Důvěrný nepřítel (2018)

(5/10). Původně jsem chtěl hodnotit níž, ale hvězdu přidávám za nápadité deptání hlavní postavy. Ale je to naprosto uvalený film.

Pátrání (2018)

(8/10). Tak tohle neee. Tohle bylo i na mě moc. Myslel jsem si, že to bude klasický film o zmizelé osobě, ale že zažiju něco takového. Upřímně, jak David otevřel fotografii a na ní byl ten muž, který údajně zavraždil Margot společně s detektivkou Vickovou, tak jsem tento film musel stoupnout a rozdýchat to, protože to bylo na mě moc. Miluju na tomto filmu, jak se zde pracuje s detaily. Logo hokejového klubu. Rozuzlení bylo taky parádní. Tomuto filmu nemůžu vytknout vůbec nic.

Mariňák (2005)

(7/10). Jake byl úžasný. Hlavně scéna ve stanu, kdy míří s nabitou zbraní na svého bratra "Jarheada" a celou dobu mu věříte, že to vážně udělá a stisne spoušť. Jinak vcelku dobrý film. Ale nic z čeho bych nemohl týden spát.

Patrola (2012)

(9/10). Tak tohle byl bezkonkurenčně nejlepší film z prostředí policistů. Skvělí herci, skvělé tempo, atmosféra. Prostě všechno šlapalo tak jak mělo. Jake byl skvělý, Michael byl skvělý, když byla na scéně Anna tak jsem se jen usmíval. Tenhle film je prostě skvělý nic víc netřeba říct.

Černé zrcadlo - Série 5 (2019) (série)

Pátá série - (6,5/10). Tato série se nesla ve znamení malého počtu epizod a také ne až moc podobným konceptem jako tomu bylo u předchozích sérií. Starým Black Mirror bych nazval pouze 2. epizodu. Měla atmosféru , kterou od Black Mirror očekávám. I tak to nebyla žádná hitparáda. U zbylých dvou jsem to trochu postrádal. Ale rozhodně nebyla tato série propadák. Bohužel musím říct, že se jedná asi o nejslabší sérii. Nejlepší epizoda: Smithereens (S05E02)

Útěk ze Sibiře (2010)

(8/10). Po tomhle filmu jde jen smeknout před těmito statečnými a houževnatými lidmi. Nejsilnější moment filmu rozhodně úplný závěr. Colin Farrell si roli ruského vrahouna naprosto užívá a jde to vidět. Jsem rád, že celá parta nebyla jednotvárná. Každý její člen byl specifický. Nejvíc mě mrzelo jak dopadl slepý hoch, ale bylo to jasné, že to chudák nezvládne.

Letec (2004)

(7/10). Upřímně ani nevím co na tento film říct. Životopisné filmy miluji, ale zde jsem se v mnoha místech nudil. První polovina filmu se mi líbila mnohem méně než ta druhá. Zdálo se mi, že se všechno opakuje pořád a pořád dokola. Ale taky musím říct, že je zde vidět jak ohromný herec je Leo a jak precizní je režisér Martin Scorsese .

Těžká váha (2005)

(8,5/10). Ron Howard a životopisný film.. To nemohlo vzniknout nic než dokonalé mistrovské dílo. Je to o obrovském srdci jednoho úžasného může. Ten film je hrozně lidský a to ho dělá tak krásným. Přidejte k tomu hudbu od Thomase Newmana a na konci se budete jen usmívat a užívat si úžasné okamžiky s tímto filmem.

Tísňové volání (2018)

(9/10). Seveřané opět dokazují jak syrové a chladné filmy dokáží točit. Trochu mi tam chyběl nějaký soundtrack, ale to bylo asi hlavně kvůli autenticitě. Jinak ten závěr jsem vážně nečekal a to už jsem ve filmech zažil prakticky všechno, ale hadi v břichu mě prostě dostali.

Krvavá nevěsta (2019)

(6,5/10). Kdyby byl ten konec trošku jiný a ukázalo se, že je to vlastně výmysl, tak by možná tvůrci udělali lépe. Ale rozhodně se nejedná o klasický horrorový snímek, kterých je zde na databázi hafo a nesahají Nevěstě ani po kotníky. Osobně mě nejvíc dostala scéna se hřebíkem. To jsem osobně jako jednu z mála věcí nečekal. A taky mě dostala šílená tetička. Z té šla větší hrůza, než z celé schovky.