Ikkitósen: Xtreme Xecutor (2010) (seriál)

No, nevím... Dívat se na to dá, ale příběh je pořád hloupější a hloupější. 2.5*, OVY pořád ujdou.

Zrození Planety opic (2011)

Narozdíl od Avataru je tu technologie využita nejen k onanii nad úrovní technologie. A dopadlo to dobře. Sice opice někdy vypadají až moc lidsky, ale to je jen drobnost. Co mi opravdu vadilo byl fakt, že jedna a ta samá látka opicím zvyšuje IQ, zatímco lidí zabíjí... Až si budu točit vlastní film, tak v něm asi budou granáty, které zabíjejí nepřátelé a zároveň oživují a léčí spojence. Technologicky, herecky a režisérsky výborné, nicméně plné nelogičností a blbostí. 3.5*

Tráva (2005) (seriál)

Narozdíl od Dextera Morgana nebo Hanka Moodyho mě Nancy Botwin občas docela sere. A jak opustí Agrestic, tak to jde celé kvalitou (nebo spíš zábavností) pomalu, ale jistě dolů. Z původně 5* série se stává 3*, ale pořád to na ty 4* dá. Zatím. Nebo definitivně. Podle toho, jestli bude ještě 8. řada. PS: Jak tu někdo psal, že narozdíl od Californication ve Weeds nejsou groteskní postavy, tak které postavy jsou tím myšleny? Shane, Dean, Celia, Doug, nebo mnoho dalších? :))

Barbar Conan (2011)

Bla bla bla, nepřekonatelný originál, bla. Hyborie vypadá jako Hyborie a Conan není jen přerostlá, pomalá, velbloudy mlátící gorila. Konečně se jednou povedlo Nispelovi něco totálně neposrat a i ta akce je (na dnešní dobu) docela přehledná.

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Tady je jasně vidět problém kteréhokoliv britcomu - jen 6(7) epizod v sérii. Končit se má v tom nejlepším, ale tenhle dickhead by ještě pár sérií zvládnul. Jinak jsem snad jediný, kdo vidí v Eddiem Krytona?

The Caller (2011)

Nesnáším, když ve filmu vidím tolik děr, že musím na IMDB Boards, abych zjistil, jestli jsem to vůbec pochopil. A i kdyby tam díry nebyly, ten film jede celou dobu na půl plynu, nic se pořádně neděje, herci se nesnaží a celé to nakonec prostě vyšumí...

Denpateki na kanodžo (2009) (seriál)

Nelituju, že jsem se na to podíval, ale pořád to mohlo být úchylnější, brutálnější a rozpracovanější.

Kruhy (2005)

Skvěle natočené, příběhem to ale trochu popírá pravidla nastolené v jedničce (všudypřítomné halucinace si nepamatuju). 3.5*

Robogeiša (2009)

Líbí se mi japonská kultura, mám rád anime, ale tyhle výblitky asi nikdy nepochopím.

Insidious (2010)

James Wan sice není žádný bůh, ale ví co točit a jak točit. A i když je tohle jeho nejslabší film (problém mám s první polovinou, kde Wan asi vzdává hold svému asijskému původu, protože se tam hovno děje), tak je to pořád hodně slušný nadprůměr. A ghostbusteři byli prostě skvělí. :) 3.5*