Kanibalové (1980) odpad!

Proč sem na to koukal? Všichni moji známý a kamarádi mi tvrdili, že jsou to skutečný záběry a že sem v životě neviděl nic tak drsnýho. Och jaké to bylo zklamání zjistit, že se jedná o totální podvrh a věřit tomu, že je to skutečný by mohlo jen dítě. Tenhle film není nechutnej, je jen špatně natočenej a nereálnej od samého začátku. Krom toho sem se 98 minut nudil. Čekal jsem zážitek, kterej nezapomenu a ne nudný cosi, co vydávaj za skutečný. Odpad nic jinýho si to nezaslouží!

Noc hrůzy (2011)

Colina Farrella mám celkem rád, po Gangstrovi asi ještě víc, ale co by upír, totálně pohořel. Dokonce ani téma hororové komedie šlo do kytek. Přiznávám, že původní film sem neviděl (možná jo, ale jako malej a už si ho nepamatuju), ale navnadit komedii jedním přiblbím upírem kamarádem, kterej totálně přehrává, já nevim. Odpad tomu nedám až tak špatný to nebylo, ale víc jak jednu hvězdu si to nezaslouží.

Sedmá pečeť (1957)

Jeden z mála filmů pro tzv. pamětníky, který se mi líbil, ale čekal sem od toho přeci jen trochu víc. Možná sem to dostatečně nepochopil, ale i tak to má u mě čtyři hvězdy.

Mupeti (2011)

Celkem příjemná blbůstka, na oddech, ale rozhodně ne na opakované sledování. Co se týče oskara za písničku Man or muppet, já sem pro ta písnička má něco do sebe a rozhodně to byla nejlepší část filmu.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Kdyby to utly kolem třetí řady, má to pět hvězdiček, ale po dokoukané šesté, tomu prostě víc hvězd dát nemůžu. Krom toho, že je to čím dál víc předvídatelné, tak vtip i humor šli neskutečně dolů. Pak je tu ještě jedna věc. Nedávno jsem koukal na přátele (ne že bych je dřív nesledoval, ale už je to hodně dlouho) no a přišlo mi, jako když koukám na Jak sem poznal vaši matku. Je divný, že sem si toho nevšiml dřív. No a co bude dál, předpokládám, že další celou řadu budou řešit, jak že se to dal Barney s Robin dohromady a na konci, se Ted dlouze podívá a uvidí, snad konečně už tu matku. Seriál je založenej na celkem jednoduchým konceptu a ten už nemůže vydržet víc, jak jednu řadu. Já už rozhodně nevydržím. A na konec. Díky neustálému omlívání tohohle seriálu na Prima Cool, už mě to totálně nebaví, ale Teorie velkýho třesku, mě zatím neomrzela. Divný? Ne, je jasný, kde je lepší humor.

Útěk do divočiny (2007)

Nejzajímavější na tomto filmu je fakt, že se to skutečně stalo. Jinak sem se docela bavil, i když na mě poněkud dlouhé. Na druhou stranu, jak moc nemusím Kirsten Stewart v tomto filmu se mi víc než líbila.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Nebudu tu hodnotit první řadu Naruta shippuuden, protože jsem včera zhlédl 301 díl. Mengu nečtu nechci si kazit překvapení. Podle mě je děj promyšlenej od začátku do konce. V posledních dílech souboje, které by dřív byli na tři čtyři díly, nezaberou víc než díl. Naruta už Sasuske rozhodně nezajímá tolik, jako dřív. A oživit nejsilnější nindži, kteří kdy existovali aby se mohli porovnat s nynější elitou mi připadá super. Je jasné, že seriál se pomalu blíží ke konci a vše vyvrcholí soubojem Naruta s Madarou. Už se nemůžu dočkat. Mimo jiné je pro mě Naruto jeden z nejlepších seriálů a celá sága se mi opravdu líbí. Co se týče mladého Naruta, asi tři nebo čtyři poslední řady jsem vůbec nesledoval. Protože tam nebyli Akatsuki ani Orochimaru. Z shippuudenu sem nevynechal nic.....

Princezna Mononoke (1997)

Co se musí japoncům nechat, vždycky si oblíbím jejich hlavního hrdinu. Ashitaku snad ani nešlo nemít rád, plus super zlá super schopnost, která ho pomalu zabíjela, super. Malé mínus u mě měla délka, ale nebylo to nic až tak hrozného. Princezna Mononoke se mi líbila moc, ale já osobně sleduji japonské anime docela často. Tento film rozhodně není pro diváky, kteří nechápou, že i když je to kreslený, není to pro děti.

Žena v černém (2012)

Popravdě mě hodně překvapil Redcliffe, páč sem mu to celkem věřil. Ještě kdyby to bylo trochu strašidelný, bohužel ženská v černým, která se občas objeví aby zemřelo další roztomilé dítě mě opravdu nevyděsí. Možná, kdyby byla lépe zvládnutá atmosféra lidí ve vesnici (osobně si myslím, že by Redcliffa sejmuli při první sebevraždě), protože atmosféra v domě byla fajn tajemná. Jinak v poslední době duchařskej horor, který se netýká posednutí ďáblem je fakt ojedinělý.

T.M.A. (2009) odpad!

Když si vzpomenu na tenhle film tak mám TMU. Nemám rád horory u kterých se nudím. Totálně se nebojím a navíc příběh je tak prázdný a zbytečný, že to až není pěkný. Jediná zajímavá scéna bylo řezání nohy postřeleného. Nic víc a už nikdy víc.