(Ne)zadaní (2013)

Ty scénáře jsou snad rok od roku horší a horší... Žánr "komedie" je obrovské řemeslo, do kterého by se měli pouštět jen ti nejpovolanější. A to už je dneska rarita. Opravdu "Awkward".

Koleje osudu (2013)

Kéž by každý z nás byl jen z poloviny velkorysý jako hlavní postava příběhu. Silný příběh s přemírou emočně vyšponovaných dialogů. Colin Firth umí hrát dramatické postavy, přeci jen se mi líbí víc v komediálnějších žánrech. Více tam vynikne jeho um vážnosti a upjatosti.

Jedna za všechny (2014)

Pár scén si užijete, ale je jich jako šafránu a ještě musíte bejt úplně v pohodě. Jinak hodně primitivní film o třech pipkách, co se spojí proti svému milenci/ manželovi.

Síla country (2010)

Jediné, co mě na filmu zaujalo byly pěkné písničky a sem tam roztomilý kukuč Gwyneth Paltrow. Ale neni to pro film přeci jen trochu málo?

Konzultant (2013)

Konečně role vhodná Cameron Diaz!

Třetí hvězda (2010)

Citlivý příběh o umírání a síle přátelství. Takovému přirozenému vyvrcholení příběhu musím vzdát hold. Herecký výkon B.C. velice realistický. Dějově podobné filmu Hasta la vista! U obou filmů jsem si šáhla do svědomí a pobryndala dioptrické brýle.

Czech Made Man (2011)

Standardní Jan Budař, zprofanovaná bordelmamá Kateřina Brožová a dávno zapomenutý Vyvolený Martin Hranáč. Zato však skvělá kamera, prosycenost barev a zvukové efekty. Provázený hlasový přeryv by mohl trochu ubrat na rádoby lehké fórovosti, přesto jsem se zasmála. Hořká komedie o tom, že rychle nabydeš-rychle pozbydeš. Ale hlavně, využiješ příležitosti a nezaspíš! V řadě nových českých filmů jednoznačně vyčnívá.

Justin Bieber's Believe (2013)

Pokud jste fanoušky Justina Biebera, pak se Vám dokument může líbit (ale určitě jej nebudete milovat). Pokud se však chcete něco dozvědět o tomto fenoménu, nepochodíte a zbytečně promarníte čas.

Philomena (2013)

Herecké výkony perfektní, obzvlášť Steve Coogan, ten mě moc bavil. Dějově velmi sympatické a pobuřující zároveň. Silné životní příběhy zakládající se na skutečných událostech vždy ráda podpořím. Pro mne jsou však vždy věcí jednoho shlédnutí. No more drama.

NON-STOP (2014)

Tentokrát to nezachránila ani krásná Julianne Moore. Jak jsem psala u filmu The delivery man: Liam Neeeson spolu s Vincem Vaugnem pro mě v posledních letech tvoří armádu Záruky špatného filmu. Tři hvězdičky a víc ani prd.