Leviatan (2014) odpad!

Neuvěřitelně nudný film. Příšerná stabilní kamera, která snímá jeden záběr každých pět minut. Hrozné dialogy, herci, špatně napsaný scénář, hrozně nezáživný děj. Celý snímek má zkrátka nulovou atmosféru. Už nikdy nebudu koukat na ruské filmy, protože podle toho co jsem viděl, soudím, že jejich kvalita je hodně podobná té naší, neli-li horší!

Utrpení v Buchenwaldu (2009) (TV film)

Dost odfláklý dokument o nejhorších lidech - nacistech. Odfláklé zpracování, které zaujme snad jen na začátku, pak už se vše jen opakuje. Přijde mi, že zde tvůrci tolik nepracovali s kamerou, protože je furt stejná. Jeden z nejhorších dokumentů, co jsem viděl.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Co mě na tomhle filmu překvapilo nejvíce je asi ten fakt, že je brán ze jeden z nejlepších filmů, což mě osobně velice zaráží. Kromě sympaťáka Newmana a nesympatického Redforda jsem na tomto filmu nenašel nic, co by mě zaujalo. Příběh se odehrává krátce před koncem kovbojek na divokém západě, na počátku 20. století, což mě hodně zajímalo, protože neznám jiný western, který by se odehrával v této etapě. Film ale hrozně trpí na vlmi utahané a pomalé temto, které vás jen bude nudit. Začátek vypadá slibně, seznámíme se s postavami, poznáme jejich charaktery a jdeme do akce, na přepadení vlaku, pak znova pak už začíná menší krize, která je jenom horší a horší. Nudné dialogy postav a hrozná dějová výprava vás prostě nenechají chladným a film jen stěží dokoukáte, kromě mě, protože mě se ho dokoukat nepodařilo.

Identita (2003)

Poprvé se budete bát, ale jakmile na to budete koukat poněkolikáté, přijde vám to jako normální film. ve filmu hrajou také dobří herci, kteří snímek podrží. snímek u kterého opravdu nevíte, kdo nakonec dělal tyvraždy co se v něm odehrály, je to také dost záhadné a dějově výborné. Filmaří měli dobrý nápad a neváhali ho využít, samozřejmě, že vrah se nakonec ukáže, ale toho neprozradím, jen řeknu, že je to osoba, s kterou byste nepočítali, že bude vrah.

Lovci stínů (2007)

Poprvé jsem myslel, že se bude jednat o příběh, kde se bude střílet na každém rohu a ne, že tři novináři budou chtít najít jednoho Srba. Film mi spíš přijde spíše jako komediální než drama či válečný. Nakonec se mi líbil z hlediska komedie, viděl jsem ho několikrát a nelituji toho.

Vetřelci (1986)

Když se toho ujme James Cameron je jasné že to bude úspěch na 100%! Opět se jedná o Ripleyovou a vetřelce, který ale není jenom jeden, ale hned celá armáda. Akci si tu užijete. jen co je pravda. Hororové prvky byly potlačeny vesmírnými mariňáky a jejich nejmodernějšími zbraněmi. Vetřelci byli zase obohaceni o královnu a také novou podobu. Z Ripleyové se stane pěstounka a z filmu pořádná řežba. Chválím Camerona za dobře odvedenou práci.

Komando (1985)

Film s Arnoldem, no, není špatný, ale víc se mi líbyl když jsem na něj koukal poprvé, po druhé už mě to i nějak přestávalo bavit. Hned od začátku, kdy se něco semele je totiž jasné, že Arnold to zvládne na plné čáře a jasně víte jak film dopadne.

Mumie (1999)

Jak trikově tak příběhově dobrý film. Nejdou se i srandičky a také strašidelnosti, opravdu pěkné, o hodně lepší než Indiana jones.

Žhavé výstřely (1991)

Nic moc, o hodně lepší je dvojka, pár srandiček se tu najde, ale některé nestojí zanic, ale veseloher je v tomhle filmu akorát.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Na rozdíl od jedničky je tento díl hodně srandovní. hodně jsem se bavil, Charlie Sheen dokázal zahrát srandistu na plné čáře!