Chvění (1990)

Kdo si při tom vzpoměl na klasickou dětsku hru "podlaha je láva"? :)

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Tak a teď mi řekněte, čím se tohle liší od jakékoliv flashové lekačky. Ano, atmosféra je výborná, ale nakonec opět nejde o nic jiného, než se dostat k lekačce na konci.

Překvapení! (2011) (studentský film)

Pro mě lepší než "originál", protože to má alespoň trochu hlavu a patu.

Ocelová pěst (2011)

Souboje robotů - kde je nějaká dynamika, nějaká síla, rychlost? S takovouhle plácanou bych do ringu mohl jít taky... Nejlíp natočený souboj byl, když sám Jackman naživo bojoval proti třem chlapům. Ve filmu o robotím boxu je to opravdu smutné. Dále ten hlavní robot vypadá jak debil. Opravdu nemohli navrhnout sympatičtější kus šrotu? A navíc když je v hlavní roli dítě, tak je patos zaručen a ani tohle není vyjímka. Prostě další předvídatelný rodinný hnus. Plus za soundtrack, Lilly, Jackmana a Duranda.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Pokud přijde vyvrcholení už v půlce, tak to potom je jen taková ehm... dojebávka. :) Ale na to, že film má 133 minut, tak vůbec nenudí, není tu žádné hluché místo. A pokud přidáme mého oblíbeného Simona Pegga a Paulu Patton, tak je to prostě super film. Nelíbil se mi záporák, který tam byl, jen aby se děj hýbal z místa na místo a nelíbily se mi faktické a logické chyby, ale nakonec je to akční popkorn, takže 4*.

Restraint (2008)

Pointa je už od začátku tak očividná, že se mi ani nechce věřit, že to tak opravdu bylo. Pomalý, šedý průměr.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Originální parodie hixploitation hororů, která ale bohužel staví pouze na jednom nápadu (prohodit role lovce a oběti), a tak je i těch 90 minut trochu moc. Je to škoda, protože je tam vidět ten nevyužitý potenciál, ale stejně je to zábava, 3.5*.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Prvních pár dílů slibovalo alespoň průměrnou horror story. Jenomže nakonec se z toho stalo klasické rodinné drama s nadpřirozenými prvky v pozadí a celé to prostě vyšumělo.

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Na slabé kostře nabalený patos v průměrném televizním zpracování. Aspoň že herci jsou podobní předlohám.

Klub sráčů (2000) odpad!

Dokoukat to do konce, musel bych se asi poblít.