celý,V půlce jsem ho vypnul,nuda,nuda,nuda a zase nuda.