Univerzální voják 2: Nedokončený obchod (1999) (TV film) odpad!

Tak ako neviem, čo chcel básnik týmto dielom povedať. Možno že bola snaha o znovuzrodenie Univ. vojaka, ale dopadlo to tak, že ho už úplne zakopali.

Za plotem (2006)

Tak toto dielko sa dostalo jednoznačne medzi moje naj animáky. Nielenže tu nájdete aj nejakú tú hlbšiu myšlienku, ale počas celého deja som sa nenudil, naopak stále som sa smial a stále ponúkal niečo nové a fakt dobré. Tak toto sú animáky, na ktoré sa dá niekoľko krát pozerať a stále vás budú baviť.

Prokletí (2005)

Snaha tu síce bola, ale to je asi tak všetko. Miestami boli fakt dobré scény a aj dobré herecké výkony. Miestami dej veľmi zaujme, ale už to bolo moc okecané a nič nové pridané. Škoda, čakal som viac aj od Chrisitny.....

Dům voskových figurín (2005)

Tak to bola vážna blbosť. Hlavne, čo som chcel vidieť bolo, čo dokáže Paris zahrať. Nesklamala ma vôbec, nezahrala nič, akurát sa snažila predvádzať. Ale jedno jej musím uznať, tá scéna v tej fabrike bola skveláááááá (síce je pravda, že to bolo skôr o efektoch, ale scéna bola skvelá).

Polární expres (2004)

Wow, tak takúto rozprávočku som na vianoce potreboval. Veľmi sa mi páčilo, že vám ponúkali množstvo obrazov, ale všetko bolo založené len na tom, či sami veríte, nič vám nenútili. Fakt príjemná vecička.

Góóól! (2005)

Tak toto je podľa mňa zhmotnený sen hráča. Ešte sa nenašla hviezda, ktorá by to dotiahla za takú krátku dobu do A-čka. No a práve preto, že to bolo na spôsob sna sa mi to páčilo. Zdalo sa mi, že tomu niečo chýba. Alebo skôr je tam naviac, pripadalo mi to byť až moc prehnaná hra na city.

Motorkáři (2003)

POZOR: Vhodné iba na jedno pozretie. Priemerný dej, priemerné scény a herecké výkony. Jediné čo bolo skvelé boli natočené scény na motorkách a k nim aj príslušná hudba, ale to film nezachráni.

Příšerná tchyně (2005)

Keď si chcete oddýchnuť a možno sa aj trochu pobaviť, tak je to v celku dobre. Bohužiaľ však nenájdete žiadny herecký výkon a ani nič, čo by vás zaujalo. Možno len skúška šiat od J.Lo aj to len na pár sekúnd. Čiže slabší podpriemer.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Keby ma niekto hľadal, tak som v Tokiu....(nemôžem si pomôcť, ale japonky su zlatučkééééé)....Musím povedať, že táto časť sa tvorcom asi najviac podarila. Aj keď mám dojem, že som počas celého filmu nevidel lepší herecký výkon, zato boli tie závodné scény realistickejšie než doteraz. Bolo tam aj napriek tomu dosť unreal scén, ale dajme tomu 3,5 *

Lebky (2000)

Pekný thrilerík zo školského prostredia. Veľmi zaujimavý námet a téma. Film sa snaží aj o morálne poučenie, ale v spleti tých priemerných a o zvrat usilujúcich scén vám to veľmi lahko unikne, tak ako aj mne.