• Thriller

Kaštánek (2021) (seriál)

Severská kinematografie opět vystrkuje své mrazivé krimi růžky.Skvělé!

ABBAmánie (1977)

Poslouchám extrémní formy metalu,industriál,EBM,punk,hardcore.ABBA ale jediná dokáže nadpozemsky pohladit moji duši už od dětství.Tento film nám přibližuje něco nádherně hudebně dokonalého.Miluju ji!

Střípky (2021)

Napínavá temně laděná oldschoolová krimi v honbě za sériovým vrahem žen v Los Angeles a okolí.Denzel nezklamal,stejně i Rami Málek.Jared Leto je pěknej slizák,dobře zahrané.Konec je překvapivě nečekaný.

My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)

Nejprve jsem měl obavy z nízkého hodnocení a shlédnutí jsem odkládal.To byla škoda.Skvěle natočené o pádu do heroinové závislosti.Film muže působit pomalým dějem,ale líbilo se mi že každá s postav měla rozvinutý prostor.Knižní předlohu jsem samozřejmě četl,že seriál žije vlastním životem není vůbec na škodu.Za mě super tak 90% a 5 hvězdiček zaslouženě.

Zpráva (2020)

Tak dobře žádná senzace se nekoná,film dějově rychle utíká.Předně je to dost škoda,i proto,že tak velký příběh má tak krátkou minutáž a výpravu.No nejspíš nebylo dost prachů.Kdyby se i detailněji držel knihy a měl propracovanější scénář,tak by byl mnohem lepší.Jako TV film ale dobrý 70%.

Království zombie (2019) (seriál)

Parádní historická zombie jízda.Nečekal jsem že i v asii může vzniknout kvalitní filmová podívaná.V tomto případě v Jížní Koreji.Klidně mohla být jěště jedna série.Paráda!

Lovec (2018) (seriál)

Parádní seriál o vládě mafie Cosa Nostra na Sicílii.Italové příjemně překvapili.Čekám netrpělivě na 2 sérii.

Night Stalker: Hon na sériového vraha (2021) (seriál)

NETFLIX Válí!Po dokumentu o Yorkshirském Rozparovači,další skvěle a poutavě zpracovaný případ tentokrát o vyšinutém magorovi Richardu Ramirezovi seriovém vrahovi,který terorizoval Los Angeles v polovině 80tých let.Líbí se mi že je dán u těchto dokumentů i prostor na vyprávění bývalých vyšetřovatelů kteří takové hovada loví.Skvělé a napínavé.

Prcek (2017) (seriál)

Po zkouknutí všech 3 Sérií dávám plný počet bodů.El Chapo je velmi podařený seriál,který skvěle konkuruje Narcos i když srovnávat tyto dva skvosty mezi sebou nelze.Oba jsou skvělými filmovými sondami do světa drogových kartelů.Napětí,akce ,příběh!