• Fantasy

Uneseni (2002) (seriál)

Jo.

4400 (2004) (seriál)

Líbí se mi a netrpělivě očekávám další sérii. Tuším někdy v červnu. Čtvrtá série odezněla - zůstává počet hvězdiček, i když si myslím, že byla o chlup slabší

Vyvolený (2000)

Přiznám se, že jsem čekala od tohoto filmu víc. Začátek byl i slibný, ale konec mi nějak neseděl. Připadal mi trochu násilný a neladil s navozenou atmosférou. I tak za 4.

Eragon (2006)

Byl to ještě horší zážitek, než jsem čekala. Celý film mi přišel poněkud zmatený a uspěchaný. Potenciál, který kniha bezesporu má, i když je jí občas vyčítáno vykrádání Tolkienových myšlenek, se prostě na plátně neobjevil. Chtělo to přece jenom víc filmového času než těch 104 minut.

Král Škorpión (2002)

Ani zklamání, ani překvapení. Zkrátka jen král Škorpion.

Ninočka (1939)

Skvělá satirická komedie se spoustou vtipných hlášek s Gretou Garbo! Začátek měl sice větší grády, druhá půle pak klesající tendenci a konec směřoval k nevyhnutelnému sentimentu, ale přesto dávám za 4.

Upíři (2005) (TV film)

Velká nuda, primitivní rádoby ekologický scénář, mizerné zápletky, ty 2 hvězdičky dávám za kameru.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Harry nám roste, ale třetí díl není o nic horší, než ty předchozí. Nápady, napětí, překvapivé obraty v ději - zkrátka Rownlingová. Škoda, že nemůžu dát 4 a půl.

Smím prosit? (2004)

Hollywoodská oddechovka s hvězdným obsazením. Nic víc, nic míň.

Moucha (1958)

Film se ke svému prospěchu držel literární předlohy. S přihlédnutím k době vzniku si myslím, že to byl docela slušně zvládnutý horror. Někdo by mu mohl vyčítat určitou naivitu, ale mně vůbec nevadila a líbil se mi stejně jako Moucha z roku 1986. Je to tak mezi 3 - 4, ale dávám 4.