Lepší prima den (1987) (TV film)

Filmová inscenace pro mládež, kde po celou dobu filmu vůbec není ani vysvětleno o jakou, že se to jedná chorobu. Z filmu čpí nostalgie na dřívější dobu a ač je puberťák často na pár facek dá se s klidem tento snímek hodnotit 3/5.

Armáda mrtvých (2021)

Vcelku zajímavé pojetí Zombie nicméně do Sci-Fi bych to neřadil, spíš mi to přišlo jak akční komedie. Relativně dobře sledovatelné béčko u kterého se nemusí myslet a od příchodu do města svižně odsýpá. Samozřejmě nesmí chybět ani "sladké" zachraňování na hollywoodský způsob. Slabých 2/5 , víc tomu dát nejde.

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (seriál) odpad!

Zajímavý nápad, který se dal i více rozvinou je asi jediné pozitivum, které mohu napsat. Herci se chovají stupidně, Catherine je zralá na jebnutí lopatou za své chování a ostatně většina herců je katastrofa. Ve starověkém Egyptě se homosexualita mohla vyskytovat neb je alespoň dochováno, že 2494-2345 př. n. l královští služebníci Nyankh-Khnum a Khnum-hotep měli sice manželky i děti ale byli zaznamenáni v poloze doteku nosů což značilo líbání. Tedy v seriálu homosexuální Egypťan se dá považovat za reálný základ nicméně mi osobně přišlo, že byly plněny normy aby nic nechybělo. Jeden z komentářů zněl "Ultimátní amatérská vyjebávka s divákem i s celým vesmírem StarGate." a bohužel s tím musím souhlasit. Divím se, že to producenti SG vůbec vypustili. Raději bych viděl pokračování StarGate Universe, kde rozhodně nebyly vyčerpány všechny možnosti.

Instinkt lovce (2019)

Hodnocení 2/5 jelikož snímek umí místy pobavit, žel pouze díky sestavě Kevin Durand a Nicolas Cage. Děj by se dal brát jako oddechový, ale stupidita ochranky je až hrozivá.

Jiu Jitsu (2020) odpad!

Jediná světlá a vtipná stránka tohoto filmu je Nicolas Cage. Zbytek je naprostý odpad a celý film je jen ztráta času. Neslané, nemastné a bohužel ani Tony Jaa to nepomohl vyzvednout.

V síti (2020)

Dokument o kruté realitě dnešní doby, kdy seznamky nefungují tak jak by měly a navíc tam s prominutím lezou děcka pod věkovou hranicí a nejčastěji si u profilu nastavují 18 let. Chyba je na obou stranách a logicky se vždy najde takový predátor, který svoji kořist vyhledává. Pozavírat všechny dotyčné nejspíš není možné a je pravda, že by se takové věci dít neměly ... žel žijeme v digitální době. Dokumentu dávám 75% jelikož má hlavu i patu. Tedy dokument je vtipný, jednoduchý, srozumitelný a emočně založený.

Tenet (2020)

Solidní akce i zápletka, která to sype od začátku až do konce na plné obrátky. Místy sice člověk může namítat, že mění budoucnost a bez následků viz závěr filmu. Každopádně je co vcelku dobrá podívaná na které není co nechápat jelikož je v průběhu vše vysvětleno.

Smrtelné stroje (2018)

Zajímavý steampunkový svět jehož potenciál nebyl řádně využit a příběhová linie mi přišla hodně plytká. Přišlo mi to jako slátanina Star Wars (stroje, letouny) , Hunger Games a Mad Maxe bez využití potenciálu. Každopádně jsem se nenudil a mohu klidně dát 4/5.

Bloodshot (2020)

Na hodnocení nedávám, ale Fantasy / Sci-Fi snímek to vůbec nebyl špatný. Je to taková rychlejší oddechovka, která diváka zhltne a ten nakonec zjistí, že už film končí. Stopáž je adekvátní, příběh plytký ale rychlost výtečná. Prostě jednoduché béčko se zvratem v příběhu.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Celkem mi to připomínalo mix Highlandera s Bladem jen místo upírů byly čarodějnice. Je to povedené dobrodružné fantasy na které se dá velmi dobře dívat. Příběh je poutavý a diváka velmi rychle vtáhne.