V pasti (2018)

(9/10). Dechberoucí.. To co předvedla Sandra Bullock v tomto snímku.. Klobouk dolů. Herecké výkony byly skvělé.. Jeden klenot vedle druhého. Atmosféra byla navozena skvěle. Ani na malý okamžik jsem se nenudil. Thriller jak má být. Jediné co mě mrzí na tomto snímku je to, že jsme neviděli pravou podobu těch stvůr.

7 životů (2017)

(8,5/10). "Varoval jsem tě. Všechno co uděláte ovlivní i ostatní". - Nejsilněji část filmu.

Šťastný smolař (2012) (TV film)

(8/10). Já toho Jirku Stracha prostě žeru. Každá pohádka, kterou natočí je skvělá a jde z ní to jeho řemeslo prostě cítit. Vybírá si i zde oblíbené herce a zase a opět mu to vychází. Mi nezbývá nic víc než tleskat. Skvělá pohádka na kterou se už po několikáté moc rád podívám a pořád jsem se toho nenabažil. Ivan Trojan a tím jeho smích tu jen dokazuje, jaká herecká hvězda z něj je.

Coco (2017)

(9,5/10). Jedna z nejkrásnějších animovaných pohádek, kterých jsem viděl. Krásná hudba, příběh, poselství. Je zde krásné úplně všechno a nejlepší je na tom to, že si film užijí i dospělí a to se nestává moc často. Nečekal jsem, že budu mít slzy v očích na konci animované pohádky. Coco si mě získalo.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

(2/10). Velké, ale opravdu velké zklamání. Největší byl pro mě výběr herců. Ani za Boha jsem jim to nevěřil. Na Štědrovečerní pohádku velká ostuda. Bohužel. Snad se pro příští rok poučí.

Popelka (2015)

(8,5/10). Lily je nádherná. Bez ní a bez překrásné hudby Patricka Doyla by byl tento film poloviční. Pastva pro oči a uši. Radost pohledět a poslyšet. Robb potěšil.

Shaolin fotbal (2001)

(8/10). „Kungfu je tak skvělý.. Je skvělý." Asi nějak takhle bych vystihl tento film. Samozřejmě u něj nesmíte přemýšlet. Pak je to pecka.

Baby Driver (2017)

(8/10). Frank potěšil. Neskutečné jak zde režisér pracuje s hudbou. Tomuhle se říká umění. Víc takových filmů. Vůbec bych se nezlobil.

Daleko od hlučícího davu (2015)

(8,5/10). To nejlepší je na filmu scéna, kdy se schyluje k bouřce. Tlačíte Matthiase očima, aby to seno složil. Nesmím opomenout ani hudbu, protože ta je naprosto nádherná. Klobouk dolů.

Život po životě (2010)

(8,5/10). Já ji prostě miluju. Nemohl jsem z ní spustit oči. Škoda, že tam Bryce nebyla častěji. Ale zase to byl svátek, když se tam objevila. Jinak Clint opět nezklamal. Velice poutavý námět a přesná režie. Nejsilnější moment pro mě úplný začátek filmu scéna s tsunami.