Mariachi (1992)

Desperado to není...

Ranař (2011)

Scénář: Jay Baruchel. Komedie nevtipná a o samotný hokej tu taky nejde. Prostě film o hovně.

Kolej Sv. Trajána 2: Legenda o zlatu rodu Frittonů (2009)

Shakespeare - spisovatel, který byl ve skutečnosti pirát, který byl žena, která se převlékala za muže, kterého hrál muž, který se převlékal za ženu, která se převlékala za muže. Seems legit.

Rango (2011)

Nuda. Po odkazu na Strach a hnus jsem čekal záplavu dalších zábavných odkazů. Bylo jich tam sice dost, ale moc mě nepobavily, všechno je jen tak napůl... Není to film pro děti, není to film pro dospělé, pro koho tohle vůbec bylo točeno? Pro mě je to jen další animák s mluvícími zvířaty.

Underworld: Probuzení (2012)

Nelíbí se mi směr, kterým se tato série ubírá. Dvojka byla příběhově sice na hraně, ale narozdíl o tohohle aspoň nějaký příběh měla. Tak trochu zbytečný film, který by se dal zkrátit na polovinu a nic by se nestalo. A už ani ta Kate v latexu mě tolik nebere. Ale pořád lepší než trojka.

Kocour v botách (2011)

Bohužel, film zaměřený na ještě mladší diváky, než v případě Shreka. Tady se totiž (skoro) neparodují filmy, ale rovnou pohádky. Celkově ten film nudil jen trochu, některé scény staly za to, takže tak 3*.

Lítám v tom (2009)

Dobře vyprofilovaný antihero, stejně jako v Děkujeme, že kouříte, ale mnohem nudnější a těžkopádnější film, který se tváří jako komedie, ale moc to komedie není. 2.5*