Ospalá díra (1999)

Fajnová podívaná s Johnny Deppem s chvílemi hodně hustou atmosférou. Film mě sice nijak zvlášť nenadchl, ale jedno zhlédnutí stojí určitě za to. 75%

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Efektní masakr. Na mě tyhle digitální efekty ve spojení s bojovou vřavou prostě zafungovaly. Kašlu na nějaké historické nesrovnalosti (ok, bylo jich 7000, ale z toho bylo Sparťanů skutečně 300 a jinak "všechno sedí"), tohlo je prostě po efektní stránce jeden z největších počinů ve filmové historii. Z těch bojových scén jde hlava kolem a já si naplno užil tyto vizuální orgie. Doporučuji zhlédnout v odpovídající kvalitě, ta filmový zážitek ještě umocní. 85%

Kill Bill 2 (2004)

Já osobně nechápu, co všichni na obou dvou dílech vidí. Já v tom vidím jen dobrý film s několika peprnými scénami a hláškami. Dvojka mě oslovila ještě míň než jednička. No, nic proti, ale tohle nikdy nebude můj oblíbený film. 60%

Vraždy podle Jidáše (1999)

Podobné jako film Sedm. Chvílemi velmi napínavé a ten příběh je dobrý. Vraždy na sedm způsobů se budou líbit každému fanouškovi kriminálních thrillerů. 65%

Červený drak (2002)

Hannibal "kanibal" Lecter opět úřaduje. Film nám nabízí dobrou podívanou se slušným napětím. Celé je to ale takové neucelené a na člověka to nezapůsobí jako např. Mlčení jehňátek. Dobrý film, ale nijak zvlášť výjimečný. 60%

Bob a Bobek - králíci z klobouku (1979) (seriál)

Bob a Bobek - králíci z klobouku a bezpochyby jeden z nejlepších Večerníčků všech dob! Své samozřejmě dělá dabing Josefa Dvořáka.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Otázky super, zbytek už nic moc. Jirky Krampola už mám až nad hlavu. Občas to ale byla sranda a hlavně ty otázky byly často trefné.

O Kubovi a Stázině (1988) (seriál)

Pěkně udělaný Večerníček pro dětičky na dobrou noc. Mně osobně se velmi líbil. Poutavý příběh a zajímavé postavičky (vodníci). Nezapomenutelná je především "bitva" na kopci.

Princ a Večernice (1978)

Pro mě to není příliš oblíbená pohádka, ale určitě má své kouzlo a viděl jsem ji nejednou. Děj je slušně vymyšlen, ale něco mi na tom nesedí, asi ta ponurá atmosféra a nic moc herci. 60%