Rambo: První krev (1982)

Pro mě rozhodně nejlepší film od Stalloneho. Ze začátku nic moc, ale noční scény v lesích, no na ně se jen tak nezapomíná. A věděli jste že podle původního scénáře měl Rambo zemřít?

Moulin Rouge (2001)

Skvělý muzikál se skvělým příběhem i obsazením. Atmosféra do poslední chvíle dokonalá a Nicole Kidman v této roli jen zářila. Spojení komedie (zpočátku) a muzikálu se vydařilo. A navíc ty překrásné písně to člověka chytne za srdce :-) Po několika zhlédnutích zařazuji do TOP 10. Tohle je prostě něco výjimečného. A ta první půlhodina, (až do scény vyhození klobouků do vzduchu), je jedna z nejgeniálnějších.

Casino Royale (2006)

Jako film hezký akčňák, ale jako Bondovka sotva průměr.. přišlo mi to spíše jako nějaký díl "Agenta Bourna", ne Bonda. A to je u Bondovky chyba! Craig prostě NENÍ!! Bond!

Spider-Man 3 (2007)

Rozhodně nejslabší díl z dosavadní trilogie, ale zase tak nízké hodnocení si to nezaslouží. Někdy ta změna musela přijít a bylo skvělé vidět, jak by vypadal Peter jako "zlý hoch". A navíc ty scény (muž rozpouštějící se v písku atd..) byly fakt dobrý ..

Forrest Gump (1994)

Pěkný film o prosťáčkovi, který byl téměř u všeho. Ale nepochopil jsem hodnocení tohoto filmu: 1 na tomto serveru? Pro mne teda ne. Pokud bych to měl brát jako souboj dvou rivalů, (Vykoupení a Forresta), vítězí Vykoupení. Protože u Forresta Gumpa jako bych pořád na něco čekal a nedostavilo se to.. Nebo spíše takhle: čekal jsem, kdy to něco příjde a najednou přišly titulky..

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Po zhlédnutí tohoto filmu jsem neoněměl ale mluvil hodinu 2, 3 jen o tomto filmu a zážitku který mi přinesl. Patrně jsem totiž viděl nejlepší film, který kdy byl natočen. Obsazení skvělé, hudba excelentní, a příběh, ano ten příběh je skvělý. Je v něm ta špetka lidskosti které většina dobrých filmů chybí. A pokud vás ani tohle nepřesvědčí, přihazuji "historku": Poprvé, kdy jsem tento film viděl, tak jsem nevěděl o ČSFD, ani o tom, že je to jeden z nejlepších filmů všech dob, prostě jsem o něm nevěděl nic. Pustil jsem si jej jen proto, že to byl jeden z mála filmů, který jsem neviděl z kazet :-) doma. A tady se dostávám k mému argumentu.. já prostě ani nevím, co se se mnou dělo. Ten konec jsem prožíval tak intenzivně, jako dosud žádný jiný film. Úplně mě uzemnil do křesla a nedal vydechnout. Chodil jsem jako omámený. O něco později jsem se dozvěděl o ČSFD, a koukám tady na statistiky a co nevidím? Vykoupení na prvním místě! Tehdy jsem si řekl: "Ano, mají pravdu." Podle mě totiž by na vás měl film zapůsobit, i když jste o něm v životě neslyšeli, a nevíte kolik to dostalo Oscarů atd... Tohle je moje obhajoba nejlepšího filmu.

Andromeda (2000) (seriál)

Skvělý seriál.. a proč má tedy takové mizerné hodnocení? Na to mám odpověď: Většina se nenamáhala podívat se na více dílů a píšou dojmy jen z pár momentů... to se mi nelíbí... tenhle seriál je fakt dobrej. Navíc věřte nebo ne, tohle je ten typ seriálu, kde musíte pochytit i ty nejmenší detaily.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Řeknu vám příběh. Nebude sice tak epický, tak krvavý a už vůbec se v něm nebude objevovat nahota, jako u Třístovky, ale myslím, že stojí za to si ho vyslechnout. Byl jeden slunečný, docela normální den. Já a můj kámoš jsme se rozhodli, že vyrazíme na tuhle řezbu. Byl to jeden z mých nejlepších přátel, takže jsme si mohli povídat kdekoliv, kdykoliv, o čemkoliv a hlavně pořád. Nicméně po skončení tohoto filmu, jsme vyšli z kina, a asi dvacet minut (tak dlouho trvala cesta k autobusové zastávce) jsme ze sebe oba nemohli dostat nic lepšího, než "ty vole…“ Když vám totiž film vyrazí dech tak, že o tom nemáte co říct, je to celkem mazec. Po dvaceti minutách jsme se rozmluvili a shodli jsme se, že tohle byl jeden z nejlepších filmových zážitků, které jsme zatím prožili. A za sebe musím dodat, že ani po druhém či třetím zhlédnutí to nezůstává jinak. Tenhle příběh o 300 mužích, kteří se nechtěli vzdát, bude u mě hodně dlouho na předních místech v mé osobní TOP 10. Ministerstvo zdravotnictví a viperblade varují: Pokud se na film podíváte s českým dabingem, riskujete nasrání, ztrátu nervů a hlavně špatný zážitek!

Sexy Pistols (2006)

Kdo očekává od filmu s názvem "Sexy Pistols" něco jiného, než že se tam budou předvádět 2 sexy pistolnice, bude zklamán.

Waterloo po česku (2002) odpad!

Vždy, když chci dát nějakému filmu odpad! (především českému), vzpomenu si na tento film a většinou uznám, že si to * zaslouží. Protože tohle je čisté ZLO!!! Vyhněte se tomu kilometrovými oblouky a pokud nemůžete, tak se připravte na to nejhorší. Jeden z nejhorších filmů, co jsem viděl!!!