Tohle je Sparta! (2008)

Tohleto je stupidita všech stupidit! je to špatně udělaný obzvlášť v krajině jak tam chodí sparťané, je vidět, že se to točilo ve studiu. ženská s tou boulí na hlavě, bylo vidět, že má taky masku, ale humor mi došel teprve až když jsem viděl toho trapáčka jak mu upadla prsní bradavka, no to bylo prostě na houby! Jediný co mě pobavilo bylo to GTA, to nebylo špatný, dále je to škoda slov...

Odstřelovač (2007)

Opravdu pěkný film hodně proti demokracii. Dobré akční scény, triky, zvuky zkrátka jsem nenašel jedinou věc, která by mi v tomhle filmu vadila, celý film jsem se jen nechal unášet pěknou atmosférou. Rozhodně doporučuji.

2012 (2009)

Děj je trochu směšný, ale efekty vynikající. John Cusack, jako rozvedený otec a hlavní hrdina, ten nejlepší. Když na film koukáte po několikáte, nudí a nic dobrého ve vás nezanechá. Filmaři by si měli uvědomit, že by neměli katastrofické filmy stavět na jednoho člověka, ale tentokrát do něj vložit trošku více reálných postav.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Tento film mě spíš naštval než pobavil, začneme od začátku. 1) Začátek byl moc rychlý, chtělo to ještě delší úvod. 2) Skoro celý film se odehrává ve vlaku. 3) Film není vůbec napínavý, vůbec jsem necítil s rukojmými ve vlaku, no jo pár jich John Travolta oddělal přišlo mi to nějaký zbytečný. 4) Když Washington šel do metra, čekal jsem, že v tom vlaku vypukne přestřelka a že se tam bude film dost dlouho odehrávat, ale ono ne, Washington potom zdrhnul, nechci říct jak a konec říkat nebudu. 5) Zkrátka tento film mě hodně zklamal. Zvlášť konec, kde Travolta jen tak stojí a... dál už to nebudu komentovat. Alespoň ty dialogy s Washingtonem a Travoltou stály za něco.

Umučení Krista (2004)

Opravdu pěkně sfilmovaný konec Ježíše Krista. Velké plus za jazyk palestinců, který ve filmu uslyšíte až do konec. Jenom je z toho hrozná představa jak Ježíš trpěl, krvácel a byl mučen. Neměl hezký konec, ale film je opravdu pěkně natočený. Pro katolíky jako pro mě je tento film natočen opravdu skvěle!

Vertical Limit (2000)

Smutný, napínavý, překvapivý, tento film nabízí všechny tři žánry. Viděl jsem ho už několikrát a pokaždé se mi líbí víc a víc, efekty ve filmu jsou hodně věrohodné a podle nich to vypadá, že fakt padala lavina, dobré herecké výkony, byl jsem z tohohle snímku opravdu nadšený!

Pád Třetí říše (2004)

Naprosto krásně sfilmovaný úpadek Hitlera a celého Německa, musím říct, že se to filmařům povedlo, protože natočit něco takového bylo hodně riskantní.

Na odstřel (2009)

Tak tenhle film mě zklamal, příznávám se, že jsem nedokoukal, díval jsem se na to večer a šel jsem spát, ale to, že jsem to vypnul jsem nelitoval. čekal jsem, že když v tom hraje Russell Crowe bude to bomba, ale prostě mě to nějak nenadchlo. Film mě velmi zklamal.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Třetí pokračování je o malinko lebší než dvojka, je to už o něčem jinym, chci říct, že už se nejedná o Imhotepa jako ve dvou předchozích, ale o čínského císaře. Jenom velká škoda, že v tom nehraje Reichel Weisz, ale alespoň Brendan Fraser hraní ve filmu neodmítl. Ale i tak tento díl nepřekonal jedničku, která je ze série nejlebší.

Mumie se vrací (2001)

No, řekl bych, že Stephen Sommers natočil značně slabší díl než předchozí. Moc se mi nelíbí, ale koukat se na něj dá, ale není to už ono.