Let (2012)

Perfektní film, syrové až z toho mrazí, neuvěřitelné jak dokáže chlast převzít nadvládu nad člověkem.

Správní chlapi (2016)

Zklamání, čekal sem víc. Jediná scéna kdy jsem se od srdce zasmál bylo když Gosling přepadl před to zábradlí a kutálel se dolů.

Domek z karet - Série 4 (2016) (série)

Ajaj.. Dopadlo to jak jsem bohužel očekával, už jde zkrátka kvalita a napětí dolů. Podle mě by to měli co nejrychleji celé zafinishovat, nebo už to bude dále o ničem. Stále dokola ohrané písničky (hádka a usmíření Claire s Frankem, srdceryvné projevy do médií, už trošku za vlasy přetažené intriky apod.) House of Card byl můj favorit na to sesadit Perníkového tátu z mého post TOP 1 co se týká seriálové tvorby, bohužel se to nepodařily, 3 série k tomu měli dobře našlápnuto to ano, ale tato 4 série tu laťku o dost snižuje a zde se ukazuje, že na Perníkového tátu prostě v tomto ohledu nic nemá, ten šel sérii co sérii kvalitou a napětím stále nahoru a zakončil to bravurním koncem. Zatímco ostatní seriály co mají 3-5 sérii jdou kvalitou z pravidla spíš dolů. Tím nechci kvalitu tohoto seriálu nějak snižovat, je to rozhodně jeden z nejlepších seriálů poslední dekády, ale nemůžu se ubránit mírnému zklamání ze čtvrté série..

Focus (2015)

Vcelku hořké zklamání prvních 30-40 minut mě to celkem zaujalo, pak už jen šeď a konec - wtf? 2 hvězdy.

Gauneři (1992)

Tarantina mám rád, ale toto bylo pro mě hořké zklamání, prostě sem tomu nepřišel na chuť.

Most špiónů (2015)

Spielberg + Hanks = 100% jistota bravurního filmu! :)

Spectre (2015)

Sorry ale toto? Laciný scénář, průměrné akční scény, doslova směšný záporák a asi tak milion kliše. Šíleně sem se nudil, jít na to do kina tak v půlce odcházím, Agent 007 je už přežitek co jen ždíme prachy a tváří se u toho jako velkorozpočtový trhák se skvělým obsazením, ale ani to tuhle frašku nezachrání. 20%

Dárek (2015)

Moc dobré :)